MA Joensuu - programy MA Joensuu - MA Joensuu

MA Joensuu - programy MA Joensuu - MA Joensuu

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Joensuu znajduje się w regionie wschodnim Finlandii. Jest to gmina w północnej Karelii o populacji ponad 70.000 osób. Jest domem dla Uniwersytetu Joensuu.

MA Joensuu - Weź MA Joensuu. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Języka I Kultury Angielskiej

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 2 lat August 2018 Finlandia Joensuu

Ten program, uczy się w całości w języku angielskim i ma na celu wnioskodawców międzynarodowych, ma zapewnić możliwość nauki języka angielskiego z różnych ... [+]

MDP w języku angielskim Języka i Kultury

 

Ten program, uczy się w całości w języku angielskim i ma na celu wnioskodawców międzynarodowych, ma zapewnić możliwość nauki języka angielskiego z różnych perspektyw literackich i językowych. Stopień składa się z zajęć i pracy badawczej. Cele programu to dogłębne zrozumienie tego multifacetedness współczesnych badań angielskich; wzrost świadomości kluczowych debat współczesnego językoznawstwa i literaturoznawstwa; i zdolność do przeprowadzenia niezależnych badań. Są to ogólne badanie 10 miejsc dostępnych dla studentów zagranicznych. Podczas studiów, studenci będą się specjalizować w językoznawstwa lub literaturoznawstwa i kulturowych. Departament międzynarodowo uznane obszary siły w obu językoznawstwa i literaturoznawstwa. W językoznawstwie, obejmują one dialektologii, kontakt językowy, zmianę języka i zmiany, pragmatyki i dwujęzyczności. W badaniach literackich i kulturowych, obszarów Departamentu siły obejmują postkolonialnym i etnicznej literaturę, literaturę amerykańską, popularną fikcję i współczesną beletrystykę.... [-]