Filter
Magister nauk humanistycznych
Filipiny Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Filipiny - programów MA Filipiny MA

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Wiele miłości dobrych ludzi z Filipin i ich stylu życia. Studiowanie tutaj również może pomóc w nauce mieszając się z kulturą ludzi, jak podejmować swoje studia uniwersyteckie w lokalnej uczelni University, State University i College i Uniwersytet Filipin. Filipiny to trzecia co do wielkości kraju anglojęzycznym świecie, które będzie łatwiejsze dla studentów międzynarodowych.

MA Filipiny - Weź MA Filipiny. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Asia and the Pacific

Magistra Sztuki w Edukacji Major w programie Leaders Leaders Educational zmierza do rozwoju głównych liderów i liderów nauczycieli. Jest przeznaczony przede wszystkim dla ... [+]

Magistra Sztuki w Edukacji Major w programie Leaders Leaders Educational zmierza do rozwoju głównych liderów i liderów nauczycieli. Jest przeznaczony przede wszystkim dla wychowawców, którzy zajmują się lub są przygotowani na przywództwo i kluczowe stanowiska akademickie i administracyjne w swoich szkołach, zwłaszcza w podstawowej edukacji. Program nauczania obejmuje między innymi kursy z dziedziny edukacji, psychologii i przywództwa w szkole opartej na wartościach oraz zarządzania nimi i umieszcza wszystkie w służbie kluczowych zadań nauczania, uczenia się i rozwijania studentów na całe osoby.

Zakres programu Badań Edukacyjnych Statystyki edukacyjne Filozofia Edukacji Psychologia rozwojowa na całe życie Psychologia nauczania i uczenia się Przywództwo i nadzór naukowy Projektowanie programów szkolnych Zarządzanie strategiczne i przywództwo oparte na wartościach Zarządzanie w szkole Praca i Społeczeństwo Pisanie pracy dyplomowej I i II / Seminarium naukowe I i II Wstęp ... [-]
Filipiny Pasig
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Asia and the Pacific

Program ma na celu utworzenie wychowawców i specjalistów wczesnej edukacji (nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych oraz administratorów, doradców ds. Rozwoju dzieci ... [+]

Program ma na celu utworzenie wychowawców i specjalistów wczesnej edukacji (nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych oraz administratorów, doradców ds. Rozwoju dzieci i naukowców), którzy mogą skutecznie łączyć teorię i praktykę w tworzeniu pozytywnych możliwości uczenia się i doświadczeń dla małych dzieci w celu promowania ich ogólnego rozwoju. Program MAE-CDE składa się zatem z czterech dziedzin: przedmiotów podstawowych, psychologii, specjalizacji i badań.

Program dostawy

Program prowadzi do tytułu magistra sztuki w dziedzinie edukacji, zajmującego się rozwojem dziecka i edukacją (MAE-CDE) w zakresie utworów dyplomowych i magistra edukacji, zajmujących się rozwojem dziecka i edukacją w zakresie ścieżek innych niż teoretyczne. Uczestnicy mogą zakończyć program w ciągu dwóch lat bez konieczności rezygnacji lub zwolnienia z pracy. Mają zarobić 39 jednostek (33 ćwiczenia zajęć i 6 ćwiczeń pracy lub pisanie pracy), aby kwalifikować się do ukończenia studiów.... [-]

Filipiny Pasig
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Silliman University

Wydział Psychologii oferuje Master Degree of Arts w największych Psychologii w przemysłowej / Organizational Psychology. Program ten ma na celu przygotowanie specjalistów ... [+]

Wydział Psychologii oferuje stopień Master of Arts w dur Psychologii w przemysłowej / Organizational Psychology.

Program ten ma na celu przygotowanie specjalistów do korzystania z ich wiedzy w naukach podstawowych psychologii w swojej pracy, czy to w przemyśle, szkoły, agencje rządowe, społeczności lub warunkach klinicznych. Kursy organizowane są wokół teorii i zasad zachowania człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnej kultury i praktycznego zastosowania.

Test Stojące jest podawany i wnioskodawca przeprowadzany jest wywiad. Szkolenie i doświadczenie zawodowe są dodatkowym atutem. Studia wyższe wykształcenie są oceniane.

Wnioskodawcy mają powyżej średniej wydajności w odpowiednich studiów licencjackich.... [-]

Filipiny Dumaguete
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Silliman University

Studenci na kierunku Creative Writing mogą składać pracy twórczej (wiersze lub opowiadania, sztukę lub powieść) jako ich pracy. ... [+]

Studenci na kierunku Creative Writing mogą składać pracy twórczej (wiersze lub opowiadania, sztukę lub powieść) jako ich pracy. Znaczna krytyczne wprowadzenie do takiej pracy jest z reguły wymagane.

Kompleksowe Badanie

Wszyscy kandydaci na MA w języku angielskim z koncentracją w literaturze i kreatywnego pisania muszą zdać dwa egzaminy przed ich zapisać się pisania pracy. Jednego badania na podstawie lektury wspólnym dla wszystkich tych programów. Drugie badanie jest w obszarze koncentracji. W ramach literatury angielskiej i amerykańskiej, następujące mogą być wybrane:

Początek literatury angielskiej Literatura Angielska renesansu XVII Lit... [-]
Filipiny Dumaguete
Listopad 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku