Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Studia energetyczne, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Program Master of Arts jest kursem podyplomowym, który zapewnia specjalistyczną wiedzę w określonym temacie. Niektóre stopnie magisterskie są uczone tak, jak studia licencjackie, podczas gdy inne skupiają się na tezie badawczej.

Co to jest MA w badaniach energetycznych? Pola absolwentów związane z badaniami nad potrzebami człowieka, energia obejmują nauki fizyczne i naukowe. Chociaż koncentruje się głównie na zrozumieniu większych potrzeb energetycznych, obejmuje ona również zasadniczo przepisy prawa międzynarodowego i przedsiębiorstwa, odnoszące się do przemysłu energetycznego. Niektóre uniwersytety oferują instrukcje dotyczące tematów obejmujących bezpieczeństwo energetyczne, globalną zmianę klimatu i zrównoważoną architekturę. Instytucja, którą uczestniczysz, może mieć pewien nacisk na program, taki jak energia odnawialna lub zmiana środowiska.

Ulepszone umiejętności analizy, które uzyskujesz podczas studiów, mogą służyć profesjonalnie i pomóc lepiej zrozumieć wzorce wokół siebie.Dbałość o szczegóły i krytyczne myślenie to również umiejętności, które pomogą Ci niemal w każdej karierze.

Opłaty za program magisterski nie są stałe i mogą się znacznie różnić, nawet w obrębie tego samego kraju. Oczywiście, niektóre opcje są bardziej przystępne niż inne, a może być w stanie znaleźć program w swoich środkach. Wiele instytucji oferuje nawet informacje o stypendiach, pożyczkach i pomocy zewnętrznej.

Po ukończeniu studiów można znaleźć karierę w przemyśle związanym z energią. Działy administracji rządowej planują wykorzystanie bardziej alternatywnych źródeł energii i zrównoważonych modeli budowli w miarę ekspansji miast. Przedsiębiorstwa prywatne potrzebują wzorów architektonicznych i planów wykorzystania energii, które pozwolą im dotrzymać zacieśnienia norm oddziaływania na środowisko. Typowymi miejscami pracy w Twojej dziedzinie są alternatywni projektant energii, menedżer logistyki i inteligentny specjalista ds. Budynków.

Stopnie magistra są dostępne w uniwersytetach na całym świecie.Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem za granicą, dostępne są także międzynarodowe programy. Jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin, możesz znaleźć możliwości kształcenia w niepełnym wymiarze godzin. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Studia energetyczne

University of the Witwatersrand

Marzec (SEEC) kwalifikacje jest jeden rok w pełnym wymiarze godzin programu na zrównoważonego rozwoju i energii badań z uwzględnieniem miast, osiedli, budynków i architek ... [+]

Marzec (SEEC) kwalifikacje jest jeden rok w pełnym wymiarze godzin programu na zrównoważonego rozwoju i energii badań z uwzględnieniem miast, osiedli, budynków i architektury. Z silnym naciskiem na wyzwania energetyczno-klimatycznego, program ten wielodyscyplinarne ma uzbroić absolwentów ze zintegrowanym zakresie kompetencji, które pozwoli im bezcenne graczy rolę w procesie podejmowania decyzji dotyczących przyszłego / zrównoważonego rozwoju miast i ich środowiska architektonicznego. Oprócz podstawowych zasad technicznych dotyczących różnorodnych interwencji / technologie w różnych skalach, kursy w ramach programu obejmują szeroki zakres zagadnień powiązanych ze sobą, w tym ram politycznych, struktur instytucjonalnych, rynków, zachowań, finansów i wymiarach społeczno-gospodarczych. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Westminster

Mgr Energii i Ochrony Środowiska jest stopniem interdyscyplinarnym, łączącym międzynarodowe stosunki, prawo, biznes i studia nad zrównoważonym rozwojem. W związku z tym z ... [+]

Streszczenie kursu

Mgr Energii i Ochrony Środowiska jest stopniem interdyscyplinarnym, łączącym międzynarodowe stosunki, prawo, biznes i studia nad zrównoważonym rozwojem. W związku z tym zapewnia kompleksową analizę bezpieczeństwa energetycznego, rynków energii i zmian klimatu z perspektywy globalnej, regionalnej i lokalnej. Stopień wyposaża studentów w wiedzę na temat kluczowych ram intelektualnych i krytycznych problemów. Kurs oferuje całościowe podejście do dynamiki rządzącej przejściem energii do nexusu o gospodarce niskoemisyjnej. Studenci są zobowiązani do ukończenia pięciu połączonych podstawowych modułów i mogą wybrać jeden moduł opcjonalny.

Kurs łączy wiedzę od:... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

«Zrównoważony rozwój i zarządzanie strategiczne w energetyce» Program magisterski (z absolwentami specjalizującymi się w zarządzaniu) jest prowadzony wspólnie z Uniwersyt ... [+]

Profil programu

«Zrównoważony rozwój i zarządzanie strategiczne w energetyce» Program magisterski (z absolwentami specjalizującymi się w zarządzaniu) jest prowadzony wspólnie z Uniwersytetem St Andrews, jednym z najstarszych i wiodących uniwersytetów brytyjskich, który w ciągu swojej sześćsetletniej historii zdobył reputację światowej klasy ośrodek edukacyjno-badawczy.

Program stanowi wyjątkową okazję dla pięciu rosyjskich i pięciu brytyjskich mistrzów do zostania ekspertami zarówno w dziedzinie zrównoważonej energii, jak i strategicznego zarządzania energią. Absolwenci otrzymują dwa dyplomy i dwa tytuły magisterskie: dyplom ukończenia studiów St Andrews University w zakresie zrównoważonego rozwoju (Master of Arts in Sustainable Development) i dyplom MGIMO University w dziedzinie zarządzania (Master of Arts in Management).... [-]

Rosja Odintsovo Wielka Brytania Saint Andrews
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku