MA w klasycznych, średniowiecznych i nowożytnych badań (badania)

University of Groningen

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA w klasycznych, średniowiecznych i nowożytnych badań (badania)

University of Groningen

Czy jesteś zainteresowany w historii, literatury i kultury klasycznej, średniowieczu i wczesnej nowoczesnej cywilizacji? Czy kariera w badaniach coś dążycie? Wtedy ten tor jest tylko to, czego szukasz.

Ten dwuletni utwór Badawczego magisterska obejmuje starożytności, średniowieczu i wczesnej nowoczesności w Europie i na Bliskim Wschodzie. Będziesz odkrywać podobieństwa i różnice między tymi okresami. Ponadto, będzie można zdobyć podstawowe wgląd zmian kulturowych, które poprzedziły okresie nowożytnym.

Tor oferuje trzy różne specjalizacje: w historii (kod croho 60139), w badaniach literackich (kod croho 60814), w klasykach i starożytnych cywilizacji (kod croho 60039). Klasyczne, średniowieczu i wczesnej Badania Nowoczesne oferuje multidyscyplinarny środowiska. W zależności od teraźniejszości i zainteresowań badawczych decydujesz, jaki będzie główny temat. Można skupić się na historii i wybrać między starożytnej, średniowiecznej i Early Modern History. Można też skupić się na literaturze. Następnie opcje są łaciński, grecki, angielski lub holenderski Literatura.

Możesz zaprojektować własny program, dopasowany do twoich zainteresowań. Weźmiesz specjalistyczne samouczki i kursy z teorii i metody, i ukończysz program, pisząc pracę dyplomową.

Opcje programu

Przednowoczesnych Historia (specjalizacja)

Jeżeli studiujesz historię, interesuje starszego okresu (starożytności, średniowiecza i wczesnego-Modern Era) i osiągnęli dobre studium dotychczasowych rezultatów, specjalizacja przednowoczesnych Historia wewnątrz toru tych badań magisterskiej może być aż Twojej ulicy.

Przednowoczesnych Literatura (kierunek)

Jeżeli studiujesz język, interesuje starszych okresów (starożytności, średniowiecza i wczesnego nowoczesnej ery) i osiągnęli dobre studium dotychczasowych rezultatów, specjalizacja przednowoczesnych Literatura wewnątrz toru tych badań magisterskiej może być aż Twojej ulicy ,

Klasyki (kierunek)

Jeżeli studiujesz Classics, są zainteresowani wzięciem interdyscyplinarnego podejścia do historii klasycznej i chciałby również zbadać inne okresy (średniowiecza i wczesnego Nowoczesne ERA) i osiągnęli dobre studium dotychczasowych rezultatów, specjalizacja Classics ramach tego toru badawczego magisterska może być aż Twojej ulicy.

Pański Honors Program (program z wyróżnieniem)

Mistrza Honors Program został opracowany specjalnie dla studentów, którzy chcą uzyskać więcej z ich badań.

Jest to program o wartości 15 punktów ECTS, które następuje w uzupełnieniu do programu standardowego Mistrza. Jest to jeden rok interdyscyplinarny program, który jest przeznaczony do wprowadzenia studentów do różnych aspektów przywództwa.

Umieszczenie magisterskie (specjalność)

Podczas Śledź ten pański, można śledzić za umieszczenie punktów ECTS.

Twoim zadaniem jest znalezienie umieszczenie we własnym zakresie, ale Urząd Mobilność może zaoferować pomoc w tym w razie potrzeby. Kliknij link powyżej, aby znaleźć przykłady praktyk zrealizowanych przez studentów drugiego Mistrza.

Harmonogram programu

Kursy roku 1

Uniwersytet GRONINGER

Kursy lat 2

University of Groningen

Badania Seminaria I-IV może być wybrana z zakresu seminariów badawczych oferowanych przez programy mistrzowskich w historii, klasyki i literaturoznawstwa (w porozumieniu z dyrektorem studiów). CMR Specjalizacja 1-3 może zostać spełniony poprzez wybór seminariów badawczych (w dywanie lub na innej (holenderskiego lub obcej) University), wykonując poszczególne samouczki i / lub wykonując staż badawczy.

Studia za granicą

 • Studia za granicą jest opcjonalny
 • Średnio przez 16 tygodni
 • Maksymalnie 30 WE

Warunki przyjęcia na studia

Specyficzne wymagania Więcej informacji
lista grade Doskonały rekord akademickich.
test językowy Minimalny wymóg TOEFL iBT 100 (z minimum 25 na umiejętności pisania) lub IELTS 7 (z minimum 6.5 na wszystkich pozycjach). Poziom ERK C1.
wcześniejsza edukacja stopień BA w:
 • historia
 • Klasyka
 • Medieval Studies
 • język europejski i badanie kultury (ze specjalizacją w literaturze i kulturze)
 • inny, powiązany pole
list referencyjny Dwa listy polecające od odpowiednich ekspertów.
pisemny wniosek List motywacyjny
inne wymogi przyjęcia Ponadto procedura selekcji opiera się również na ocenie certyfikatów stopnia, indywidualnych wyników i tezy lub papier.

Czesne

Narodowość rok Opłata Formularz Program
UE / EOG 2018-2019 € 2060 pełnoetatowy
spoza UE / EOG 2018-2019 € 11.400 pełnoetatowy

Terminy składania wniosków

Rodzaj studenta Ostateczny termin Zacznij kurs
Studentów UE / EOG 01 maja 2018 r., 15 października 2018 r 01 września 2018 r. 01 lutego 2019 r
studentów spoza UE / EOG 01 maja 2018 r., 15 października 2018 r 01 września 2018 r. 01 lutego 2019 r

Perspektywy zawodowe

Po ukończeniu studiów możesz kontynuować swoją karierę akademicką na ścieżce doktorskiej. Tor jest także doskonałym przygotowaniem do kariery (zorientowanej na badania) w:

 • biblioteki
 • muzea
 • inne organizacje kulturalne
 • dziennikarstwo
 • edukacja

Większość naszych studentów będzie przynajmniej dążyć do uzyskania miejsce jako badacza dr. W tym celu w ramach zajęć teoretycznych są wstępne sesje, w których studenci są informowani o możliwościach i pułapkach związanych z ubieganiem się o stanowisko doktora w i poza uniwersytetem w Groningen. Każdy student będzie musiał zawierać propozycję doktora w jego pracę magisterską.

Jednak nowoczesne środowisko badawcze nie tylko składa się z naukowców - wymaga ona także pracowników, którzy są zaznajomieni z wymaganiami współczesnych badań w środowisku akademickim i poza nią. Studenci mają możliwość wzbogacenia doświadczenia w formie staży w instytucji kulturalnej z elementem badawczym, takim jak Tresoar w Leeuwarden czy Królewska Holandia Academy of Arts and Sciences (KNAW) w Amsterdamie.

Wreszcie, chcemy zaspokoić dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w nauczaniu. Aby ułatwić tym studentom, stworzyliśmy szybką ścieżkę, która pozwala im zintegrować część programu Master of Arts w programie nauczania z własnym programem.

Badania

Tor, który jest oferowany przez Graduate School for the Humanities, jest związana z doskonałą, multidyscyplinarnych badań, które są przeprowadzane w Instytucie Groningen Badawczego Studium Kultury (ICOG) i OIKOS szkół badawczych krajowy (Niderlandy Badań Szkoły Klasyczny Studies) oraz Medieval Studies. Badania MA studenci są zobowiązani do udziału w seminariach, kursach i szkołach letnich organizowanych przez holenderskich krajowych szkół badawczych. Te „szkoły” organizowane są szkolenia doktorantów, ale pewne działania są otwarte lub specjalnie skonfigurowane do ciebie. Te wydarzenia dać, jako student Badania MA, możliwość pogłębienia swój profil dyscyplinarną i zaznajomienia się z najlepszych naukowców w danej dziedzinie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 1, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
11,400 EUR
spoza UE / EOG
Locations
Niderlandy - Groningen, Groningen
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Niderlandy - Groningen, Groningen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wrześ. 2019
Niderlandy - Groningen, Groningen
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą