Filter
Magister nauk humanistycznych
Iran Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Iran - programów MA Iran MA

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Wiadomo, jak w Islamskiej Republice Iranu. Jest w Azji Zachodniej. Edukacja tutaj jest scentralizowane w edukacji K-12 są nadzorowane przez ministerstwo edukacji, podczas gdy wyższe wykształcenie jest nadzorowany przez Ministerstwo Nauki i Technology.According do SCImago, Iran mógłby uszeregować czwartym na świecie pod względem wyników badań w roku 2018.

MA Iran - Weź MA Iran. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Tehran, Kish International Campus

IZ w zakresie studiów regionalnych - irańskich studiów jest przeznaczony dla osób, które chcą skupić się na podejściu do nauk społecznych w irańskiej kulturze, sztuce, li ... [+]

Wprowadzenie:

IZ w zakresie studiów regionalnych - irańskich studiów jest przeznaczony dla osób, które chcą skupić się na podejściu do nauk społecznych w irańskiej kulturze, sztuce, literaturze, mediach, społeczeństwie, polityce i gospodarce. Ten kurs jest odpowiedni dla krajowych i międzynarodowych organizacji pozarządowych, pracowników administracji rządowej poszukujących dogłębnej wiedzy o Iranie, specjalistów od mediów, międzynarodowych studentów poszukujących kariery w rządzie, mediach, organizacjach pozarządowych, finansach, dyplomacji, a także chcących działać jako przyszły dyplom w stosunku do Iranu.

Program

Master of Regional Studies - Iranian Studies wymaga ukończenia 32 punktów, z 10 punktów w kursach podstawowych, 8 punktów specjalistycznych kursów i 8 kredytów z zajęć fakultatywnych. Program wymaga ukończenia pracy magisterskiej z 6 punktów. Dopuszczeni studenci z innym dyplomem licencjackim są również zobowiązani do zaliczenia kilku punktów wyrównawczych kursów, które przygotowują takich studentów do sukcesu w Master of Regional Studies - Iranian Studies, te kursy nie wliczają się do stopnia. Studenci muszą napisać i bronić ostatecznej pracy magisterskiej. Program ma być ukończony w cztery semestry. Ten program jest prowadzony w języku angielskim.... [-]

Iran Tehran
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku