MA w dziennikarstwie

Informacje ogólne

Opis programu

Magister Dziennikarstwa

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby przewinąć utwór do kariery w Dziennikarstwa. Jest to nagroda bardzo zawodowe i posiada pełną akredytację Krajowej Rady szkolenie dziennikarzy (NCTJ).

Konspekt szkolenia

Staffordshire University cieszy silne powiązania z branży dziennikarskiej i Nasza kadra nauczycielska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w gazetach, dziennikarstwa internetowego, radia i telewizji.

Będziesz korzystać z pracy z zespołem najlepszych dziennikarzy i naukowców, i nauczyć się samodzielnie pracować jako dziennikarz multimedialnych. Naszym celem jest połączenie teorii i praktyki w tętniącej życiem i atmosferą, która replikuje wciągające prawdziwy świat dziennikarstwa. Nacisk kładzie się na niezależnych badań, rozwoju i realizacji portfela perspektyw zawodowych. Nagroda następujący program ciągłej oceny i wymaga studentów do podjęcia pełni ocenić staż.

Studenci są w stanie siedzieć kwalifikacje NCTJ w sprawozdawczości, Prawo, Public Affairs, Video Dziennikarstwa, produkcji, portfela i skrótowym podczas kursu.

Najnowszy sprzęt standard branżowy jest używany i historie dotyczące wydarzeń w społeczności lokalnej, krajowej polityki, stosunków międzynarodowych, wiadomości sportowe i plotek są uwzględnione.

Akredytacja

Kurs jest akredytowany przez NCTJ. Oznacza to, że podczas nauki programu Dziennikarstwo stanowczo zalecamy, aby osiągnąć dyplom NCTJ w dziennikarstwie, które pracodawcy nadal oglądać przede wszystkim jako znak umiejętności zawodowych i kompetencji. Krótko mówiąc, są one niezbędne, aby pomóc Ci swoją pierwszą przerwę w karierze dziennikarskiej.

Nasze obiekty

Telewizja Aktualności Ustaw

Zestaw wiadomości odzwierciedla podobną konfigurację z zawartymi w branży telewizyjnej, aby zapoznać naszych studentów z praktykami pracy w wiadomościach telewizyjnych. Mamy 3-dolly Konfiguracja kamery, auto-repliki oraz standardowy system Playout w branży miksera indygo. To jest wbudowane w pełni wyposażoną galerii z coms, biurko wiadomości i sofy, dają szereg możliwości prezentacji.

Radio Studios

Wszystkie trzy nasze studia radiowe działają z RCS Master Control, Burli, Adobe Audition i Myriad dopasować handlowej standard branżowy. Studia są w pełni wyposażone w biurka mieszania, mikrofonów, oprogramowanie do nagrywania i linii ISDN do rozmów telefonicznych. Te studia są regularnie używane w połączeniu z dni prasowych i są bezpośrednio do studentów, dla własnych osobistych projektów.

Drukuj Newsroom

Newsroom druku mieści 31 firmy Apple Maszyny komplecie z Quark, Word, Photoshop i innych odpowiednich programów. Dziennikarze Print regularne tworzenie papierowych czasopism oraz układy do użytku osobistego i zawodowego. Obszar ten jest wykorzystywany zarówno jako placówki dydaktycznej i praktycznej pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Since 1914 we have offered vocationally inspired education relevant for the age. Back then our focus was on mining and ceramics. But times have changed and we have too. Now we’re delivering everything ... Czytaj więcej

Since 1914 we have offered vocationally inspired education relevant for the age. Back then our focus was on mining and ceramics. But times have changed and we have too. Now we’re delivering everything from Computer Games Design to Forensic Science. Pokaż mniej