Filter
Magister nauk humanistycznych
IIrlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia filmowe IIrlandia - programów Studia filmowe IIrlandia Studia filmowe

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Film jest jednym z World 's najbardziej popularnych mediów opowiadania i jest przedmiotem poważnych badań naukowych w wielu różnych instytucji. To pole jest doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się więcej na temat teorii filmu, historii i krytyki.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Studia filmowe IIrlandia - Weź Studia filmowe IIrlandia. Wszystkie Studia filmowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia filmowe, IIrlandia

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Ten mgr daje twórcom możliwość zbadania, eksperymentować i uczyć się rzemiosła scenariuszy, w związku z rozwojem i piśmie o pełnej długości scenariusza. ... [+]

Co to jest Screenwriting?

Ten mgr daje twórcom możliwość zbadania, eksperymentować i uczyć się rzemiosła scenariuszy, w związku z rozwojem i piśmie o pełnej długości scenariusza. Scenopisarstwa nie jest rzemiosło siebie, że opiera się na rzemiośle i technik narracji, która retoryki i pisarzy zostały honowania i rozwijających się od Homera. Pozycje programowe scenariuszy w ramach tradycji literatury dramatycznej i zapewnia środki i umiejętności, aby wyrazić swoje indywidualne i unikalne filmowe wizje. Głównym celem MA jest pielęgnowanie i rozwijanie talentów. Nasz program ma na celu inspirować do rozwoju sztuki i rzemiosła scenariuszy i umiejętności związane z pomocniczych na wysokim poziomie. Będziesz już wykazać zdolności do pisania (w twoich studiów licencjackich lub pracy portfela), a do końca programu będzie Napisałem skrypt fabularnych lub odcinek pilotażowy dramacie telewizyjnym. Możesz również nabyć dogłębną wiedzę i zrozumienie rzemiosła scenariuszy, a zyskały zrozumienie etapów pisania od pomysłu do końcowego projektu. Istnieje szereg modułów akademickich studiów filmowych i teatralnych, a szybko docenią możliwości, które istnieją w branży filmowej i telewizyjnej, a także kwestii związanych z prawami autorskimi i umowami. ... [-]

IIrlandia Dublin
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku