$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Iberystyka, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Po ukończeniu licencjat lub licencjata 's, osoby mogą chcieć realizować wyższe wykształcenie. Następnym krokiem jest powszechnie Program Master 's. Aby zdobyć tytuł magistra 's, osoba musi wykonać pewną ilość punktów, zwykle z publicznego lub państwowej uczelni. To może trwać od jednego do dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu. Studenci mogą się zastanawiać… Czytaj więcej

Po ukończeniu licencjat lub licencjata 's, osoby mogą chcieć realizować wyższe wykształcenie. Następnym krokiem jest powszechnie Program Master 's. Aby zdobyć tytuł magistra 's, osoba musi wykonać pewną ilość punktów, zwykle z publicznego lub państwowej uczelni. To może trwać od jednego do dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu.

Studenci mogą się zastanawiać, co jest mgr Studiów latynoskich? Program ten obejmuje stale zmieniający się charakter Łacińskiej amerykańskiego społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem grup tubylczych, zdrowia, środowiska, edukacji, kwestii płci i sposoby jego społeczeństwo wchodzi w interakcje z innymi kulturami. Studenci będą również prowadzić badania na temat wyrazu kulturowego, a także obecne procesy Region 's modernizacyjnych dzień. Niektóre z kursów obejmuje literaturę porównawczą w teorii i praktyce, dwujęzyczność, nowoczesne hiszpańskiej kultury popularnej, kulturoznawstwo, polityk publicznych, w Ameryce Łacińskiej i literatury hiszpańskiej.

Istnieje wiele korzyści dla uzyskania wyższego wykształcenia, zwłaszcza stopień Master 's, w tej dziedzinie. Jeśli nic więcej, stopień może skorzystać absolwenta z wiedzy na temat kluczowych kwestii Ameryki Łacińskiej w dziedzinie literatury, językoznawstwa i historii współczesnej. Studenci będą również dowiedzieć się, jak prowadzić badania niezależnie i włączyć te badania do dobrze rozwiniętej sztuki akademickiej pracy.

Każdy mistrz Program 's mają różne koszty rejestracji w zależności od instytucji i kraju się znajduje. Na poszczególnych opłat i informacji, zainteresowani studenci są zachęcani, aby skontaktować się bezpośrednio ze szkoły.

Istnieje wiele możliwości kariery dla studentów, którzy ukończyli swoje Master 's w latynoskich badań. Wielu absolwentów może znaleźć pracę w agencjach rządowych, zazwyczaj jako tłumacze lub funkcjonariuszy Służby Zagranicznej. Mogą również znaleźć kariery w public relations i usług społecznych w USAi za granicą, albo w Korpusie Pokoju, sił zbrojnych lub z organami ścigania. Nie mogą być również możliwości w marketingu lub stosunków międzynarodowych z prywatnych firm. Absolwenci mogą kontynuować karierę nauczania na wszystkich poziomach iw różnych dziedzinach.

Większość programów może być zakończone w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat w pełnym wymiarze czasu lub w jednym roku. Kursy online mogą być również oferowane dla studentów, którzy nie mają dostępu do szkoły. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
The George Washington University - Elliott School Of International Affairs
Waszyngton, Stany Zjednoczone

Pielęgnuj szerokie i głębokie zrozumienie kwestii politycznych, ekonomicznych, historycznych i kulturowych we współczesnej Ameryce Łacińskiej, uzyskując tytuł magistra, który ... +

Pielęgnuj szerokie i głębokie zrozumienie kwestii politycznych, ekonomicznych, historycznych i kulturowych we współczesnej Ameryce Łacińskiej, uzyskując tytuł magistra, który będzie wspierać różne ścieżki kariery. Nasi absolwenci to liderzy odnoszący sukcesy w rządzie, sektorze prywatnym oraz organizacjach międzynarodowych i pozarządowych. -
MA
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia