MA Leeuwarden - programy MA Leeuwarden - MA Leeuwarden

MA Leeuwarden - programy MA Leeuwarden - MA Leeuwarden

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Ta popularna miejscowość znana jest turystycznych, instytucji edukacyjnych i uniwersytetów. Instytucje edukacyjne, takie jak Stenden University of Applied Sciences i Gilbert Terpstra Grafische Vormgeving znane są z innowacyjnych metod nauczania.

MA Leeuwarden - Weź MA Leeuwarden. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w MA Magisterskie Niderlandy Leeuwarden. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here