MA w polityce amerykańskiej polityki zagranicznej

UCD Clinton Institute for American Studies

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA w polityce amerykańskiej polityki zagranicznej

UCD Clinton Institute for American Studies

"Po spędzeniu roku pracuje w wiadomościach, że zawsze chciałem dostać za gazet. To mistrzowie oferuje fascynujący wgląd w polityki, ideologii i ludzi, które ukształtowały USA i tym samym nasz porządek świata ". - Niamh Sammon

Test MA w polityce amerykańskiej i polityce zagranicznej zachęca uczniów do zrozumieć, jak i dlaczego przedmiotu. Przez modułów można spotkać różne punkty widzenia, ale główny nacisk będzie na naukowych i / lub polityki zorientowanej odczytów i dyskusji.

Stany Zjednoczone są najbardziej wpływowym narodem na świecie. Jednak wiele wyzwań w ostatnich latach podważona trwałość amerykańskiego przywództwa granicą i pomyślności w domu. Obejmują one, lecz nie są ograniczone do, pojęcie amerykańskiego spadek w stosunku do rosnących uprawnień, takie jak porcelanowy w ustroju, który wydaje się być wprowadzony do dłuższego okresu zaburzeń; powtarzające się problemy w stosunkach rasowych; i rosnące nierówności ekonomiczne.

Program ten stopień MA, który jest pierwszym w swoim rodzaju w Europie lub Ameryce Północnej, pozwala uczniom badać dogłębnie polityki zagranicznej i wyzwań politycznych stojących przed Stanami Zjednoczonymi. Rysunek na dyscyplinach historii i nauk politycznych, to bada różnorodne tematy, takie jak pochodzenie amerykańskiej wyjątkowości, wagę położono na wolności jednostki, powstanie Stanów Zjednoczonych jako światowego mocarstwa, zimnej wojny, stosunki transatlantyckie, wybory prezydenckie i Kongresu, rasy i płci, stronniczość i więcej. Moduły w tym programie są prowadzone przez rezydenta UCD facuilty i wizytujących wykładowców, którzy będą rozważenia perspektyw teoretycznych i praktycznych. Program zainteresuje tych, którzy poszukują kariery w rządzie, mediach, w sektorze non-profit, w biznesie i tych, chcąc podejmować zaawansowanych badań w tych dziedzinach.

KWALIFIKACJI

Wnioskodawcy ubiegający się o MA powinien posiadać jedną z następujących kwalifikacji:

  • Pierwsza klasa lub druga klasa, klasa 1 stopień
  • Stopień USA lub Kanady, GPA 3,5
  • Jeżeli wnioskodawca nie spełnia wymogu normalnego wejścia poziomie 8 stopnia, w wyjątkowych okolicznościach, które normalnie przedstawić inny kwalifikacje lub nagrodę wraz z bogatym doświadczeniem zawodowym, aby uznać.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 24, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- 7,030 € Studenci UE w pełnym wymiarze godzin. € 17,900 Studenci spoza UE.
Locations
IIrlandia - Dublin, County Dublin
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Dublin, County Dublin
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą