$close

Filtry

Zobacz wyniki

Filozofia Leuven - programów Filozofia Leuven Filozofia, Leuven

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć. Filozofia to termin, który dosłownie opisuje miłość do mądrości. Ludzie w tej dziedzinie badać różne rodzaje pytań i problemów dotyczących dzi… Czytaj więcej

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Filozofia to termin, który dosłownie opisuje miłość do mądrości. Ludzie w tej dziedzinie badać różne rodzaje pytań i problemów dotyczących dziedzin, takich jak istnienie, umysłu i rozumu. Tematy akademickie mogą obejmować racjonalnego argumentu, prezentacji i krytycznej dyskusji. Ścieżki kariery mogą obejmować prawa, zdrowia i biznesu.

Belgia jest znana jako centrum Europy i ośrodkiem międzynarodowej wymiany. W międzynarodowych studentów w Belgii być otoczony wielokulturowej społeczności.

Kilka możliwości studia są dostępne w tym mieście. Jedna z najstarszych uczelni w regionie, Catholic University, a także wyższej Instytut Filozofii znalezione w Leuven.

Filozofia Leuven - Weź MA Leuven. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Belgii
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
KU Leuven
Leuven, Belgia

Jaki jest sens istnienia? To tylko jedno z pytań filozoficznych, które zbadasz w renomowanym Instytucie Filozofii w Leuven. Jego program Master of Arts in Philosophy (MA) prze ... +

Jaki jest sens istnienia? To tylko jedno z pytań filozoficznych, które zbadasz w renomowanym Instytucie Filozofii w Leuven. Jego program Master of Arts in Philosophy (MA) przekracza granice wszystkich dyscyplin filozoficznych, tradycji i podejść, aby pomóc Ci stworzyć własny, wszechstronny pogląd. Program ma na celu poszerzenie wiedzy filozoficznej studentów poprzez wystawienie ich na bardziej zaawansowane badanie centralnych zagadnień przedmiotu i wyposażenie ich w wymagane umiejętności badawcze potrzebne do przejścia na wyższy stopień. -
MA
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia