MA w kryminologii

Informacje ogólne

Opis programu

Stopień tego Mistrza czerpie z wiedzy pracowników z ustalonymi reputację w tej dziedzinie. Opiekunowie mają szeroki zakres zainteresowań badawczych i są aktywnie zaangażowane w Nottingham Crime Unit Badań i Centrum Badań i ograniczenia przestępstw z nienawiści. Te specjalistyczne jednostki znajdują się w dziale oraz prowadzenie wysokiej jakości stosowane kryminologicznych i karnej badania sprawiedliwości.

Kurs oferuje charakterystyczny teoretyczne i polityczne ukierunkowania kryminologii. Nacisk na politykę jest specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować bardziej zawodowo odpowiedni program studiów na poziomie magisterskim, że będzie bardziej istotne dla studentów poszukujących kariery polityki zorientowanej w Home Office, biuro rządowe regionów, lokalny rząd i przestępczości oraz zaburzenia partnerstwa redukcji ,

Zespół Kryminologia regularnie zaprasza wybitnych ekspertów i specjalistów do Uniwersytetu, aby zapewnić wgląd w ich specjalistycznej wiedzy i doświadczeń. Wcześniejsze głośniki są włączone, nadinspektora Paul Giannasi Program Managera Nienawiść Cross-rządowa Strategia Zbrodnia i Len Jackson, OBE Tymczasowy przewodniczący Niezależnej Komisji Skarg Policji.

Dlaczego warto wybrać MA kryminologii?

 • Uzyskanie krytycznej i świadomej analizy kryminologii, prawa karnego oraz zmniejszenie przestępczości.
 • Absolwent z rozbudowaną zawodowo istotne i polityki zorientowanej, wiedzy o przestępczości i reagowania na przestępstwa, opierając się na przykładach z całego świata.
 • Usłyszeć od zaproszonych ekspertów i specjalistów, którzy zapewniają wgląd w ich specjalistycznej wiedzy i doświadczeń.
 • Rozwijaj krytyczną świadomość obecnych filozoficznych, teoretycznych i metodologicznych problemów, debat i spostrzeżeń, które kształtują dyscypliny.
 • Poprawia umiejętności uczenia się przez całe życie i rozwoju osobistego w sposób umożliwiający absolwentom przyjąć niezależnego i refleksyjnego podejścia do ich uczenia się i przyczynić się do zmniejszenia przestępczości i bezpieczeństwa społeczności.

Praca

Kurs ten przygotowuje studentów iść dalej realizować szereg kariery zawodowej w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych związanych z pracą w obu ustawowych, handlowych lub społecznych dobrowolnych sektorach. Nabycie specjalistycznej wiedzy kryminologicznych, wraz z szeroką gamą uniwersalnych umiejętności, takich jak zdolność do prowadzenia i oceny badań, będą bezcenne dla osób poszukujących pracy w zakresie oceny polityki szybko się rozwija.

Kurs będzie także zwiększenia możliwości rozwoju kariery zawodowej tych, obecnie pracuje w tej dziedzinie i będzie szczególnie cenne dla studentów poszukujących pracy w organów wymiaru sprawiedliwości działających na szczeblach rządowych, regionalnych i lokalnych, na przykład:

 • Domowe biuro
 • policja
 • samorząd
 • przestępczości i redukcji zaburzenia partnerstwa i ich odpowiedniki na całym świecie.

Wymagania wstępne

 • Dyplom studiów odpowiednik Wielkiej Brytanii wyróżnieniem licencjat (zazwyczaj 2.2 lub wyżej)
 • Kandydaci bez takich kwalifikacji będą rozpatrywane indywidualnie, ale będzie zobowiązany do wykazania, w jaki sposób ich doświadczenie i wiedza pozwoli im uczyć się tego kursu na poziomie magisterskim we własnym oświadczeniu.
 • Brak odniesienia są wymagane przy ubieganiu się o tym kursie.

Opłaty i fundusze

Informacje na temat opłat i możliwości finansowania odwiedzić www.ntu.ac.uk/s3fees~~dobj

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Czytaj więcej

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Pokaż mniej