MA Iran - programów MA Iran MA

MA Iran - programów MA Iran MA

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Wiadomo, jak w Islamskiej Republice Iranu. Jest w Azji Zachodniej. Edukacja tutaj jest scentralizowane w edukacji K-12 są nadzorowane przez ministerstwo edukacji, podczas gdy wyższe wykształcenie jest nadzorowany przez Ministerstwo Nauki i Technology.According do SCImago, Iran mógłby uszeregować czwartym na świecie pod względem wyników badań w roku 2018.

MA Iran - Weź MA Iran. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister Iranistyki

University of Tehran - Kish International Campus
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Iran Teheran

Absolwenci mogą znaleźć pracę w dziennikarstwie, służbach dyplomatycznych, ekspertów w zakresie badań irańskich, nauczania na uniwersytetach, pracy w muzeach lub bibliotekach. [+]

Absolwenci mogą znaleźć pracę w dziennikarstwie, służbach dyplomatycznych, ekspertów w zakresie badań irańskich, nauczania na uniwersytetach, pracy w muzeach lub bibliotekach.

Przegląd kursu

W ciągu ostatnich dziesięcioleci, zwłaszcza po irańskiej islamskiej rewolucji w 1979 r., Studia wschodnie i badania Iranu z zachodnich punktów widzenia są tak bardzo narażone na politykę. Media prezentują różne typy stereo Iranu z tego, czym naprawdę jest. W większości przypadków, w tych badaniach, bogata historia i kultura Iranu są zaniedbywane lub zapominane. W wyniku tego kurs został zaprojektowany jako platforma dla zagranicznych studentów, aby poznać prawdziwą Iran, niezależnie od wyobrażonych sobie wyobrażeń i stereotypów. ... [-]


Ma W Przemyśle

University of Tehran - Kish International Campus
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Iran Teheran

Ten program jest napisany z punktu widzenia poprawy zdolności do zatrudnienia, tworząc platformę dla studentów, aby uwzględnić dostępne możliwości handlowe i kulturowe, zachęcając do zaangażowania w życie w rzeczywistym życiu, nawiązywania kontaktów i innych działań. [+]

Ten program jest napisany z punktu widzenia poprawy zdolności do zatrudnienia, tworząc platformę dla studentów, aby uwzględnić dostępne możliwości handlowe i kulturowe, zachęcając do zaangażowania w życie w rzeczywistym życiu, nawiązywania kontaktów i innych działań.

Opis przedmiotu

We współczesnym świecie innowacyjne przemyślenia odgrywają ważną rolę w przemyśle, dlatego szkoła sztuki KIC stara się rozwinąć myślenie strategiczne swoich studentów. W tej dziedzinie możesz migrować między różnymi dyscyplinami tematycznymi, odkrywając nowe pomysły i podejścia koncepcyjne, które stoją dziś w społeczeństwie i na przyszłość.

Szczególne zainteresowanie ... [-]

Magister Zarządzania Mediami

University of Tehran - Kish International Campus
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Iran Teheran

Mgr in Management Management analizuje ekonomiczne, zarządzania, prawne i kulturowe ramy, w których działają organizacje medialne i przemysłowe. Ten kurs jest odpowiedni dla tych, którzy są aspirującymi lub istniejącymi menedżerami mediów lub mają duże zainteresowanie sektorem mediów. Jest to połączenie zaawansowanych mediów i badań związanych z zarządzaniem, koncentrujących się na mediach i komunikacji, a także polityce medialnej i kulturalnej. [+]

Przedmioty będą przygotowywać studentów do różnych karier w całej branży medialnej, w tym: ekonomii, strategii biznesowej, polityki medialnej, praw własności intelektualnej i marketingu.

Przegląd kursu

Mgr in Management Management analizuje ekonomiczne, zarządzania, prawne i kulturowe ramy, w których działają organizacje medialne i przemysłowe. Ten kurs jest odpowiedni dla tych, którzy są aspirującymi lub istniejącymi menedżerami mediów lub mają duże zainteresowanie sektorem mediów. Jest to połączenie zaawansowanych mediów i badań związanych z zarządzaniem, koncentrujących się na mediach i komunikacji, a także polityce medialnej i kulturalnej.

Zainteresowania ... [-]

Magister Architektury

University of Tehran - Kish International Campus
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Iran Teheran

Typowe miejsca pracy dla absolwentów architektury MA to praktyka architektoniczna, ale także inne dyscypliny projektowe: media i sztuka. Ten kurs umożliwiłby absolwentom znalezienie stanowisk w badaniach naukowych lub środowisku akademickim. [+]

Typowe miejsca pracy dla absolwentów architektury MA to praktyka architektoniczna, ale także inne dyscypliny projektowe: media i sztuka. Ten kurs umożliwiłby absolwentom znalezienie stanowisk w badaniach naukowych lub środowisku akademickim.

Przegląd kursu

Architektura MA oferuje różne możliwości studiów z poszczególnych modułów do specjalistycznych dróg w zakresie tożsamości kulturowej i globalizacji, historii, teorii, mediów cyfrowych.

ZainteresowaniaWspółczesna architektura; Ekspresja architektoniczna; Styl architektoniczny; Architektura w Iranie; Człowiek i środowisko; Programowania i projektowania podejść; Architektura i rozwój; Budowanie procedur itp. Struktura kursu ... [-]