Programy Adult Education, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Programy Adult Education, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Tytuł magistra (MA) przyznawany jest osobom, które studiują przedmioty należące do kategorii nauk społecznych i humanistycznych. Osiągnięcie stopnia często wiąże się z połączeniem ukończenia kursu i badań lub egzaminów.

Co to jest magister edukacji dorosłych? Ten program studiów koncentruje się na szkoleniach dla nauczycieli i innych osób, które pracują w dziedzinie edukacji dorosłych lub w powiązanych zawodach związanych z podstawowym wykształceniem umiejętności. Niektóre kursy mogą obejmować metody badawcze, politykę programową, teorię nauczania, zarządzanie organizacją, teorię kognitywną i komunikację. Opracowanie programu i projekt instruktażowy to dwa kursy, które mogą obejmować eksperymentowanie z zastosowaniem metod uczenia się i ocenianie materiałów instruktażowych.

Studenci, którzy realizują MA w kształceniu dorosłych, poznają lepsze metody nauczania, które mogą zastosować w swoich szkołach lub miejscach pracy. Są również wysoko wykwalifikowani w pracy z różnymi populacjami, dzięki znajomości różnych środowisk uczenia się. Planowanie to kolejna umiejętność, która pomaga nauczycielom w przygotowaniu programów edukacyjnych i szkoleniowych.

Koszty edukacji mogą się zmieniać, zależnie od warunków ekonomicznych, rodzaju szkoły, w której uczęszczasz, jej położenia geograficznego i czasu potrzebnego do ukończenia studiów. Programy mogą trwać od jednego do pięciu lat, w zależności od zainteresowań edukacyjnych i dydaktycznych studenta.

Opcje kariery z magistrem edukacji dorosłych obejmują programistów i instruktorów, którzy pracują w edukacji publicznej, prywatnych szkołach i działach szkoleniowych dla biznesu i przemysłu. Niektóre stanowiska obejmują przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otwarciem ośrodków szkoleniowych i konsultantów, którzy oceniają i planują programy edukacji dorosłych. Dla osób na ścieżce akademickiej, stopień jest pierwszym krokiem na poziomie absolwenta w realizacji doktoratu.

MA w kształceniu dorosłych jest dostępna za pośrednictwem różnych programów kampusowych i internetowych, oferując elastyczność harmonogramu, dzięki czemu można kontynuować naukę. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

MA w kształceniu dorosłych i globalnych zmian

Linköping University
Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Szwecja Linköping

Rządy na całym świecie zachęcają obywateli do szkolenia i kształcenia się w celu utrzymania konkurencyjności w globalnej gospodarce. Zwolennicy tego twierdzenia argument, że regionalne lub lokalne porozumienia handlowe nie są już opłacalne w świecie, w którym łącznej technologie mogą wpłynąć na zasoby i siły nabywczej za pomocą jednego kliknięcia myszki. [+]

Rządy na całym świecie zachęcają obywateli do szkolenia i kształcenia się w celu utrzymania konkurencyjności w globalnej gospodarce.

Zwolennicy tego twierdzenia argument, że regionalne lub lokalne porozumienia handlowe nie są już opłacalne w świecie, w którym łącznej technologie mogą wpłynąć na zasoby i siły nabywczej za pomocą jednego kliknięcia myszki. Jednak krytyczne dyskursy na temat globalizacji wymaga zdolność do uczenia się w sytuacjach, które rozciągają się rozległe podziałów kulturowych i geograficznych. Ponadto działa globalnie domaga się "płynnie" w wielu kulturach.

opis programu

Cztery uniwersytety - jeden program Program został zaprojektowany jako unikalnej współpracy pomiędzy czterema uczelniami na czterech różnych kontynentach:... [-]