MA w badaniach hiszpańskich i Ameryki Łacińskiej

Informacje ogólne

Opis programu

Test Magister Nauk hiszpańskich i latynoamerykańskich na American University oferuje niestandardowe utwory pozwalają studentom zdobyć wiedzę interdyscyplinarną Ameryce Łacińskiej i na Karaibach, a także doświadczenie w tłumaczeniu, lingwistyki i / lub hiszpański nauka języka.

Uczniowie Mistrza wybrać kursy w ramach podstawy programowej 21-kredytowej, który zapewnia solidną podstawę dla badań nad kulturowym, historycznym, językowym i politycznej złożoności regionu. Wszystkie kursy podstawowe są prowadzone w całości w języku hiszpańskim. Oprócz seminariów podstawowych, hiszpański: Program Studiów magisterskich Ameryki Łacińskiej oferuje trzy 12-15 utworów kredytowe, które dostarczają cennych szkoleń i umiejętności zawodowych dla latynoamerykańskich specjalistów:

  • Tłumaczenie i językoznawstwo
  • Nauczanie języka hiszpańskiego
  • Interdyscyplinarne Studia na Ameryce Łacińskiej (np, kultura i literatura, badania międzynarodowe, historia, komunikacja, public affairs)

Hiszpański: Ameryki Łacińskiej MA Program wymaga, aby uczniowie co najmniej 21 punktów w języku hiszpańskim. Opierając się na zasobach kampusu UA, uczniowie mogą brać udział w kursach na temat Ameryki Łacińskiej w języku angielskim (do 12 punktów) w innych działach w Wyższej Szkole Sztuki i Nauki oraz innych szkół AU -such jako Wydział Historii, Zakład Antropologii, School of International, Serwis i Wychowania. Centrum AU dla Ameryki Łacińskiej i latynoskich Studiów służy jako centrum dynamiki akademickiego kampusu i poza nią oraz wspiera wspólne badania na temat różnych zagadnień związanych z Ameryki Łacińskiej.

Ucz się od najlepszych ekspertów Wydział

Rdzeń wydziału przynieść szerokiej wiedzy specjalistycznej w naukach humanistycznych i lingwistyki stosowanej. Nasz humanistycznych Wydział specjalizuje się w badaniach płci, praw człowieka, migracji, globalizacji, pamięci i przemocy i uczyć za pomocą różnych metod i gatunków, w tym filmie, opowiadania, poezja, opowiadania, wydajności i teatru. Nasz lingwistyki stosowanej wydziału Specjalizujemy się w dwujęzyczności, nauka języków opartych na gry wideo oraz tele-wspólny tłumaczenie.

SKORZYSTAJ Z nieograniczonych zasobów w DC

Korzystając z niezrównanych zasobów Waszyngtonie, nasz program oferuje dla-kredytowej staże, przez kurs Proyecto Amistad, w organizacji, takich jak amerykański Departament Sprawiedliwości, National Geographic, Komisja Gwatemala Praw Człowieka i Washington Urzędu Ameryce Łacińskiej , Posiadamy również kontakty na podstawowych, średnich i dwujęzycznych szkół w okolicy, które ułatwiają nauczanie praktyki. Ponadto, zapewniamy możliwości finansowania badań letnie za granicą, a my regularnie koordynować wycieczki, wykłady gościnne, wydarzenia i partnerstwa z zakresu obiektów badawczych w tej dziedzinie.

Wielu z naszych uczniów ukończenia Graduate Certificate w Hiszpański Tłumacz w połączeniu z ich stopniem magistra. Podczas gdy w naszym programie nasi studenci zdobywają cenne umiejętności zawodowych do pracy w wielu dziedzinach, wymagających specjalistycznej wiedzy w sprawach dotyczących Ameryki Łacińskiej, a także rygorystyczne szkolenie akademickie dla osób poszukujących do prowadzenia studiów doktoranckich. Studenci często pozostają w Waszyngtonie po ukończeniu studiów i zaangażować się w rozległej sieci Łacińskiej amerykańskich instytucji w mieście. Wielu naszych absolwentów przejść do pracy w rządowych i pozarządowych organizacji w Waszyngtonie, podczas gdy inni decydują się podjąć pracę doktorską lub nauczania.

Możliwości finansowania

Wybrana liczba dydaktycznych i badawczych staże są dostępne do kwalifikujących się studentów. Ponadto fundusze są dostępne dla studentów przez gniazdo Child hiszpańskim i łacińskim Studiów Amerykańskich Fundacji. Gniazda dziećmi Letnie badawcze Nagrody na wsparcie absolwentów, którzy są zainteresowani podjęciem badań w Ameryce Łacińskiej w okresie letnim między ich pierwszym i drugim roku w programie są również.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Pokaż mniej