Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Education Research, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Tytuł magistra jest wynikiem ciężkiej pracy i wieloletnich studiów w ramach programu dla absolwentów. Może również kwalifikować absolwentów do bycia ekspertem w danej dziedzinie lub dać im niezbędne zajęcia, aby uzyskać stopień doktora.

Co to jest magister edukacji? Jest to dyplom ukończenia studiów, który pomaga poprawić umiejętności badawcze i analityczne danej osoby, dzięki czemu mogą znaleźć zatrudnienie wśród pracowników. Absolwenci powinni również posiadać gruntowną wiedzę o praktykach badawczych i analitycznych oraz o tym, jak prowadzić własne badania w praktyce. Wymagane zajęcia w tym programie mogą obejmować zbieranie danych, statystyki, teorię organizacyjną i projektowanie ewaluacji.

Ci, którzy mają wykształcenie w zakresie badań, powinni mieć możliwość znalezienia pracy po ukończeniu studiów. Poprzez swoją pracę absolwentów uczniowie powinni również poprawić umiejętności komunikacji, prezentacji, organizacji i pracy w zespole, które są poszukiwanymi cechami w dziedzinie badań edukacyjnych.

Koszt jest ważnym czynnikiem, który należy zrozumieć przed podjęciem decyzji o szkole. Niektóre czynniki, które mogą wpływać na koszty, mogą obejmować indywidualną szkołę i jeśli student może zaangażować się w pełny program studiów. Dobrze jest skontaktować się ze szkołą, aby uzyskać więcej informacji.

Osoby z wykształceniem badawczym nie powinny mieć problemów ze znalezieniem pracy w różnych dziedzinach. Niektórzy mogą zadowalać się pracą w środowisku akademickim na uniwersytetach iw okręgach szkolnych, podczas gdy inni mogą znaleźć bardziej satysfakcjonującą pracę w organizacjach non-profit lub korporacjach. Niektóre opcje kariery obejmują koordynatora badań, głównego badacza, administratora edukacji, analityka danych i doradcę pomiarowego. Z czasem spędzonym w pracy absolwenci powinni zwiększyć swój potencjał zarobkowy, zwłaszcza jeśli są gotowi szukać ról przywódczych w swojej organizacji.

Programy badań edukacyjnych online są dostępne na całym świecie. Programy te są przeznaczone dla studentów, którzy nie mogą sprostać wymaganiom tradycyjnego harmonogramu uczelni. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Education Research

University of Asia and the Pacific

Program ma na celu utworzenie wychowawców i specjalistów wczesnej edukacji (nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych oraz administratorów, doradców ds. Rozwoju dzieci ... [+]

Program ma na celu utworzenie wychowawców i specjalistów wczesnej edukacji (nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych oraz administratorów, doradców ds. Rozwoju dzieci i naukowców), którzy mogą skutecznie łączyć teorię i praktykę w tworzeniu pozytywnych możliwości uczenia się i doświadczeń dla małych dzieci w celu promowania ich ogólnego rozwoju. Program MAE-CDE składa się zatem z czterech dziedzin: przedmiotów podstawowych, psychologii, specjalizacji i badań.

Program dostawy

Program prowadzi do tytułu magistra sztuki w dziedzinie edukacji, zajmującego się rozwojem dziecka i edukacją (MAE-CDE) w zakresie utworów dyplomowych i magistra edukacji, zajmujących się rozwojem dziecka i edukacją w zakresie ścieżek innych niż teoretyczne. Uczestnicy mogą zakończyć program w ciągu dwóch lat bez konieczności rezygnacji lub zwolnienia z pracy. Mają zarobić 39 jednostek (33 ćwiczenia zajęć i 6 ćwiczeń pracy lub pisanie pracy), aby kwalifikować się do ukończenia studiów.... [-]

Filipiny Pasig
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Manchester Metropolitan University

Zbadaj związek między edukacją a zmianami środowiskowymi, technologicznymi i społecznymi. Krytycznie analizuj międzynarodowe inicjatywy, wyniki edukacji i problemy rozwoj ... [+]

Przegląd

Zbadaj związek między edukacją a zmianami środowiskowymi, technologicznymi i społecznymi. Krytycznie analizuj międzynarodowe inicjatywy, wyniki edukacji i problemy rozwojowe. Zastanów się nad swoim środowiskiem i wpływaj na zmianę w edukacji.

Dzięki temu kursowi zapoznasz się z międzynarodowym krajobrazem edukacji i zrozumiesz, jak globalizacja zmieniła sposób, w jaki edukacja jest rozumiana i praktykowana na całym świecie.

Poznasz międzynarodowe porównania szkół i uniwersytetów, wyzwania związane z identyfikowaniem i pożyczaniem dobrych praktyk edukacyjnych z innych miejsc oraz pojawiające się globalne trendy, które nauczyciele muszą przygotować na dzisiaj. Weźmiesz także pod uwagę duże problemy, takie jak wpływ sztucznej inteligencji (AI) na edukację i zatrudnienie, a także zdobycie praktycznych umiejętności w budowaniu międzynarodowych partnerstw i przeprowadzaniu interwencji opartych na badaniach.... [-]

Wielka Brytania Manchester
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Eötvös Loránd University

Celem tego programu jest wyszkolenie doskonałych specjalistów w teoretycznych podstawach i podstawowych metodach nauk pedagogicznych. Studenci uzyskają zintegrowaną wiedz ... [+]

Celem tego programu jest wyszkolenie doskonałych specjalistów w teoretycznych podstawach i podstawowych metodach nauk pedagogicznych.

Studenci uzyskają zintegrowaną wiedzę z zakresu nauk pedagogicznych i praktyki pedagogicznej oraz sąsiednich dyscyplin (filozofia, psychologia, socjologia, ekonomia i prawo).

Program oferuje studentom dogłębną wiedzę na temat pracy w organach rządowych i firmach, instytucjach badawczych, a także prywatnych firmach, administracji publicznej, organizacjach międzynarodowych i organizacjach pozarządowych (NGO).

Specjalizacje:

Badania nad dziećmiBadania naukoweTechnologia edukacyjnaZarządzanie edukacjąSiła programu

Instytut Edukacji Wydziału Edukacji i Psychologii Eötvös Loránd University jest jedną z głównych instytucji węgierskich badań edukacyjnych. Główną siłą Instytucji jest integracja nauk pedagogicznych i praktyki pedagogicznej. Mamy dobre, profesjonalne kontakty z różnymi instytucjami i szkołami, które oferują naszym studentom możliwość odbycia stażu. W tych szkołach nasi uczniowie zdobywają doświadczenie i pomysły dotyczące nauczania, uczenia się i systemów edukacyjnych.... [-]

Węgry District V.
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku