MA w Digital Experience Design

Informacje ogólne

Opis programu

MA w Hyper Island w programie Digital Experience Design został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie przemysłu. Program ma na celu zniwelowanie obecnej różnicy między tym, czego nauczają szkoły, a tym, co projektant musi wiedzieć, aby tworzyć produkty, usługi i systemy w przemyśle

Doskonałym pierwszym krokiem do zrozumienia, jeśli MA Digital Experience Design jest dla Ciebie, jest zapoznanie się z doświadczeniem absolwenta Dana Nesslera. Podkreśla, że rola projektanta stale się zmienia. ponieważ dziś produkt rzadko jest fizyczny, a oczekiwania konsumentów są wyższe niż kiedykolwiek. Wyzwaniem dla projektantów jest zaprojektowanie i dostarczenie znaczących doświadczeń, zarówno online, jak i offline.

MA w Digital Experience Design pomoże Ci rozwinąć techniczne, kreatywne i strategiczne umiejętności jako doświadczony projektant, który przewodzi zmianom w tej rozwijającej się branży.

Będziesz badać projektowanie doświadczeń i pokrewne dziedziny, takie jak projektowanie usług i projektowanie interakcji, zrozumienie ludzkich zachowań, rygorystyczne badania, technologie cyfrowe i prototypowanie, zarządzanie projektami, umiejętność prowadzenia biznesu, a także dowiedzieć się, jak budować i prowadzić skuteczny zespół.

Zostaniesz przygotowany na role w projektowaniu skoncentrowanym na człowieku, takim jak Experience Designer, Information Architect, Interaction Designer i Service Designer. W ramach tych ról absolwenci będą mogli projektować i rozwijać wysokiej jakości doświadczenia, produkty i usługi. Będziesz mógł pracować w granicach dyscyplinarnych, kulturowych i geograficznych, aby projektować innowacyjne rozwiązania spełniające potrzeby użytkowników i biznesu. Przede wszystkim będziesz mógł działać strategicznie jako agent zmian i posiadać wiedzę, umiejętności i kompetencje do pracy w czołówce tego dynamicznego przemysłu.

„Można nazwać ten typ projektu usług pracy, projektowania doświadczenia, myślenia projektowego, projektowania strategicznego, projektowania systemu, a nawet projektu organizacyjnego. W zależności od definicji to podejście do rozwiązywania problemów naprawdę ma znaczenie. Pilne, złożone wyzwania społeczne, przed którymi stoją nasze społeczności i firmy, wymagają od projektantów rozbudowy gry i wyposażenia się w umiejętności i talenty niezbędne do projektowania w tym stale rozwijającym się terenie ” - Lauren Currie, współzałożycielka, Snook

MA Digital Experience Design stanowi alternatywną opcję w prowadzonej przez przemysł nauce tutaj w Wielkiej Brytanii. W Hyper Island będziesz zanurzony w środowiskach uczenia się opartych na współpracy i wysokiej energii, które odzwierciedlają nowoczesną dynamikę miejsca pracy. Cenimy zarówno rozwój zawodowy, jak i osobisty i staramy się pomóc Ci w tym osiągnąć, wspierając Cię nowymi metodami, narzędziami i wiedzą, aby rozwijać swoje umiejętności. Po ukończeniu studiów otrzymasz tytuł magistra sztuki przyznawany przez Teesside University.

Czego się uczysz

Strategia cyfrowa

Modelowanie biznesowe

Praca z procesami zwinnymi / szczupłymi

Powstające i ustanowione technologie tworzenia doświadczeń

Ludzkie procesy projektowe

Generowanie pomysłów, wybór i rozwój

Psychologia behawioralna

Uczestniczące narzędzia badawcze

Budowanie zrównoważonych zespołów w celu spełnienia wymagań projektu

Globalna i zdalna współpraca

Przywództwo i dynamika grupy

Nieskończone możliwości kariery

UX Design

Projekt wizualny

Projektowanie interakcji

Architektura informacji

Architektura UX

Projektowanie usług

Zarządzanie projektem

Dzięki zawartości programu będziesz biegły w wielu umiejętnościach i możliwościach, w tym:

  • Opracowanie strategii projektowania w odpowiedzi na brief klienta

  • Skuteczne radzenie sobie z relacjami z klientami komercyjnymi i umiejętność prezentowania pomysłów

  • Demonstrowanie umiejętności w rozwoju osobistym i pracy zespołowej

  • Zastosowanie metodologii Hyper Island i przyczynianie się do efektywności i produktywności w grupach

Wymagania

Licencjat lub zamiast stopnia 3-5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego

Studenci spoza Wielkiej Brytanii / UE są zobowiązani do udowodnienia swoich umiejętności językowych. Musisz uzyskać wynik IELTS Academic na poziomie 6,0 lub wyższym i może zdobyć nie mniej niż 5,5 punktów w każdej sekcji. Ten wymóg językowy ma zastosowanie tylko wtedy, gdy nie otrzymałeś wykształcenia angielskiego na poziomie uniwersyteckim lub pochodzisz z kraju, w którym angielski nie jest głównym językiem mówionym.

* Informacje wizowe:

Jeśli jesteś studentem międzynarodowym, możesz potrzebować wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii. Możesz zostać poproszony o złożenie wniosku o wizę studencką, która daje Ci 6 miesięcy w Wielkiej Brytanii wyłącznie w celach edukacyjnych. Dzięki tej wizie prawo wymaga opuszczenia Wielkiej Brytanii nie później niż 6 miesięcy po wjeździe. Oznacza to, że zagraniczni studenci posiadający wizę studencką muszą spełnić wymagania dotyczące badań przemysłowych poza granicami Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji na temat tego, czy wymagane jest posiadanie wizy i wskazówki, jak złożyć wniosek, można znaleźć tutaj: https://www.gov.uk/check-uk-visa

Szwedzcy kandydaci mogą ubiegać się o CSN (rządowy kredyt studencki / stypendium) na program MA Digital Experience Design. Po prostu zgłoś się jak zwykle za pośrednictwem csn.se i podaj Uniwersytet Teesside jako miejsce studiów.

Akredytacja BAC

Z dumą dzielimy się tym, że nasz projekt MA Digital Experience jest akredytowany przez BAC. Jest to wiodący znak jakości edukacyjnej dla sektora edukacji i przyznawany po rygorystycznej kontroli naszej szkoły w Manchesterze, jej personelu i środowiska edukacyjnego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to ... Czytaj więcej

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to equip you with the necessary knowledge and skills to lead the change and begin a journey of lifelong learning. Pokaż mniej
Manchester , Londyn , Singapur , Sztokholm , Nowy Jork + 4 Więcej Mniej