MA Tel Aviv - programy MA Tel Aviv - MA Tel Aviv

MA Tel Aviv - programy MA Tel Aviv - MA Tel Aviv

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Izrael ma 8 uniwersytetów i naukowo nadzorowane przez Radę Główną Szkolnictwa Wyższego w Izraelu. Kraj jest wśród krajów, które mają wysoki wskaźnik rekrutacji uczelni na świecie. Mają przyjazny stosunek ucznia nie tylko do lokalnych studentów, ale także do studentów.

Drugim najbardziej zaludnione miasto Izraela, Tel Awiw słynie z międzynarodowych uczelniach. Instytucje edukacyjne, takie jak Tel Aviv University są powiązane z różnych uniwersytetów amerykańskich i są znane ze swoich pięknych kampusach.

MA Tel Aviv - Weź MA Tel Aviv. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Globalnej Migracji I Polityki

Tel Aviv University
Stacjonarne 2 lat October 2018 Izrael Tel Aviv

IZ w globalnej migracji i polityce jest interdyscyplinarnym programem magisterskim prowadzonym w języku angielskim, który oferuje studentom możliwość krytycznego zaangażowania się w kwestie krajowe i międzynarodowe, które znajdują się w czołówce dzisiejszych debat dotyczących migracji i polityki. [+]

.

IZ w globalnej migracji i polityce jest interdyscyplinarnym programem magisterskim prowadzonym w języku angielskim, który oferuje studentom możliwość krytycznego zaangażowania się w kwestie krajowe i międzynarodowe, które znajdują się w czołówce dzisiejszych debat dotyczących migracji i polityki. Program przeznaczony jest dla pasjonatów studentów z silnym wykształceniem, profesjonalną jazdą, a najlepiej wcześniejszym doświadczeniem zawodowym lub aktywistycznym. Studenci są najpierw narażeni na główne perspektywy teoretyczne, a następnie na profesjonalnie zorientowane zasady migracji. Prowadzone przez naukowców i praktyków w dziedzinie migracji tematy poruszane na kursach obejmują politykę imigracyjną i obywatelską; prawne i etyczne perspektywy dotyczące schronienia i azylu; integracja imigrantów na rynku pracy; wyzwania związane z integracją społeczną i identyfikacją etniczną "drugiej generacji"; marginalizacja i dyskryminacja; migracja i środowisko; oraz najlepsze praktyki w międzynarodowym rozwoju i pomocy humanitarnej, między innymi. Studenci zdobywają praktyczne doświadczenie dzięki pracy w terenie i mogą specjalizować się w obszarach migracji zgodnie z osobistymi preferencjami.... [-]


MA in Environmental Studies

Tel Aviv University
Stacjonarne 1 rok July 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Uczestnicy programu studiują szeroką gamę zagadnień środowiskowych, zarówno poprzez kursy podstawowe, jak i szereg dyscyplin, aby uzyskać wiedzę na temat historii środowisk Izraela, zarówno jako naród indywidualny, jak i jako część większego regionu Bliskiego Wschodu. Równolegle do szerokiego omówienia zagadnień związanych z ochroną środowiska, program koncentruje się na obszarze wody, narażając studentów na naukowe, prawne i polityczne aspekty jednego z najistotniejszych kwestii dotyczących środowiska w Izraelu.

MA in Environmental Studies przygotowuje absolwentów do kariery w szerokim zakresie sektorów środowiskowych. Nasi absolwenci otrzymali pracę w doradztwie środowiskowym, krajowych i międzynarodowych organizacjach pozarządowych, służbie cywilnej, specjalistów z zakresu ochrony środowiska, badaniach w ośrodkach analitycznych, edukacji ekologicznej i innych.... [-]


Międzynarodowy Program Magisterski W Zakresie Kryzysu I Traumy

Tel Aviv University
Stacjonarne 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

Zdobądź praktyczne doświadczenie w jednym z ośrodków na świecie w zakresie badań kryzysowych i traumatycznych. Unikalne stresy współczesnego życia, w połączeniu z klęskami żywiołowymi i warunkami geopolitycznymi, doprowadziły do ​​szybkiego wzrostu w dziedzinie badań kryzysowych i traumatycznych. [+]

Zdobądź praktyczne doświadczenie w jednym z ośrodków na świecie w zakresie badań kryzysowych i traumatycznych. Unikalne stresy współczesnego życia, w połączeniu z klęskami żywiołowymi i warunkami geopolitycznymi, doprowadziły do ​​szybkiego wzrostu w dziedzinie badań kryzysowych i traumatycznych. Istnieje rosnące zapotrzebowanie na wyszkolonych specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie niezbędne do radzenia sobie w różnych sytuacjach. Z Izraelem i Tel Awiwem jako żywym laboratorium do badań i praktyki w tej dziedzinie, nie ma lepszego miejsca niż TAU, aby zdobyć głębszą wiedzę i kompetencje zawodowe w tej dziedzinie wraz z czołowymi światowymi ekspertami w dziedzinie badań kryzysowych i traumatycznych.... [-]


MA in TESOL

Tel Aviv University
Stacjonarne 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Praktyki dydaktyczne w izraelskim systemie szkolnictwa, w tym w szkolnictwie wyższym i programie dla uchodźców Teorię zajęć uzupełniają wycieczki polowe i zajęcia pozalekcyjne Opcjonalny tor pracy Program jest otwarty dla studentów, którzy nie mają podstaw do nauczania języka angielskiego

Program MA TESOL przygotowuje absolwentów do ekscytujących możliwości kariery globalnej w zakresie nauczania, badania, opracowywania i administrowania programem, materiałów instruktażowych i testowania, szkolenia zawodowego, coachingu języka i innych.

Niektórzy otworzyli własne programy, takie jak angielskojęzyczna szkoła przedszkola w Izraelu.

... [-]

MA in Crisis and Trauma

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

Gain hands-on experience in one of the world’s hubs for crisis and trauma research. The unique stresses of modern life, combined with natural disasters and geopolitical conditions, have led to the rapid growth of the field of crisis and trauma studies. There is a growing need for trained professionals with the knowledge and experience necessary to handle diverse situations. With Israel and Tel Aviv as a living laboratory for research and practice in the field, there is no better place than TAU to gain deeper knowledge and professional competence in this field alongside the world’s leading experts in crisis and trauma studies. [+]

Gain hands-on experience in one of the world’s hubs for crisis and trauma research. The unique stresses of modern life, combined with natural disasters and geopolitical conditions, have led to the rapid growth of the field of crisis and trauma studies. There is a growing need for trained professionals with the knowledge and experience necessary to handle diverse situations. With Israel and Tel Aviv as a living laboratory for research and practice in the field, there is no better place than TAU to gain deeper knowledge and professional competence in this field alongside the world’s leading experts in crisis and trauma studies.

This one-year program is designed to train students to plan and deliver services in a wide range of personal and communal crises, including public disasters created by war, natural disasters, and terrorism, as well as personal crises related to immigration, domestic violence, divorce, illness, and bereavement.... [-]


MA in Crisis and Trauma

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Aspekty polityki społecznej w radzeniu sobie ze stresem długoterminowym / dr Yossi Korazim

[-]

MA in Political Science

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Media, wojna i pokój

[-]

MA in Middle Eastern Studies

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Kursy hebrajskie są obowiązkowe dla studentów grantów MASA. Studenci z kwalifikowanymi ocenami mogą kontynuować pracę nad projektem pracy dyplomowej, w której głęboko przeanalizować temat ich zainteresowania pod kierunkiem doświadczonego naukowca.

Program obejmuje również silny składnik zajęć pozalekcyjnych, w tym cykl filmów i wykładów tygodniowych, 5 wizyt studyjnych w Izraelu, a także praktyki stażowe i wydawnicze wobec ośrodka badawczego Moshe Dayan Center for Middle East and African Studies. MAMES zapewnia rozwój kariery poprzez łączenie studentów z odpowiednimi stażami i profesjonalistami terenowymi.

TAU uczestniczy także w amerykańskich federalnych programach pożyczki studenckiej.... [-]


MA in Environmental Studies

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Wnioskodawcy o klasie końcowej w przedziale 75-80 powinni nadal stosować; Komitet Przyjęciowy bierze pod uwagę pełne wnioski kandydatów.

Wnioskodawcy posiadający kwalifikacje z uniwersytetu, w których podstawowym językiem nauczania i egzaminowania nie jest język angielski, będzie zobowiązany do przedstawienia egzaminów na poziomie internetowym w testach opartych na internecie na poziomie egzaminu internetowego na poziomie nie mniejszym niż 89, w przypadku komputerowych testów , A 575 dla testów na papierze. Testy IELTS (International Language Testing Language) wynoszące co najmniej 7,0 będą również dopuszczalne dla osób nie mówiących po angielsku.

Izraelczycy... [-]


MA in Archaeology and History of the Land of the Bible

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Drugi rok pracy

Opłata w wysokości 8 500 USD, płatna firmie TAU International. Zawiera dwa kursy seminaryjne, dwa kursy językowe (jedno nowoczesne i jedno starożytne), wstępne kursy (jeśli jest to wymagane), osobiste wytyczne doktorskie od członków oddziału archeologicznego, ubezpieczenia medycznego, członkostwa studenta, dostęp do bibliotek i opłat studenckich na uniwersytet.

Poza różnymi warunkami pomocy naukowej, Międzynarodowy Program w Starożytnych Studiach Izraela: Archeologia i historia Krainy Pisma Świętego także oferuje:

Stypendium naukowe w wysokości 5000 USD, oparte na doskonałości akademickiej Pełne stypendium dla studentów z Chin [-]

Magister Bezpieczeństwa I Dyplomacji

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

Izrael jest w ognisku uwagi świata zarówno w kwestiach bezpieczeństwa i dyplomacji. Jest również centrum ogromnej wiedzy fachowej w obu tych dziedzinach. Zdobywając tę ​​unikalną wiedzę i umiejętności, nasz program łączy uznanych na całym świecie uczonych i wiodących praktyków w zakresie bezpieczeństwa i dyplomacji, oferując studentom wyjątkowe doświadczenie w nauce języka angielskiego. [+]

Roczny program zapewnia zaawansowaną wiedzę i narzędzia analityczne do badania strategii, dyplomacji, podejmowania decyzji i kształtowania bezpieczeństwa i polityki zagranicznej. Perspektywy programu jest globalny, ze szczególnym naciskiem na Izrael i na Bliskim Wschodzie. Na poziomie praktycznym, program przygotowuje uczniów do zaangażowania na arenie międzynarodowej, ciał obronnych, organizacji międzynarodowych (zarówno rządowych i organizacji pozarządowych) i międzynarodowych organizacji gospodarczych.

Dostępne utwory.

O

Izrael jest w ognisku uwagi świata zarówno w kwestiach bezpieczeństwa i dyplomacji. Jest również centrum ogromnej wiedzy fachowej w obu tych dziedzinach. Zdobywając tę ​​unikalną wiedzę i umiejętności, nasz program łączy uznanych na całym świecie uczonych i wiodących praktyków w zakresie bezpieczeństwa i dyplomacji, oferując studentom wyjątkowe doświadczenie w nauce języka angielskiego. Wycieczki edukacyjne i spotkania z przedstawicielami izraelskich i zagranicznych są włączone do programu nauczania. Studenci pochodzą z całego świata i zachęcani do wykonywania staży i innych zajęć pozalekcyjnych podczas ich pobytu w Izraelu. ... [-]


Ma W Rozwiązywaniu Konfliktów I Mediacji

Tel Aviv University - International Office
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv

Międzynarodowy Program Rozstrzygania i Pośrednictwa to coroczny program interdyscyplinarnego magistra nauczanego w języku angielskim z opcjonalnym komponentem pracy dyplomowej. Studenci ukończyli ten program, zdobywając narzędzia do skutecznej analizy, mediacji i strategii negocjacyjnych oraz ram konfliktu rozwiązywania konfliktów na arenie międzynarodowej. [+]

O

Międzynarodowy Program Rozstrzygania i Pośrednictwa to coroczny program interdyscyplinarnego magistra nauczanego w języku angielskim z opcjonalnym komponentem pracy dyplomowej. Studenci ukończyli ten program, zdobywając narzędzia do skutecznej analizy, mediacji i strategii negocjacyjnych oraz ram konfliktu rozwiązywania konfliktów na arenie międzynarodowej. Studenci otrzymują również zaświadczenie o ukończeniu, które zostało wydane przez Uniwersytet w Tel Awiwie na potrzeby warsztatów programu w ramach mediacji międzynarodowej. Dowiedz się więcej o tym innowacyjnym studiującym na stronie internetowej programu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z personelem programu.... [-]