MA w stosunkach międzynarodowych

Webster University Thailand Campus

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA w stosunkach międzynarodowych

Webster University Thailand Campus

Master of Arts w stosunkach międzynarodowych z Webster University Tajlandia jest zaprojektowany, aby dać studentom pełnego zrozumienia i krytycznej świadomości globalnych problemów i wyzwań właściwych stosunków międzynarodowych, wszystko w kontekście zmieniającej się kultury światowej.

Dogłębne nauka, doświadczenie prawdziwego życia i analiza krytyczna są częścią dynamicznego, up-to-date struktury kursu i programu nauczania. Studenci odkrywać najnowsze teorie stosunków międzynarodowych poprzez studia przypadków i specjalistycznych projektów. Korepetycje z doświadczeniem w zakresie poszczególnych dziedzin, wykładowców gości oraz wyjazdy do organizacji międzynarodowych pozwalają zagłębić się w złożonych problemów rzeczywistych, przy jednoczesnym odkrywaniu różnych perspektyw.

Tymczasem międzynarodowy makijaż wydziału kultury i ciało studenta inspiruje zdrowej debaty zachęca uznanie i tolerancji dla różnorodności i zwiększa dyplomacji i komunikacji. Studenci są również zaangażowane w pomoc w organizacji konferencji głośnych koncentruje się na stosunkach międzynarodowych.

IZ Stosunków Międzynarodowych Webster University Tajlandii koncentruje się na polityce zagranicznej, prawa międzynarodowego i spraw humanitarnych, włączając badania w dziedzinach takich jak kwestie migracji i uchodźców. Zajęć obejmuje rozwoju gospodarczego i polityce światowej, jak również pomocy humanitarnej, analizowania zawiłości globalizacji.

Dobrze wyposażona, aby skutecznie wprowadzić biznesu, edukacji i spraw publicznych, absolwentów tego programu są gotowe do kariery ról w agencji rządowych, organizacji pozarządowych, INGOs, MNC i organizacji międzyrządowych.

Opis programu

Master of Arts (MA) w stosunkach międzynarodowych umożliwia studentom do analizy złożoności i procesów zachodzących w światowej polityce i stosunkach międzynarodowych. Zajęć zapewnia ekspozycję na kluczowych podpól dyscypliny i istotnych kwestii, takich jak globalizacja, praw człowieka, pomocy humanitarnej, oraz rozwoju gospodarczego. Program może pomóc w przygotowaniu studentów do konkurowania z pracy agencji rządowej, organizacji międzyrządowej, organizacji pozarządowej, lub międzynarodowej korporacji. Program ten jest również zalecany dla studentów planujących realizować doktora lub kariery naukowej w innej instytucji.

Stopień wymaga zadowalającego zakończenia 27 godzin kredytowych programu nauczania INTL i 9 godzin kredytowych obieralnych dla absolwentów w sumie 36 godzin kredytowych.

Program ten jest oferowany w internecie, w St. Louis głównej kampusu oraz w wybranych amerykańskich i międzynarodowych kampusów. Proszę zapoznać się z sekcją Campus lokalizacje tego katalogu na liście kampusach, gdzie program ten jest oferowany.

Webster oferuje również program Globalny MA w stosunkach międzynarodowych.

Efekty uczenia się

  • Studenci, którzy ukończyli ten program będzie mógł:
  • Wykazać wiedzę z kilku podpól dyscypliny stosunków międzynarodowych.
  • Wykazać silne umiejętności badawczych.
  • Krytycznie analizować wydarzenia międzynarodowe i problemy.
  • Zastosuj teorie stosunków międzynarodowych.
  • Wykazać skuteczne pisemne umiejętności komunikacyjne.

Wstęp

Studenci, którzy są zainteresowani w zastosowaniu do tego kierunku studiów powinien patrz sekcja Dopuszczenie tego katalogu do ogólnych wymagań.

Wyślij wszystkie materiały wstępu do:

Urząd Wstęp
Webster University
470 E. Lockwood Ave.
St. Louis, MO 63119

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
16,226 USD
Information
Deadline
Contact school
Locations
Tajlandia - Bangkok
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Mar. 2019
Tajlandia - Bangkok
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school