Dziennikarstwo York - programów Dziennikarstwo York Dziennikarstwo, York

Dziennikarstwo York - programów Dziennikarstwo York Dziennikarstwo, York

Dziennikarstwo

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Dziennikarstwo jest satysfakcjonująca kariera, która łączy w sobie dreszczyk obejmujący historię wiadomości z satysfakcją sposób życia publicznego obowiązku. Programów studiów składają się wyposażenie absolwentów przeszkoleni do analizy i dowiedzieć się, skomplikowanych wydarzeń naszych czasów, a także podnieść normy dziennikarskie we wszystkich mediach.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

York było stolicą rzymskiej prowincji Britannia Inferior w 1 wieku. Istnieje wiele instytucji szkolnictwa i wysokiej największa gotycka katedra w północnej Europie, wraz ze słynnym zamkiem i muzeum.

Dziennikarstwo York - Weź MA York. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma W Produkcji Filmów Dokumentalnych

York St. John University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu August 2018 Wielka Brytania York

Nasze programy MA są dla kreatywnych osób, które niektóre z istniejących doświadczeń, dążenie do wysokiej produkcji poziom pracy i pomysły gotowe do produkcji. [+]

Nasze innowacyjne podejście zaszczepić się wyobraźnią i niepowtarzalny dotyczą cyfrowych krótki film lub produkcji dokumentalnych. Będziesz w czołówce - jesteś przyszłości tych form. Praktyka jest w samym sercu obu programów MA. Oprócz wysokiego poziomu praktycznego zaangażowania w wybranej formy będą się uczyć teorii i metodologii badań, które będą rozwijać formy i treści pracy. Możesz również podjąć pracę, aby pomóc rozwijać portfolio można jako profesjonalnego lekarza.

Będziesz miał okazję pracować z wieloma podobnie myślących ludzi dążenie do najwyższej jakości produkcji filmowych i dokumentalnych możliwe. Ten poziom współpracy oznacza, że ​​można utrzymać przy zainteresowanie specjalista pracy w dwóch formach. Będziesz mieć również możliwość pracy z wieloma popełnione, zaangażowani i wysoko wykwalifikowanych studentów. ... [-]