MA Baku - programy MA Baku - MA Baku

MA Baku - programy MA Baku - MA Baku

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Azerbejdżan wyższe wykształcenie nie tylko przyciąga obywateli tego kraju, ale także studentów zagranicznych, zwłaszcza z Bliskiego Wschodu i Azji. Większość programów nauczania prowadzone są w języku arabskim. To wyeliminowało wszelkie bariery językowe dla studentów zagranicznych na Bliskim Wschodzie i Azji, gdzie Arabski posługują.

Będąc w stolicy Azerbejdżanu, Baku gospodarze kilka, uczelni, szkół i uczelni zawodowych. Wiele ośrodków kształcenia zostały zbliża się jednak, starsze instytucje, takie jak Baku State University wciąż mają największą populację uczniów.

MA Baku - Weź MA Baku. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Dziedzinie Badań

Khazar University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Azerbejdżan Baku

Badania obejmują stężenia w European Studies, American Studies, Kaukaz Studiów tureckich Studies, Bliski Studiów Wschodnich, Studia rosyjski i East Asian Studies. [+]

Master of Arts w Area Studies

&nbsp

Badania obejmują stężenia w European Studies, American Studies, Kaukaz Studiów tureckich Studies, Bliski Studiów Wschodnich, Studia rosyjski i East Asian Studies. Studia Regionalne programy są interdyscyplinarny i obejmują kilka działów. Z wyjątkiem studentów przyjętych na Bliskim Studiów Wschodnich i europejskich programów Spraw Publicznych, wszyscy studenci studiów obszar będzie miał indywidualne ścieżki studiów, zaprojektowany conjointly przez kilku członków wydziału i dostosowane do spotkania studentów interesów.

&nbsp

Dodatkowe informacje na temat niektórych programów studiów obszarze znajduje się poniżej. Inne są podobne, ale, oczywiście, z własnymi szczególnymi wymaganiami.... [-]


Master Of Arts W Stosunkach Międzynarodowych

Khazar University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Azerbejdżan Baku

Program nauczania programu magistrem Stosunków Międzynarodowych ma na celu zapoznanie studentów z szerokim tle analitycznych w zakresie głównych dziedzin stosunków międzynarodowych [+]

Master of Arts in International Relations

Program nauczania programu magistrem Stosunków Międzynarodowych ma na celu zapoznanie studentów z szerokim tle analitycznych w zakresie głównych dziedzin polityki międzynarodowej, w połączeniu z szczególnym uwzględnieniem zdobytych przez obu koncentracji funkcjonalnych i regionalnych.

Celem nauczania jest wymagane, aby zapewnić, że każdy student w programie otrzymuje podstawowe, szerokim, kształcenie interdyscyplinarne w sprawach międzynarodowych. Obejmuje to absolwent poziomu kursu pracy w polityce międzynarodowej i historycznych, politycznych, i społecznych.

Niewielka liczba studentów przyjmowanych każdego roku temu program może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i zachęca do ścisłej interakcji między studentów i wykładowców.Program ma stanowić solidne wykształcenie akademickie dla studentów planowania kariery zawodowej związane z rozwojem, czy w rządzie, agencje prywatne wolontariusz lub firmy sektorach pokrewnych. ... [-]