$close

Filtry

Zobacz wyniki

Etyka stosowana Linköping - programów Etyka stosowana Linköping Etyka stosowana, Linköping

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej. Badanie etyki stosowanej zawiera wiele gałęzi filozofii biznesu i socjologii. Studiowanie stosowane etyki może prowadzić do zatrudnienia w działach nadzorczych lub zarządzających firmą 's. P… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Badanie etyki stosowanej zawiera wiele gałęzi filozofii biznesu i socjologii. Studiowanie stosowane etyki może prowadzić do zatrudnienia w działach nadzorczych lub zarządzających firmą 's. Poszczególne dziedziny etyki stosowanej m.in. etyki biznesu i bioetyki.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Linköping Miasto położone jest w miejscowości Linköping w Östergötland County, Hiszpania. Jest industririous miasto na kierunku wysokiej technologii. Linköping słynie z uczelni - Linköping University, że główne firmy w wysokiej technologii i badania oprogramowania.

Etyka stosowana Linköping - Weź MA Linköping. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Szwecji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Linköping University
Linköping, Szwecja

Rozwiązuj ważne pytania życiowe dzięki Etyce Stosowanej! Współczesne społeczeństwa stoją przed wieloma nowymi wyzwaniami. Globalizacja rodzi pytania o globalną sprawiedliwość, ... +

Rozwiązuj ważne pytania życiowe dzięki Etyce Stosowanej! Współczesne społeczeństwa stoją przed wieloma nowymi wyzwaniami. Globalizacja rodzi pytania o globalną sprawiedliwość, nowe technologie mają wpływ na podejmowanie decyzji dotyczących życia i śmierci w opiece zdrowotnej, zmian klimatycznych i zagrożeń środowiskowych, podważają naszą odpowiedzialność za przyszłe pokolenia. -
MA
Studia dzienne
2 semestry
Język angielski
Sie 2022
17 Sty 2022
Ośrodek kształcenia