MA w Classics

University of Groningen

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA w Classics

University of Groningen

University of Groningen" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/46/46753_rsz_ma-greek-culture.png" alt="University of Groningen" />

Czy interesują Cię źródła pisane i materialne od starożytności? Czy chcesz wiedzieć, jak napisać komentarz do starożytnego tekstu? Ten utwór jest właśnie dla ciebie.

W tym rocznym teście mistrzowskim nauczysz się, jak radzić sobie z różnymi aspektami starożytności klasycznej w sposób akademicki i jak pisać komentarz do tekstu klasycznego. Możesz wybrać podejście bardziej językowe lub bardziej kulturowo-historyczne. Poza źródłami literackimi, inskrypcje, papirusy i źródła archeologiczne służą również do rzucenia światła na świat klasycznego antyku. Możliwe jest również podążanie za kursami na innym wydziale, w ramach programu Masterlanguage lub do umieszczenia miejsca pracy w programie. Ukończysz swój program, pisząc pracę.

Uwaga: ścieżka tego Mistrza jest oferowana również w niepełnym wymiarze godzin.

Opcje programu

Master Honors College (program wyróżnień)

Program Honours przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą uzyskać więcej z siebie i swoich szkoleń akademickich. The Honors College daje utalentowanym, zmotywowanym studentom możliwość stawiania sobie wyzwań, oferując dodatkowy program 15 punktów ECTS, który jest uzupełniany przez regularny program studiów magisterskich. Program Master's Honours ma na celu rozwój umiejętności przywódczych.

Umieszczenie Mistrza

Podczas tego kursu Mistrza możesz śledzić umieszczenie Mistrza na punktach ECTS. To miejsce oferuje studentom możliwość doświadczenia zawodowego i orientacji na rynku pracy. Możesz złożyć ofertę w instytucji, organizacji lub firmie w Holandii lub za granicą. Twoim obowiązkiem jest znaleźć miejsce docelowe, ale Biuro ds. Mobilności może zaoferować pomoc w razie potrzeby.

Harmonogram programu

University of Groningen" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/46/46754_9.png" alt="University of Groningen" />Poza zakresem kursów oferowanych przez ten utwór, studenci mogą również uczestniczyć w kursach języka mistrzowskiego. Masterlanguage to narodowy program oferujący kursy dla studentów języków europejskich, ale także greckich i łacińskich. Kursy są organizowane wspólnie przez wykładowców z Radboud University, University of Groningen , Uniwersytetu w Lejdzie, Uniwersytetu w Utrechcie, Uniwersytetu w Amsterdamie i Uniwersytetu VU w Amsterdamie. Więcej informacji na temat kursów, wymagań wstępnych i rejestracji można znaleźć na stronie internetowej Masterlanguage: www.masterlanguage.nl. Możesz uczestniczyć w kursach mistrzowskich w porozumieniu z Radą Egzaminatorów programu studiów magisterskich./>

Warunki przyjęć

Test językowy
Minimalne wymagania językowe TOEFL iBT 90 (z minimum 21 na wszystkie przedmioty) lub IELTS 6.5 (z minimum 6 na wszystkie przedmioty). ERK poziom B2 (najlepiej C1).
Wcześniejsza edukacja

Stopień licencjata w:

 • Historia
 • Klasyka
 • Średniowieczne studia
 • europejskie studium językowe i kulturowe (ze specjalizacją w literaturze i kulturze)
 • inne powiązane pole

Czesne

 • UE / EOG 2018-2019: 2060 EUR w pełnym wymiarze godzin
 • UE / EOG 2018-2019: 11517 EUR w niepełnym wymiarze godzin
 • spoza UE / EOG 2018-2019: 11500 pełnych etatów
 • spoza UE / EOG 2018-2019: 6150 EUR w niepełnym wymiarze godzin

Terminy składania wniosków

Dla studentów z UE / EOG i spoza UE / EOG:
 • 15 października 2017 r. Od 1 lutego 2018 r
 • 01 maja 2018 r. Początek do 01 września 2018 r

Perspektywy pracy:

Jako absolwent możesz pracować w bibliotece akademickiej lub w muzeach. Możesz również pracować w dziennikarstwie, sektorze kultury lub w wydawnictwie. Przykłady prac

 • Kurator w muzeum
 • Badacz
 • Bibliotekarz
 • Klasyka tłumacza

Badania

Badania pracowników greckiego i łacińskiego wydziału w Groningen obejmują wszystkie aspekty starożytności: grecki i łaciński język i literaturę, starożytną filozofię, klasyczną archeologię i starożytną historię. Więcej informacji o projektach badawczych w Groningen można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na osobistych stronach internetowych pracowników.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
11,400 EUR
spoza UE / EOG
Locations
Niderlandy - Groningen, Groningen
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Niderlandy - Groningen, Groningen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Niderlandy - Groningen, Groningen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą