MA w komunikacji w mediach społecznościowych

Informacje ogólne

Opis programu

Wprowadzenie

Jak media społeczne związane z gospodarką? Jaką rolę grają w polityce? Czym różni się życie mieszkał w nim i przez social media? Ten mgr Społecznych komunikacji medialnej rozwiązuje te i podobne pytania, które pojawiły się z powstaniem i wzrostem social media i ich rosnącej dominacji dziedzinie mediów i komunikacji.

MA Studies Social Media oferuje krytyczną analizę historii, pracy, konsekwencji, funkcje, zastosowania i zakorzenienia mediów społecznych we wszystkich sferach życia. Skierowany jest do osób, które poszukują krytycznej refleksji na temat mediów społecznościowych, którzy chcą zrozumieć ich zastosowania, a także dowiedzieć się, jak analizować i zmobilizować je strategicznie.

Kto jest uprawniony?

Aby kwalifikować się do tego programu, trzeba posiadać podstawowej wyróżnieniem stopień naukowy lub równoważny. Odpowiednie kombinacje kwalifikacji zawodowych i doświadczenia mogą zostać uznane za równoważne z wyróżnieniem, zgodnie z odpowiednimi przepisami University. Wywiady mogą być przechowywane.

Kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski będzie zobowiązany do przedstawienia dowodów na potwierdzenie kwalifikacji językowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymogów wjazdowych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Treść programu

Moduły MA przekazanie studentom wiedzy up-to-date procesów społecznościowych i ich wpływ na wiele obszarów, z naciskiem na komunikację i życia społeczno-politycznego. Wszyscy studenci są zobowiązani do podjęcia nauki w metodach badawczych, które pozwala im na zbieranie i analizowanie danych z różnych mediów społecznych. Studenci są zobowiązani do prowadzenia własnych badań i pisania pracy doktorskiej na temat w obszarze social media.

Moduły nauczane na temat tego programu obejmują:

 • Zrozumienie Social Media
 • Teoria komunikacji i Nowych Mediów
 • Metody badawcze
 • Najlepsze praktyki w Social Media
 • opowieści cyfrowe
 • Komunikacja cyfrowa
 • Social Media, Dziennikarstwo i Demokracji
 • Projekt Publikacja
 • Nowe media Literacies
 • Multimedia Innowacji i Przedsiębiorczości
 • Odbiorcy mediów i Konsumpcja

Struktura

MA w komunikacji medialnej Społecznej przeznaczony jest do uzupełnienia w ciągu jednego roku kalendarzowego studiów w pełnym wymiarze czasowym. Składa się z dwóch (pełny etat) nauczył semestry, a następnie za pomocą praktycznego projektu, zakończonego od maja do początku września.

Następnego spożycie tego programu będą września 2017.

DCU oferuje szereg stypendiów dla studentów każdego roku. Aby móc ubiegać się o stypendium z DCU należy najpierw zastosować do otrzymania oferty dla programu DCU Masters.

Aplikuj on-line we wrześniu 2017 roku wpisu w www.pac.ie/dcu~~pobj używając kodu PAC DC614

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, we ... Czytaj więcej

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, well-researched curriculum delivered in world-class facilities. We are noted for having an entrepreneurial, innovative and creative culture... Pokaż mniej