MA Wielojęzyczność

Nie ma wątpliwości, że wielojęzyczność ma ważne konsekwencje dla komunikacji, tożsamości, integracji społecznej i kulturowej, rozwoju i edukacji.

Dzięki wiedzy światowego lidera w dziedzinie poznania, społeczeństwie i języka University of Groningen oferuje obecnie programu jednoroczną magistra wielojęzyczności na University Campus Fryslân (UCF) we współpracy z NHL University of Applied Sciences.

Wielojęzykowość Master jest unikalny w łącząc naukę wielu aspektach społecznych, indywidualnych, edukacyjnych, kulturalnych i historycznych wielojęzyczności z praktycznym podejściem, badawczych.

Studenci uczą się radzić sobie z dnia na dzień, kwestie takie jak pomaga firmom przezwyciężyć problemy komunikacyjne, projektowanie polityki językowej lub dać szkołom rad, jak najlepiej uczyć dzieci z języków obcych środowisk. Otrzymują dyplom magistra lingwistyki.

Specjalizacja trudnych magistra wielojęzyczności położony jest w malowniczej miejscowości Leeuwarden, stolicy prowincji Fryzja wielojęzycznym oficjalnie w Holandii. Frisian jest drugim językiem urzędowym kraju. To ustawienie umożliwia studentom bezpośredni dostęp do wielojęzycznej laboratorium.


Szczególne wymagania dla studentów zagranicznych

Poprzedni edukacji

Dyplom licencjata w dziedzinie:

  • Język i Kulturoznawstwo
  • językoznawstwo
  • Inne Sztuka stopni (wymagane Wywiad wstęp wolny)
  • nauki społeczne (wymagane Wywiad wstęp wolny)
Pozostałe warunki przyjęć


Aby ocenić, czy edukacyjne / t akademickie spełnia specyficzne wymagania programu, będziemy brać pod uwagę poziom i program nauczania z poprzednich badań oraz oceny, które zostały uzyskane. Ocena ta jest przeprowadzana przez nasze biuro przyjęć i Izbą Przyjęć.


perspektywy pracy

Dzięki swojej MA-stopnia można zostać konsultantem polityka lub doradcą krajowych i międzynarodowych organizacji rządowych i pozarządowych. Można również stać się ekspertem w jaki sposób radzić sobie z wielojęzycznością w kształceniu lub o tym, jak podejść do planowania językowego dla rządów.


Język: angielski (100%)

Rozpoczęcie kursu: 05 wrzesień 2017

Terminy składania wniosków:

studentów UE / EOG: Maj 01, 2017; Studenci spoza UE / EOG: 01 marca 2017

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 110 więcej kursów w University of Groningen »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,060 EUR
- UE, 11.400 EUR. - Spoza UE rocznie
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa