MA w kulturze i sztuce: historia sztuki

University of Groningen

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA w kulturze i sztuce: historia sztuki

University of Groningen

University of Groningen

Chcesz być dobrze przygotowany do kariery w świecie Visual Arts? Program Master in Art History oferuje całą wiedzę i doświadczenie, które potrzebujesz.

Program Magister jeden rok w historii sztuki oferuje kursy sztuki zachodniej od późnego średniowiecza do chwili obecnej. Program jest zobowiązana do głębokości historycznej, jak również teoretycznej. Studenci są również przeszkoleni z myślą o ich podyplomowych perspektyw zawodowych. Oferujemy staże w największych muzeach na terenie Holandii i za granicą, a także wycieczkę do dużych metropolii europejskich.

Program: 1 rok

Pierwszy semestr składa się z jednego wymaganego kursu, Art History Now i dwóch kursów, które uzupełniają specjalizację studenta.

W drugim semestrze, wczesne studenci Nowoczesne i sztuki współczesnej napisać tezę 15 WE i odbyć staż 10 WE. W kuratorskich studentom napisać tezę 20 WE i postępuj tutorial 5 WE. Ci studenci studiów zawrzeć w trzecim semestrze z staż 30 WE. Wszyscy studenci udać się na wycieczkę za granicą w drugim semestrze.

Opcje programu

Sztuka nowoczesna i współczesna (specjalizacja)

Specjalizacja Sztuka współczesna i współczesna oferuje kursy od Oświecenia do współczesności. oferta oczywiście obejmować badanie szerokiego spektrum mediów stosowanych w tym okresie: fotografia, film, wideo, instalacji multimedialnych i sztuki post-cyfrowy, oprócz malarstwa, rzeźby, rysunki i grafiki.

Modern Art wcześnie (specjalizacja)

Specjalizacja Early Modern Art koncentruje się na sztuce zawartej pomiędzy późnym średniowieczu i Oświecenia. Kursy czynienia z szerokiej gamy mediów: malarstwa, rzeźby, grafiki, rysunku i sztuki użytkowej. Studenci historycznego zakorzenienia dzieł sztuki poza teoretycznym zasięgiem sztuki.

Badania kuratorskie (specjalizacja)

Specjalizacja ta przygotowuje studentów do kariery w muzeum lub jako niezależny kurator. Wszyscy uczniowie historię sztuki i teraz dokonać wyboru z oferty w Dawnej Sztuki Współczesnej lub Nowoczesnej. Po spełnione wszystkie wymagania Oczywiście, w tym pracy, studenci zakończyć swój program o staż sześciu miesięcy w muzeum w Holandii lub za granicą. Wyższe niż średnie wyniki są wymagane dla tej specjalizacji.

Program Master's Honours (program wyróżnień)

Mistrza Honors Program został opracowany specjalnie dla studentów, którzy chcą uzyskać więcej z ich badań.

Jest to program o wartości 15 punktów ECTS, które następuje w uzupełnieniu do programu standardowego Mistrza. Jest to jeden rok interdyscyplinarny program, który jest przeznaczony do wprowadzenia studentów do różnych aspektów przywództwa.

Harmonogram programu

University of Groningen

Master-track w Historii Sztuki ma trzy specjalizacje: Sztuka nowożytna, sztuki nowoczesnej i współczesnej, oraz studiów kuratorskich. Studenci specjalizują się w jednym z tych trzech specjalnościach. Konkretne kwalifikacje są wymagane dla studiów kuratorskich.

Wszyscy uczniowie wziąć udział w kursie Art History Now, który oferuje podstawową przygotowanie teoretyczne i metodologiczne dla Master-tezy. Uczniowie wybierają resztę zajęć z naszej listy kursów (patrz tabela poniżej)

Studia za granicą

  • Studia za granicą jest opcjonalny

Warunki przyjęcia na studia

Specyficzne wymagania Więcej informacji
test językowy Minimalne wymagania językowe TOEFL iBT 90 (z minimum 21 na wszystkie pozycje) lub IELTS 6.5 (z minimum 6 na wszystkich pozycji). B2 poziomu ERK (korzystnie C1). Studenci, którzy nabyli certyfikat licencjat z angielsko-nauczył studiów automatycznie spełniają wymagania językowe.

Wymagania językowe

Egzamin Minimalny wynik
IELTS band ogólna 6.5
TOEFL internetowy oparty 86

Czesne

Narodowość rok Opłata Formularz Program
UE / EOG 2018-2019 € 2060 pełnoetatowy
spoza UE / EOG 2018-2019 € 11.400 pełnoetatowy

Terminy składania wniosków

Rodzaj studenta Ostateczny termin Zacznij kurs
Studentów UE / EOG 01 maja 2018 r., 15 października 2018 r 01 września 2018, 01 lutego 2019
studentów spoza UE / EOG 01 maja 2018 r., 15 października 2018 r 01 września 2018, 01 lutego 2019

Perspektywy zawodowe

Absolwenci naszego Wydziału realizują różnorodne zawody i zawody, od twórców polityki kulturalnej, pracowników akademickich, pracowników muzeów i rynku sztuki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 28, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
11,400 EUR
spoza UE / EOG
Locations
Niderlandy - Groningen, Groningen
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Niderlandy - Groningen, Groningen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Niderlandy - Groningen, Groningen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą