MA w TESOL

Informacje ogólne

Opis programu

Pepperdine University GSEP nie oferuje pełnych stypendiów. Możesz przeczytać więcej o dostępnych możliwościach dla nowych studentów tutaj. Pepperdine University GSEP oferuje również pomoc absolwenta, pomoc dydaktyczną i możliwości pomocy w badaniach. GSEP nie zapewnia zwrotu czesnego.

Format Face-to-Face. Program roczny.

Program Master of Arts w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL) umożliwia kandydatom kontynuowanie nauki języka angielskiego jako dodatkowego języka od przedszkola po uniwersytet, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nim. Wszystkie kursy są zgodne z profesjonalnymi standardami nauczania TESOL opracowanymi przez TESOL / CAEP i koncentrują się na budowaniu wiedzy na temat systemu języka angielskiego, zdobywania drugiego języka, pedagogiki i oceny języka oraz złożonych relacji między językiem a kulturą. Dodatkowo kandydaci poszerzą i pogłębią swoją wiedzę zawodową, umiejętności i dyspozycje jako refleksyjni uczeni-praktycy współpracujący w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym. Charakterystyczne cechy programu obejmują integrację technologii, praktyki kliniczne i możliwości uczestnictwa w profesjonalnych organizacjach i konferencjach. Ten pełnoetatowy program rezydencyjny oparty na technologii składa się z 32 jednostek odpowiadających potrzebom (1) miejscowych kandydatów, którzy chcą specjalizować się w nauczaniu angielskiego i (2) międzynarodowych kandydatów, którzy chcą studiować nauczanie języka angielskiego. Program jest oferowany w Kampusie Malibu jako kohortowy model do ukończenia w ciągu jednego roku akademickiego lub kalendarzowego (trzy semestry).

Program TESOL przeniósł się do Malibu począwszy od jesieni 2018 roku

Omówienie programu

Ten program jest przeznaczony dla studentów z zagranicy, którzy chcą uczyć się języka angielskiego, a także lokalnych studentów zamierzających specjalizować się w nauczaniu języka angielskiego dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Wszystkie kursy są zgodne z Radą ds. Akredytacji przygotowania nauczycieli (CAEP) i standardami nauczania programów nauczania języka angielskiego na rzecz obcokrajowców.

Korzyści programu:

 • Program TESOL może zostać zakończony w ciągu zaledwie jednego roku
 • Program obejmuje model uczonego-praktyka, w którym uczniowie wykorzystują swoją wiedzę do rzeczywistych sytuacji w klinicznym doświadczeniu nauczania
 • Wyznaczony na poziomie krajowym wydział
 • Małe grupy klas zapewniają silne środowisko dla mentorów wydziału
 • Model kohortowy powoduje bliską interakcję z rówieśnikami i trwające całe życie relacje
 • Program rezydencyjny w technologii infuzji
 • Doświadczenie w zakresie cyfrowego portfolio
 • Wyrównany z profesjonalnymi standardami CAEP
 • Dalsze uczestnictwo w profesjonalnych organizacjach i konferencjach
 • Kursy Doctoral Pathway włączone do programu
 • Dostęp do łącznika kulturowego
 • Dział dedykowanych usług karier
 • Silna sieć absolwentów ponad 20 000 członków

Warunki przyjęć:

Aby szybko przetworzyć aplikację, akceptujemy wyłącznie elektroniczne materiały aplikacyjne.

Aby ubiegać się o ten program, prześlij:

 1. Twój wniosek o przyjęcie z bezzwrotną opłatą manipulacyjną.
 2. Oficjalne stenogramy studentów bezpiecznie i elektronicznie za pośrednictwem jednej z następujących zatwierdzonych firm:
  1. National Student Clearinghouse
  2. Pergamin
  3. eSCRIP-SAFE
  4. Prosimy o przesłanie wszystkich transkryptów na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.
 3. Dwie profesjonalne rekomendacje za pomocą tego formularza rekomendacji. Zalecenie powinno świadczyć o twoich kompetencjach, charakterze i potencjale i / lub umiejętności jako wychowawcy. Twoi rekomendujący powinni wysłać wypełnione formularze pocztą elektroniczną na adres gsep-admissions@pepperdine.edu .
 4. 1-2 stronicowa deklaracja celów edukacyjnych przesłana na adres gsep-admissions@pepperdine.edu .
 5. (Opcjonalnie) Jeśli twoja matura lub magisterskie GPA jest niższa niż 3,0 lub szukasz wyjątku od naszych wymagań testowych GRE lub TOEFL, wypełnij ten formularz wyjątku i wyślij go na adres gsep-admissions@pepperdine.edu .

Międzynarodowe wymagania dla studentów:

 1. Kandydaci, którzy uczęszczali do szkół poza Stanami Zjednoczonymi, muszą przesłać uwierzytelnione odpisy w języku angielskim. Przesłane transkrypcje muszą zawierać łączną średnią ocen (GPA w skali 4.0, A = 4,0), która została oceniona przez serwis referencyjny członka NACES (www.naces.org), taki jak World Education Services, Inc. (www.wes .org) lub International Education Research Foundation (www.ierf.org)
 2. Jeśli nie ukończyłeś studiów licencjackich w momencie składania wniosku, prześlij bieżący zapis. Po ukończeniu studiów wymagane jest przedłożenie oficjalnych zapisów w zapieczętowanej kopercie przed rejestracją.

Adres pocztowy:

Pepperdine Graduate School of Education and Psychology Admissions

6100 Center Drive 5th Floor

Los Angeles, CA 90045, USA

Uwaga: Jeśli Twój pierwszy język nie jest językiem angielskim, musisz wystawić minimalny wynik 550 na Testie języka angielskiego jako obcego (TOEFL). Jeśli przeprowadzasz internetowy test TOEFL, będziesz potrzebował minimum 80 punktów. Informacje dotyczące dostępności tego testu poza USA można uzyskać kontaktując się z TOEFL, Educational Testing Services, Princeton, NJ 08540, USA lub online na stronie www .toefl.org. Jako alternatywę dla egzaminu TOEFL, możesz zdać wynik co najmniej 6,5 na egzaminie IELTS.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Pokaż mniej
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Więcej Mniej