MA Joensuu - programy MA Joensuu - MA Joensuu

MA Joensuu - programy MA Joensuu - MA Joensuu

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Joensuu znajduje się w regionie wschodnim Finlandii. Jest to gmina w północnej Karelii o populacji ponad 70.000 osób. Jest domem dla Uniwersytetu Joensuu.

MA Joensuu - Weź MA Joensuu. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Języka I Kultury Angielskiej

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 2 lat August 2018 Finlandia Joensuu

Program ten, w całości wykładany w języku angielskim i skierowany do międzynarodowych kandydatów, ma na celu umożliwienie nauki języka angielskiego z różnych literackich i językowych perspektyw. Stopień składa się z zajęć i pracy naukowej. Cele programu obejmują dogłębne zrozumienie wieloaspektowości współczesnych studiów anglojęzycznych; zwiększona świadomość kluczowych debat we współczesnej lingwistyce i literaturoznawstwie; oraz umiejętność przeprowadzania niezależnych badań. [+]

MDP w języku angielskim i kulturze

Program ten, w całości wykładany w języku angielskim i skierowany do międzynarodowych kandydatów, ma na celu umożliwienie nauki angielskiego z różnych literackich i językowych perspektyw. Stopień składa się z zajęć i pracy naukowej. Cele programu obejmują dogłębne zrozumienie wieloaspektowości współczesnych studiów anglojęzycznych; zwiększona świadomość kluczowych debat we współczesnej lingwistyce i literaturoznawstwie; oraz umiejętność przeprowadzania niezależnych badań. Istnieje ogólnie 15 miejsc do nauki dostępnych dla studentów zagranicznych. Podczas studiów studenci będą specjalizować się w językoznawstwie lub literaturoznawstwie i kulturoznawstwie. Departament posiada uznane na całym świecie obszary siły zarówno w zakresie językoznawstwa, jak i literaturoznawstwa. W językoznawstwie obejmują dialektologię, kontakt językowy, zmiany i zmiany językowe, pragmatykę i dwujęzyczność. W badaniach literackich i kulturoznawczych obszary działania Katedry obejmują literaturę postkolonialną i etniczną, literaturę amerykańską, popularną beletrystykę i współczesną fikcję.... [-]