close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Filologia, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Realizowanie Master of Arts (MA) działa jako uzupełnienie studiów licencjackich studentów, rozszerzając dyscyplinarne zrozumienie uczonego. Student MA głęboko zanurza się w wybranym przez siebie programie, zdobywając zarówno wgląd, jak i głębsze zrozumienie tematu. Czym jest magister filologii? Osoby prowadzące ten stopień, który pociąga za sobą badanie struktury i historii ję… Czytaj więcej

Realizowanie Master of Arts (MA) działa jako uzupełnienie studiów licencjackich studentów, rozszerzając dyscyplinarne zrozumienie uczonego. Student MA głęboko zanurza się w wybranym przez siebie programie, zdobywając zarówno wgląd, jak i głębsze zrozumienie tematu.

Czym jest magister filologii? Osoby prowadzące ten stopień, który pociąga za sobą badanie struktury i historii języka pisanego lub języków, prawdopodobnie zdecydują się skupić na studiach klasycznych lub określonym języku. Pod wieloma względami studenci filologii są detektywami, odkrywając, jak języki pochodzą i jak się rozwijają. Określają, czy w jakimkolwiek rejonie świata nadal mówią pewne starożytne języki, a także, dlaczego języki znikają.

Uczniowie rozwijają silne poczucie tego, w jaki sposób świat starożytności łączy się ze współczesnym światem i mogą zastosować tę wiedzę zarówno w środowisku biznesowym, jak i akademickim. Stają się wykwalifikowanymi badaczami i muszą rozwinąć silne poczucie organizacji.

In może zająć dwa lub więcej lat, aby ukończyć program magisterski, a przyczyny tego są różne. To, czy uczeń uczęszcza na zajęcia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, jest kluczowym czynnikiem. Koszt programu zależy od lokalizacji i od tego, czy szkoła jest prywatna, czy publiczna. Zawsze najlepiej jest eksplorować różne programy przed dokonaniem wyboru.

Absolwent studiów magisterskich z filologii zazwyczaj prowadzi studia doktoranckie. z zamiarem zostania profesorem uniwersyteckim lub badaczem. Inni mogą zrozumieć i zastosować go do rosnących ról w sektorze technologicznym i międzynarodowych sprawach kulturalnych. Mogą stać się programistami komputerowymi lub architektami oprogramowania, projektować systemy oprogramowania lub opracowywać nowe, bardziej wydajne języki komputerowe.

Studenci zainteresowani magisterską z filologii odkryją unikalne możliwości ze szkół na całym świecie. Internetowe programy edukacyjne mogą być również opcją. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Gothenburg, Faculty of Humanities
Göteborg, Szwecja

Studiowanie historii filozofii jest dyscypliną historyczną i filozoficzną. Jest filozoficzny, ponieważ szuka źródeł współczesnych debat filozoficznych. Jest historyczna, ponie ... +

Studiowanie historii filozofii jest dyscypliną historyczną i filozoficzną. Jest filozoficzny, ponieważ szuka źródeł współczesnych debat filozoficznych. Jest historyczna, ponieważ stara się zrozumieć te pochodzenie na własnych warunkach iw ich własnym kontekście. -
MA
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami