Przeczytaj oficjalny opis

Master of Arts w stosunkach międzynarodowych z Webster University Tajlandia jest zaprojektowany, aby dać studentom pełnego zrozumienia i krytycznej świadomości globalnych problemów i wyzwań właściwych stosunków międzynarodowych, wszystko w kontekście zmieniającej się kultury światowej.

Dogłębne nauka, doświadczenie prawdziwego życia i analiza krytyczna są częścią dynamicznego, up-to-date struktury kursu i programu nauczania. Studenci odkrywać najnowsze teorie stosunków międzynarodowych poprzez studia przypadków i specjalistycznych projektów. Korepetycje z doświadczeniem w zakresie poszczególnych dziedzin, wykładowców gości oraz wyjazdy do organizacji międzynarodowych pozwalają zagłębić się w złożonych problemów rzeczywistych, przy jednoczesnym odkrywaniu różnych perspektyw.

Tymczasem międzynarodowy makijaż wydziału kultury i ciało studenta inspiruje zdrowej debaty zachęca uznanie i tolerancji dla różnorodności i zwiększa dyplomacji i komunikacji. Studenci są również zaangażowane w pomoc w organizacji konferencji głośnych koncentruje się na stosunkach międzynarodowych.

IZ Stosunków Międzynarodowych Webster University Tajlandii koncentruje się na polityce zagranicznej, prawa międzynarodowego i spraw humanitarnych, włączając badania w dziedzinach takich jak kwestie migracji i uchodźców. Zajęć obejmuje rozwoju gospodarczego i polityce światowej, jak również pomocy humanitarnej, analizowania zawiłości globalizacji.

Dobrze wyposażona, aby skutecznie wprowadzić biznesu, edukacji i spraw publicznych, absolwentów tego programu są gotowe do kariery ról w agencji rządowych, organizacji pozarządowych, INGOs, MNC i organizacji międzyrządowych.

Opis programu

Master of Arts (MA) w stosunkach międzynarodowych umożliwia studentom do analizy złożoności i procesów zachodzących w światowej polityce i stosunkach międzynarodowych. Zajęć zapewnia ekspozycję na kluczowych podpól dyscypliny i istotnych kwestii, takich jak globalizacja, praw człowieka, pomocy humanitarnej, oraz rozwoju gospodarczego. Program może pomóc w przygotowaniu studentów do konkurowania z pracy agencji rządowej, organizacji międzyrządowej, organizacji pozarządowej, lub międzynarodowej korporacji. Program ten jest również zalecany dla studentów planujących realizować doktora lub kariery naukowej w innej instytucji.

Stopień wymaga zadowalającego zakończenia 27 godzin kredytowych programu nauczania INTL i 9 godzin kredytowych obieralnych dla absolwentów w sumie 36 godzin kredytowych.

Program ten jest oferowany w internecie, w St. Louis głównej kampusu oraz w wybranych amerykańskich i międzynarodowych kampusów. Proszę zapoznać się z sekcją Campus lokalizacje tego katalogu na liście kampusach, gdzie program ten jest oferowany.

Webster oferuje również program Globalny MA w stosunkach międzynarodowych.

Efekty uczenia się

  • Studenci, którzy ukończyli ten program będzie mógł:
  • Wykazać wiedzę z kilku podpól dyscypliny stosunków międzynarodowych.
  • Wykazać silne umiejętności badawczych.
  • Krytycznie analizować wydarzenia międzynarodowe i problemy.
  • Zastosuj teorie stosunków międzynarodowych.
  • Wykazać skuteczne pisemne umiejętności komunikacyjne.

Wstęp

Studenci, którzy są zainteresowani w zastosowaniu do tego kierunku studiów powinien patrz sekcja Dopuszczenie tego katalogu do ogólnych wymagań.

Wyślij wszystkie materiały wstępu do:

Urząd Wstęp
Webster University
470 E. Lockwood Ave.
St. Louis, MO 63119

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,226 USD
Deadline
Contact school
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar. 2019
Data końcowa
Contact school
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school

Mar. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Contact school
Data końcowa
Contact school