Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Adult Education, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Tytuł magistra (MA) przyznawany jest osobom, które studiują przedmioty należące do kategorii nauk społecznych i humanistycznych. Osiągnięcie stopnia często wiąże się z połączeniem ukończenia kursu i badań lub egzaminów.

Co to jest magister edukacji dorosłych? Ten program studiów koncentruje się na szkoleniach dla nauczycieli i innych osób, które pracują w dziedzinie edukacji dorosłych lub w powiązanych zawodach związanych z podstawowym wykształceniem umiejętności. Niektóre kursy mogą obejmować metody badawcze, politykę programową, teorię nauczania, zarządzanie organizacją, teorię kognitywną i komunikację. Opracowanie programu i projekt instruktażowy to dwa kursy, które mogą obejmować eksperymentowanie z zastosowaniem metod uczenia się i ocenianie materiałów instruktażowych.

Studenci, którzy realizują MA w kształceniu dorosłych, poznają lepsze metody nauczania, które mogą zastosować w swoich szkołach lub miejscach pracy. Są również wysoko wykwalifikowani w pracy z różnymi populacjami, dzięki znajomości różnych środowisk uczenia się. Planowanie to kolejna umiejętność, która pomaga nauczycielom w przygotowaniu programów edukacyjnych i szkoleniowych.

Koszty edukacji mogą się zmieniać, zależnie od warunków ekonomicznych, rodzaju szkoły, w której uczęszczasz, jej położenia geograficznego i czasu potrzebnego do ukończenia studiów. Programy mogą trwać od jednego do pięciu lat, w zależności od zainteresowań edukacyjnych i dydaktycznych studenta.

Opcje kariery z magistrem edukacji dorosłych obejmują programistów i instruktorów, którzy pracują w edukacji publicznej, prywatnych szkołach i działach szkoleniowych dla biznesu i przemysłu. Niektóre stanowiska obejmują przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otwarciem ośrodków szkoleniowych i konsultantów, którzy oceniają i planują programy edukacji dorosłych. Dla osób na ścieżce akademickiej, stopień jest pierwszym krokiem na poziomie absolwenta w realizacji doktoratu.

MA w kształceniu dorosłych jest dostępna za pośrednictwem różnych programów kampusowych i internetowych, oferując elastyczność harmonogramu, dzięki czemu można kontynuować naukę. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Adult Education

Linköping University

Uczenie się dorosłych i globalne zmiany mają na celu zwiększenie umiejętności praktyków do pracy w globalizującym się świecie i podważenie tradycyjnych perspektyw globali ... [+]

Rządy na całym świecie wzywają obywateli do szkolenia i kształcenia się, aby pozostać konkurencyjnym w połączonym świecie. Krytyczne dyskursy na temat globalizacji wymagają umiejętności uczenia się w sytuacjach obejmujących rozległe podziały kulturowe i geograficzne. Nasz program przeznaczony jest dla osób, które chcą zrozumieć kształcenie dorosłych w ramach globalnych zmian w unikalnym cyfrowym formacie edukacyjnym, który zdobył międzynarodowe uznanie.

Nauka online i praca magisterska

Program tego mistrza zwiększa zdolność uczniów do pracy w zglobalizowanym świecie i podważa tradycyjne perspektywy globalizacji. Nasz program to równorzędna współpraca między Linköping University a partnerskimi uniwersytetami w Kanadzie (University of British Columbia), RPA (University of Western Cape) i Australii (nowy partner zostanie ogłoszony).... [-]

Szwecja Linköping
September 2019
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku