Education Research Europie - Education Research programów Education Research w Europie

Education Research Europie - Education Research programów Education Research w Europie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Education Research Europie - Weź Education Research Europie. Wszystkie Education Research i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master of Arts in Educational Science

Goethe University Frankfurt
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2019 Niemcy Frankfurt

[+]

Warunki przyjęcia na studia

Teza Bachelor musi zostać uzupełnione lub ma być zakończona, a list polecający z doradcą teza musi zostać złożony.

Tryb przyjmowania

[-]

Magister Edukacji

Eötvös Loránd University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Węgry District V.

Celem tego programu jest wyszkolenie doskonałych specjalistów w teoretycznych podstawach i podstawowych metodach nauk pedagogicznych. Studenci uzyskają zintegrowaną wiedzę z zakresu nauk pedagogicznych i praktyki pedagogicznej oraz sąsiednich dyscyplin (filozofia, psychologia, socjologia, ekonomia i prawo). [+]

Celem tego programu jest wyszkolenie doskonałych specjalistów w teoretycznych podstawach i podstawowych metodach nauk pedagogicznych.

Studenci uzyskają zintegrowaną wiedzę z zakresu nauk pedagogicznych i praktyki pedagogicznej oraz sąsiednich dyscyplin (filozofia, psychologia, socjologia, ekonomia i prawo).

Program oferuje studentom dogłębną wiedzę na temat pracy w organach rządowych i firmach, instytucjach badawczych, a także prywatnych firmach, administracji publicznej, organizacjach międzynarodowych i organizacjach pozarządowych (NGO).

Specjalizacje:

Badania nad dziećmiBadania naukoweTechnologia edukacyjnaZarządzanie edukacjąSiła programu

Instytut Edukacji Wydziału Edukacji i Psychologii Eötvös Loránd University jest jedną z głównych instytucji węgierskich badań edukacyjnych. Główną siłą Instytucji jest integracja nauk pedagogicznych i praktyki pedagogicznej. Mamy dobre, profesjonalne kontakty z różnymi instytucjami i szkołami, które oferują naszym studentom możliwość odbycia stażu. W tych szkołach nasi uczniowie zdobywają doświadczenie i pomysły dotyczące nauczania, uczenia się i systemów edukacyjnych.... [-]


Magister edukacji międzynarodowej

Manchester Metropolitan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Manchester

Zbadaj związek między edukacją a zmianami środowiskowymi, technologicznymi i społecznymi. Krytycznie analizuj międzynarodowe inicjatywy, wyniki edukacji i problemy rozwojowe. Zastanów się nad swoim środowiskiem i wpływaj na zmianę w edukacji. [+]

Przegląd

Zbadaj związek między edukacją a zmianami środowiskowymi, technologicznymi i społecznymi. Krytycznie analizuj międzynarodowe inicjatywy, wyniki edukacji i problemy rozwojowe. Zastanów się nad swoim środowiskiem i wpływaj na zmianę w edukacji.

Dzięki temu kursowi zapoznasz się z międzynarodowym krajobrazem edukacji i zrozumiesz, jak globalizacja zmieniła sposób, w jaki edukacja jest rozumiana i praktykowana na całym świecie.

Poznasz międzynarodowe porównania szkół i uniwersytetów, wyzwania związane z identyfikowaniem i pożyczaniem dobrych praktyk edukacyjnych z innych miejsc oraz pojawiające się globalne trendy, które nauczyciele muszą przygotować na dzisiaj. Weźmiesz także pod uwagę duże problemy, takie jak wpływ sztucznej inteligencji (AI) na edukację i zatrudnienie, a także zdobycie praktycznych umiejętności w budowaniu międzynarodowych partnerstw i przeprowadzaniu interwencji opartych na badaniach.... [-]