MA Tuen Mun - programy MA Tuen Mun - MA Tuen Mun

MA Tuen Mun - programy MA Tuen Mun - MA Tuen Mun

Magisterskie

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Tuen Mun jest miastem, w Hong Kongu znajduje się wzdłuż Tuen Mun River i jest ogólnie mieszkaniowej. Ma ona kilka ułatwień administracyjnych, które zawierają biblioteki publicznej i kort. Posiada również dwie instytucje szkolnictwa wyższego w sąsiedztwie.

MA Tuen Mun - Weź MA Tuen Mun. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuki W Międzynarodowym Szkolnictwie Wyższym I Zarządzaniu

Lingnan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Hongkong Tuen Mun + 1 więcej

Master of Arts w międzynarodowym szkolnictwie wyższym i zarządzaniu jest przeznaczony dla tych, którzy chcą poważnie studiować międzynarodowe szkolnictwo wyższe, politykę i zarządzanie, a także kwestie zarządzania i przywództwa w zarządzaniu współczesnego uniwersytetu. [+]

Master of Arts w międzynarodowym szkolnictwie wyższym i zarządzaniu

Master of Arts w międzynarodowym szkolnictwie wyższym i zarządzania jest przeznaczony dla tych, którzy chcą poważnie studiować międzynarodowe szkolnictwo wyższe, politykę i zarządzanie, a także zarządzanie i kwestie przywództwa w zarządzaniu współczesnej uczelni. Program IHEM byłby atrakcyjny dla tych, którzy obecnie lub aspirują do podjęcia zaawansowanych stanowisk kierowniczych lub kształtowania polityki w sektorze szkolnictwa wyższego.

Program IHEM zaoferuje studentom prawdziwie porównawczą i międzynarodową perspektywę zrozumienia szybkich zmian społecznych, ekonomicznych i politycznych w kontekście globalizacji stojącej przed współczesnymi uniwersytetami. Stwarza międzynarodową platformę dla czołowych naukowców z międzynarodowego świata szkolnictwa wyższego, polityki i zarządzania, aby zaangażować studentów w krytyczną analizę strategii radzenia sobie i zmiany zarządzania uniwersytetem, gdy współczesne uniwersytety muszą radzić sobie z szybkimi przemianami społecznymi, gospodarczymi, demograficznymi i politycznymi w różnych części świata.... [-]