MA Transport i Logistyka

Informacje ogólne

Opis programu

Zarządzanie MA Transport i logistyka

Powstanie i rozwój lokalnych i regionalnych porozumień handlowych, wolnego przepływu pracy i szybkim rozwojem globalizacji w ogóle wymagało niezawodne i trwałe systemy transportowe i logistyczne. Ponadto niezwykły wzrost wizyt oraz z Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dziesięciu lat, rosnące UK zawodowe i specjalne wydarzenia, takie jak Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, wszystkie wymagają ugruntowane systemy transportu, planowania logistycznego i wiedzy zarządzania.

Program ten jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb domu i absolwentów międzynarodowych, którzy wcześniej nie specjalizuje się w logistyce i transporcie lub tych, którzy są zainteresowani rozszerzeniem swojej wiedzy i praktycznych możliwości w tej dziedzinie.

Program stara się odkrywać kluczowe pojęcia transportu i logistyki oraz omówiono nowe podejścia do projektowania i analizy systemów transportowych i logistycznych. Oprócz podstawowych koncepcji transportu pasażerskiego i towarowego oraz lokalnych i globalnych logistyki, program skupia się na współczesnych zagadnień, takich jak e-biznes, modelowania systemów transportowych oraz zagadnień ochrony środowiska w transporcie i logistyce, zapewniając w ten sposób to jest aktualne i nadają się do aktualnych potrzeb pracodawców.

Programy jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics i Transportu (CILT). Oznacza to, że studenci są rozpoznawane przez te organizacje zawodowe jako posiadający kwalifikacje zawodowe do pełni profesjonalnym poziomie stanu 6 po zakończeniu programu studiów magisterskich. Studenci będą uczestniczyć w zajęciach CILT, w tym konferencji studenckiej CILT dniach kampusie przez ostatnie siedem lat. Studenci odwiedzą miejsca przemysłowych, mają seminaria prowadzone przez zaproszonych gości z branży i współpracy z partnerami biznesowymi na projekty prac dyplomowych.

W końcowym etapie badań oczywiście, wszyscy studenci podejmą tygodniowego projektu doradczego zorganizowanej przez uczelnię, która została wysoko cenione przez poprzednich uczniów.

Celami programu są:

  • Aby wyposażyć studentów z najnowszą wiedzą w dziedzinie transportu i logistyki
  • Aby rozwijać zdolności uczniów do krytycznej analizy problemów, które wpływają na transport towarowy i pasażerski
  • Aby rozwinąć zdolności uczniów do zarządzania praktyczne wyzwania w sektorze transportu i logistyki.

Wymagania kwalifikacyjne

Kandydaci powinni posiadać:

Dobre istotne pierwszego stopnia z uznanych uczelni (zazwyczaj minimum 2,1 lub równoważny).

• Uczniowie kształceni w języku innym niż angielski powinny być wynik IELTS 6.5 lub nowszej lub równoważny Ocena w inny system testów językowych. Alternatywnie, studenci mogą wejść przez University of Greenwich Międzynarodowego Programu Pre-Masters.

• Wnioski od osób z odpowiednim doświadczeniem wraz z kwalifikacji zawodowych z CILT i innych organizacji zawodowych są również mile widziane.

Oszacowanie

Studenci są oceniani przez egzaminów, zajęć, prezentacji i pracy dyplomowej.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

Program jest akredytowany przez Chartered Institute of Logistics i Transportu (CILT). Jego struktury, treści i kwalifikacje są również kompatybilne z programami CILT, zapewniających uznawanie przez akademickich i biznesowych sektorów w całej Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Możliwości kariery

Absolwenci mogą kontynuować możliwości w sektorach usługowych i produkcyjnych, linii kolejowych, firm transportowych osobowych, logistyki trzecich i władz lokalnych, transportu towarowego i przedsiębiorstw żeglugowych, jak i konsultantów.

Zawartość

Rozprawa (SMS) (45 punktów) Przywództwo, rozwój zawodowy i Zarządzanie karierą (Masters SCM) (15 punktów) Business English for Academic Purposes - Poziom 4 Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw Doradztwo (15 kredytów) Supply Chain i logistyka Zarządzanie: Strategie i trwałości problemy (30 kredytów) (30 punktów) Międzynarodowy zakupów i zaopatrzenia (15 punktów) Podstawy Stypendialnego i metod badawczych (15 kredytów) Zarządzanie strategiczne i polityka transportowa (15 kredytów) Zarządzanie i planowanie transportu (pasażerskiego i towarowego)

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Czytaj więcej

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Pokaż mniej
Londyn , Rochester + 1 Więcej Mniej