Filter
Magister nauk humanistycznych
Afryce Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Design Afryce - Design programów Design w Afryce

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt obejmuje kilka umiejętności do tworzenia unikalnych produktów i rozwiązań dla obu organizacji z sektora publicznego i prywatnego. Eksperci konstrukcyjne łączą kreatywność, innowacyjne myślenie, zdolności analityczne i rozwiązywania problemów planowania i budowy obiektów, pojęć lub procesy w wielu różnych okolicznościach.

 

African edukacyjna przygoda może być ekscytujące, ponieważ kontynent 's bogate tradycyjne dziedzictwo jest tak istotnym dla kultury. Afrykanie legendarna gościnność jest przyjazny dla obcych i swoich miast wieloetniczne tak ekscytujące z afrykańskiej muzyki, tańca i sztuki, zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej, stanowi całe inne światy aplikacji i radości, i tam jest kilka doświadczeń estetycznych, gdziekolwiek jesteś, aby porównać i kontrast z kolorem, wirować, zapachu, i dźwięków z Afryki rynku.

Design Afryce - Weź Design Afryce. Wszystkie Design i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Design, Afryce

University of Johannesburg

Celem programu jest edukacja i szkolenie naukowców, którzy mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy na zaawansowanym poziomie. Magistra zarabia wykonując jeden zaawansowany ... [+]

Celem programu jest edukacja i szkolenie naukowców, którzy mogą przyczynić się do rozwoju wiedzy na zaawansowanym poziomie. Magistra zarabia wykonując jeden zaawansowany projekt badawczy, z kulminacją w produkcji i odbioru pracy doktorskiej.

Warunki przyjęcia na studia

Studia licencjackie z wyróżnieniem istotnych. A "profesjonalny" Studia licencjackie lub studia podyplomowe, z wystarczającą przygotowania do prowadzenia badań z zalecanym minimum 60% dla wszystkich modułów ostatniego roku.

Kryteria wyboru

Oprócz minimalnych wymagań wstępnych, jak wskazano powyżej, potencjalni studenci mogą być zobowiązani do przedstawienia portfela swojej pracy do centrali wywiadu. Portfel będzie wymagane, jeżeli wymagana jest kolejnym dowodem gotowości dla studentów do prowadzenia tekstowych lub artefactual badań. W przypadku badań tekstowej portfel powinien zawierać przykłady badań pisemnej, aw przypadku artefactual badań będą wymagane portfel z projektowaniem.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku