$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Historia mówiona, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Master of Arts jest formą wyższej nauki. Ten rodzaj studiów magisterskich jest oferowany przez uniwersytety z całego świata. Większość studentów studiów stacjonarnych kończy studia magisterskie w ciągu jednego lub dwóch lat. Co to jest MA w historii mówionej? Jest to studium poziomu narracji opowiadania. Kursy mogą zagłębiać się w sposób, w jaki historie wpływają na to, jak… Czytaj więcej

Master of Arts jest formą wyższej nauki. Ten rodzaj studiów magisterskich jest oferowany przez uniwersytety z całego świata. Większość studentów studiów stacjonarnych kończy studia magisterskie w ciągu jednego lub dwóch lat.

Co to jest MA w historii mówionej? Jest to studium poziomu narracji opowiadania. Kursy mogą zagłębiać się w sposób, w jaki historie wpływają na to, jak ludzie różnych kultur myślą i zachowują się. Uczniowie mogą wykorzystywać cyfrową produkcję audio i wideo do opowiadania historii. Każda uczelnia może mieć różne ścieżki do swoich programów, ale wiele z nich połączy wykłady, badania i dyskusje, aby pomóc uczniom w nauce. Wymagane kursy mogą być podobne do tradycji ustnych, historii mówionej i teorii, baśni ludowej i kultury, pracy w terenie historii mówionej, mitologii, interpretacji historii mówionej i procesów terapeutycznych oralności.

Ten rodzaj edukacji jest korzystny, ponieważ daje studentom umiejętności, które mogą wykorzystać w różnych ustawieniach pracy. Uczestnicy mogą na przykład nauczyć się przeprowadzać wywiady, analizować przemówienia i edytować cyfrowy dźwięk. Silne umiejętności komunikacji i słuchania ułatwiają człowiekowi uczestnictwo w życiu, podczas gdy wielu pracodawców potrzebuje pracowników z cyfrowymi umiejętnościami edytorskimi.

Jeśli student jest zainteresowany magisterską historią jamy ustnej, może on chcieć dowiedzieć się o kosztach tego stopnia. Ponieważ czesne może się różnić w zależności od szkoły, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z uniwersytetem, aby uzyskać oszacowanie.

Szeroki zakres studiów prowadzonych w ramach tego programu studiów może przygotować studentów do pracy w muzeach, mediach, edukacji lub organizacjach rzeczniczych. Na przykład niektórzy absolwenci przeszli na profesorów, specjalistów od zasobów ludzkich, historyków, archiwistów, kuratorów muzeów, specjalistów od komunikacji korporacyjnej, menedżerów rozrywki medialnej i edytorów audio. Inni studenci mogą wybrać tę edukację jako podstawę do uzyskania stopnia doktora.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, ten rodzaj edukacji jest dostępny. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje magister historii ustnej w kampusie i Internecie. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
The Graduate Institute
Bethany, Stany Zjednoczone

Dwuletnie Mistrza Sztuki w programie Pisanie i Dydaktyczne Ustne są dla każdego zainteresowanego:

Dwuletnie Mistrza Sztuki w programie Pisanie i Dydaktyczne Ustne są dla każdego zainteresowanego: -
MA
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia