Architektura Kanada - programów Architektura Kanada Architektura

Architektura Kanada - programów Architektura Kanada Architektura

Architektura

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Architektura jest handel, w którym budynki są zaprojektowane i zbudowane. Wiąże się to z wykorzystaniem technologii, materiałów i środowiska, w celu spełnienia wymogów prawa i tych zamawiających budowy.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Architektura Kanada - Weź Architektura Kanada. Wszystkie Architektura i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master of Arts w planowaniu

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Kanada Vancouver

Restrukturyzowany Master of Arts in Planning to program badań oparty na tezie, który różni się od akredytowanego, profesjonalnie zorientowanego Master of Community and Regional Planning (MCRP) SCARP i ma na celu zapewnienie możliwości uczenia się dla praktykujących profesjonalistów, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności. umiejętności badawcze; osoby z licencjami na studia licencjackie z akredytowanych programów; oraz studenci (z lub bez tytułu magistra) zainteresowani ostatecznym wykonaniem badań doktoranckich; do podjęcia studiów magisterskich prowadzących do nieakredytowanego, opartego na badaniach stopnia magistra. [+]

Zrestrukturyzowany Master of Arts in Planning to program badań oparty na tezie, który różni się od akredytowanego, profesjonalnie zorientowanego Master of Community and Regional Planning (MCRP) SCARP i ma na celu zapewnienie możliwości nauki dla:

praktykujący profesjonaliści, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności badawcze;osoby z licencjami na studia licencjackie z akredytowanych programów;oraz studenci (z lub bez tytułu magistra) zainteresowani ostatecznym wykonaniem badań doktoranckich;do podjęcia studiów magisterskich prowadzących do nieakredytowanego, opartego na badaniach stopnia magistra.

Ten program studiów ma na celu zapewnienie stymulującej możliwości dla studentów, którzy są zainteresowani planowaniem kariery i którzy szukają silnego i solidnego doświadczenia edukacyjnego absolwenta jako platformy planowania na wysokim szczeblu i polityki publicznej pracy. Konkretnie nasz program spodoba się studentom pragnącym bogatszego teoretycznego zrozumienia złożonych zagadnień w planowaniu miast i społeczności, planowaniu środowiskowym i międzynarodowym planowaniu rozwoju, a także intensywnym studiowaniu pouczających studiów przypadku.... [-]