Filter
Magister nauk humanistycznych
Grecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Projektowanie Grecja - programów Projektowanie Grecja Projektowanie

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Projekt jest dyscypliną specjalne z szerokiej gamy zastosowań. Budowa obiektu lub procesu jest kluczem do zaspokajania potrzeb klientów. Unikalne myślenie, badania, analizy i rozwiązywania problemów łączą się produkować produkty w korporacji, edukacji, administracji i not-for-profit środowisk.

 

Grecja, oficjalnie Republika Grecka lub Hellas jak nazywa się od czasów starożytnych, to kraj w południowo-wschodniej Europie. Według spisu ludności z roku 2011, ludność Grecja 's wynosi około 11 mln.

Projektowanie Grecja - Weź Projektowanie Grecja. Wszystkie Projektowanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Projektowanie, Grecja

AAS College

Kurs MA w zakresie projektowania graficznego zachęca do różnorodnych możliwości studiowania wzornictwa w szerokim zakresie projektowania graficznego. ... [+]

.

Kurs magisterski z projektowania graficznego zachęca do różnorodności możliwości projektowania w zakresie szeroko rozumianego projektowania graficznego.

Kurs koncentruje się na badaniach komunikacji wizualnej popartych teorią, z naciskiem na rozwój bardzo osobistego zbioru praktycznych prac. Studenci mogą zdecydować się na pracę w dowolnym obszarze współczesnej praktyki projektowania graficznego lub zbadać potencjał różnorodności projektów.

Przez cały kurs, uczniowie są zachęcani do prowadzenia wyjątkowej osobistej linii pytań w szerokim zakresie tematycznym projektowania graficznego. Pod koniec programu wszyscy uczniowie powinni ukończyć spójne dzieło zgodnie z profesjonalnym standardem i być w stanie jasno wyrazić intelektualne uzasadnienie i szeroki krytyczny punkt widzenia.... [-]

Grecja Thessaloniki
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
13 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
AAS College

Cyfrowa grafika dotyczy wirtualnych przestrzeni i interaktywnych środowisk. Są one rozumiane jako przestrzenie doświadczenia i mogą obejmować kombinacje rzeczywistości i ... [+]

Grafika cyfrowa dotyczy przestrzeni wirtualnych i środowisk interaktywnych. Są one rozumiane jako przestrzenie doświadczenia i mogą obejmować kombinacje realnego i wirtualnego, przestrzeni publikacji, mediów opartych na czasie i internetu. Interakcje w przestrzeniach mogą działać na różnych skalach i poziomach interwencji materiałowej.

Współczesny kontekst kulturowy globalizacji i dematerializacji prowadzi do tego, że wszystkie przestrzenie stają się mniej fizycznie związane z miejscem i wynikają z tego imperatyw na nowo definiować i odkrywać na nowo prawdziwe znaczenie miejsca. Reprezentacja staje się centralnym punktem zarówno jako strona produkcji wzorniczej, jak i miejsca jej rozpowszechniania i dyskusji. W ten sposób projektowanie środowisk cyfrowych może być zarówno sposobem zrozumienia naszego prawdziwego doświadczenia przestrzeni kosmicznej, jak i sposobem na poznanie innych rzeczywistości mieszanych lub hybrydowych.... [-]

Grecja Thessaloniki
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
13 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku