Filter
Magister nauk humanistycznych
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Islamistyka Europie - Islamistyka programów Islamistyka w Europie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Zrozumienie islamskich wierzeń i wartości jest kluczem do zrozumienia i pracy z muzułmanami na całym świecie. Dlatego też studia islamskie mogą dostarczyć ekspozycji na przeszłość i teraźniejszość historii, polityki, kultury i gospodarki tej złożonej społeczności.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Islamistyka Europie - Weź Islamistyka Europie. Wszystkie Islamistyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Islamistyka, Europie

SOAS University of London

MA oferuje studentom możliwość skoncentrowania się na Koranie, hadisach i innych tekstach islamskich, a zatem zapewnia wyjątkowe szkolenie w zakresie tłumaczenia islamski ... [+]

Tryb obecności: pełny etat lub część etatu

MA oferuje studentom możliwość skoncentrowania się na Koranie, hadisach i innych tekstach islamskich, a zatem zapewnia wyjątkowe szkolenie w zakresie tłumaczenia islamskich materiałów religijnych. Stopień przeznaczony jest dla naukowców, nauczycieli islamu w innych instytucjach, tłumaczy materiałów islamskich na język angielski w ośrodkach badawczych, departamentach rządowych i centrach da'wa. Zapewnia doskonałe szkolenie badawcze i jest przydatną kwalifikacją dla tych, którzy chcą przejść na wyższe stopnie podyplomowe.

Zatrudnienie

Jako doktorant specjalizujący się w studiach islamskich zdobędziesz kompetencje w zakresie umiejętności językowych oraz świadomości i zrozumienia międzykulturowego. Znajomość regionu zostanie rozwinięta poprzez połączenie nauki języka, literatury i kultury (która może obejmować literaturę, film, muzykę, sztukę i religię) różnych części Bliskiego Wschodu.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Istanbul Sehir University

Program studiów magisterskich ŞEHİR Islamic Studies czeka na swoich studentów z kadrą akademicką z wybitnymi nazwiskami w dziedzinie współczesnego świata islamu, aw szcze ... [+]

Przegląd

Program studiów magisterskich ŞEHİR Islamic Studies czeka na swoich studentów z kadrą akademicką z wybitnymi nazwiskami w dziedzinie współczesnego świata islamu, aw szczególności z klasycznymi naukami islamskimi, którzy przyjęli interdyscyplinarne podejście w swoich badaniach nad studiami islamskimi, oceniają tradycyjną wiedzę zgodnie z nowoczesnymi potrzebami poprzez uwzględnienie nowych osiągnięć i procesów oraz obiecuje zapewnić swoim studentom efektywne i przewodnie doradztwo.

Islamic Studies

Studia islamskie są jednym z głównych celów Programu Absolwentów Studiów Islamskich, aby szkolić silnych, dobrze wyposażonych, odpowiedzialnych i moralnych naukowców gotowych do szkolenia innych. Najważniejszym osiągnięciem programu jest to, że umożliwia on uczniom realizację ich celu, jakim jest stworzenie najwyższej jakości pracy dyplomowej w swoim obszarze badawczym. Studenci kończący ten program również osiągają poziom, na którym będą mogli poprawnie czytać i rozumieć podstawowe zasoby nauk islamskich, a także główne przykłady literatury należącej do ich wyboru dyscypliny. Co więcej, zdobywają także umiejętności, takie jak skuteczne stosowanie podstawowych badań i technik pisania akademickiego. Po ukończeniu tego programu studenci będą mieli podstawowe, a nawet więcej, niezbędne podstawy do uzyskania akceptacji z programów doktoranckich, w których będą dalej doskonalić swoją wiedzę i generować wykwalifikowaną wiedzę.... [-]

Turcja Stambuł
Wrzesień 2020
Turecki
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Aga Khan University: ​​Institute for the Study of Muslim Civilisations

Dwuletni program studiów magisterskich Aga Khan University Institute for Study of Muslim Civilizations (ISMC) z siedzibą w centrum Londynu oferuje wyraźny sposób rozumien ... [+]

Dwuletni program magisterski Aga Khan University Institute for Study of Muslim Civilizations (ISMC) z siedzibą w centrum Londynu oferuje:

Charakterystyczny sposób rozumienia cywilizacji muzułmańskich, które ewoluowały z czasem.Podkreśla różnorodność i złożoność przeszłych i obecnych kultur muzułmańskich, badając je jako część kultur światowych.Wykorzystuje narzędzia nauk społecznych i humanistycznych jako ramy uczenia się.

W ramach nauk społecznych i humanistycznych nasi studenci studiują wiele przedmiotów, w tym studia rozwojowe, ekonomię, nauki polityczne, sztukę, architekturę, historię, literaturę, religię porównawczą i prawo.

Program MA składa się z wielu podstawowych i fakultatywnych kursów, które obejmują program immersji językowej (arabski, perski), program komunikacji i przywództwa, a także prace terenowe, które przyczyniają się do rozprawy.... [-]

Wielka Brytania Londyn
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku