Filter
Magister nauk humanistycznych
Afryce

Administracja Afryce - Administracja programów Administracja w Afryce

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

W świecie akademickim studiując administrację ma przygotować kogoś do pracy w biznesie. Studenci powinni się nauczyć podstawowych zasad w takich dziedzinach, jak zarządzanie przedsiębiorstwem, umiejętności interpersonalne i praca zespołowa.

Afryka to kontynent z 53 niezależnych państw i bogata mieszanka rdzennych ludów, kultur, ekonomii i historii. Afryka jest drugim co do wielkości kontynent na świecie.

Administracja Afryce - Weź Administracja Afryce. Wszystkie Administracja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Administracja, Afryce

Other options within this field of study:
Mahatma Gandhi University Rwanda

Celem oferując magistra w administracji publicznej dla absolwentów jest dostarczenie wiedzy uczniów na temat charakteru i stosunku do państwa, społeczeństwa i Administrac ... [+]

Przegląd programu Kod programu: 717 CZAS TRWANIA: min. Czas trwania: 2 lata, Max. Czas trwania: 4 lata Kwalifikacja: Stopniowanie w każdym strumieniu lub równoważne Cel

Celem oferując magistra w administracji publicznej dla absolwentów jest dostarczenie wiedzy uczniów na temat charakteru i stosunku do państwa, społeczeństwa i Administracji. Będzie rozwijać koncepcyjnych wydziały uczącego na różnych administracyjna teorie, postulaty, modele, procesy, metody, narzędzia, techniki, myśli, itd. Ukończenie tego kursu przygotowuje studentów do doktorantów studiów, jak również.

Treść programu

1 rok

Kod Cours Tematy Kredyty MAPA11 publiczna admin... [-]
Rwanda Kigali
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Rwanda
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Kigali
    )

)
1
February 2019
Full-time
2 - 4 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku