MA Marbella - programy MA Marbella - MA Marbella

MA Marbella - programy MA Marbella - MA Marbella

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Położony nad brzegiem Morza Śródziemnego Mórz Marbella miasto. Jest to gmina w prowincji Malaga. Miasto jest popularnym miejscem turystycznym. Posiada wiele zabytków i muzeów. Marbella ma ponad 100.000 mieszkańców.

MA Marbella - Weź MA Marbella. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA W Polityce Międzynarodowej I Globalnej Polityce

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Hiszpania Marbella

Międzynarodowe Stosunki MA został zaprojektowany wspólnie przez MGIMO i MIUC dostarczenie studentom wiedzy, umiejętności i kompetencji potrzebnych do krytycznej analizy i interpretacji kluczowych debatach teoretycznych postmodernistycznej arenie politycznej stosunków międzynarodowych. [+]

. MA Międzynarodowe Stosunki przez MGIMO - MIUC Przegląd Czas trwania: 2 lata Język: Lokalizacja: Marbella (1 rok), Moskwa (rok 2) Tytuł programu: „Międzynarodowe Zasady i polityce globalnej” Stopień naukowy: magister stosunków międzynarodowych Kluczowe Dyscypliny zadaszone instytucje międzynarodowe Dyplomacja Media i międzynarodowe Politicies Polityka ochrony środowiska Polityka rosyjska Języki (rosyjski / hiszpański) Test Międzynarodowe Stosunki MA został zaprojektowany wspólnie przez MGIMO i MIUC dostarczenie studentom wiedzy, umiejętności i kompetencji potrzebnych do krytycznej analizy i interpretacji kluczowych debatach teoretycznych postmodernistycznej arenie politycznej stosunków międzynarodowych. Jednym z najmocniejszych punktów naszego programu jest dyskusja Stosunków Międzynarodowych zbliża się w wielokulturowym środowisku nauczania, ze względu na globalny tła naszych studentów. Rzeczywiście, niektóre z tych debat są obecnie powielany w wielu międzynarodowych organizacji i negocjacji na całym świecie. MGIMO-MIUC pociągi nowej generacji liderów politycznych w celu rozwiązania złożonych problemów z globalizującym się świecie. MGIMO-MIUC Departament Stosunków Międzynarodowych przedstawia studentom unikalną mieszankę teorii i praktyce dostosowane do trudnych sytuacji międzynarodowej i wielokulturowej, która często zmienia się szybciej niż nasza zdolność do je analizować. Co będzie się uczyć Semestr 1, 1 rok Międzynarodowe prawo ja Metody badawcze Dyplomacja w zmieniającym się świecie Instytucje i polityki międzynarodowej Media i Polityka międzynarodowa Ekonomika Polityki Społecznej Rosyjski (studenci zagraniczni) / hiszpański / francuski (rosyjscy studenci) Semestr 2, 1 rok Psychologia polityczna Polityka praw człowieka Prawo międzynarodowe II Polityka ochrony środowiska i dyplomacja polityka i polityka UE / Rosyjski (studenci zagraniczni) / hiszpański / francuski (rosyjscy studenci) Semestr 3 lata 2 Nowoczesne Strategia gospodarcza Rosji Prowadzenie działalności gospodarczej w Rosji Proces... [-]