Read the Official Description

Master of Arts w Development Studies oferuje solidne wykształcenie akademickie i profesjonalnie istotne w teorii i metod badań rozwojowych. Jest on przeznaczony dla osób pragnących rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową w dziedzinie rozwoju. W programie MA można dowiedzieć się o najnowszych teorii i debat. Dowiesz się również, aby zastosować tę wiedzę do praktycznych spraw rozwoju i zmian społecznych.

progr005

Krytyczne myślenie

studentów MA są zachęcani do rozwijania krytycznego rozumienia najważniejszych debatach, teorii i strategicznych interwencji oraz umiejętności analizowania problemów, a także projektowania i oceny interwencji mających na celu rozwiązywanie tych problemów. Istotnym elementem tego procesu jest rozwój umiejętności w zakresie metodologii badań, które będą stosowane w pracy naukowej przygotowanej jako wymóg dla studiów magisterskich.

Okresu studiów

15,5 miesięcy Program MA składa się z zajęć (40 tygodni nauki w pełnym wymiarze godzin, 61 punktów ECTS) i pracy naukowej (25 tygodni nauki w pełnym wymiarze godzin, 27 punktów ECTS).

ISS oferuje możliwość zrobienia jednoroczną zajęć na ISS i pracować na pracy badawczej w domu z nadzoru są dostępne za pośrednictwem środowiska uczenia elektronicznej.

Majors

Program MA in Development Studies organizowany jest w piątki.

Musisz wybrać jedną z tych Majors, kiedy zgłosić się do programu MA.

Przegląd programu

MAOverview
Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
15 - 16 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,500 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019