MA Stosunki międzynarodowe

Informacje ogólne

Opis programu

MA / MR w polityce i stosunkach międzynarodowych w SPIRE wyróżnia się jako jedna z najbardziej zróżnicowanych kolekcji Masters Pathways w Wielkiej Brytanii. Program oferuje możliwość rozwoju indywidualnej specjalizacji, a także poznawania szerszych zagadnień na Pathway oraz w szerszych dziedzinach polityki i stosunków międzynarodowych. Zdobędziesz gruntowne podstawy w filozoficznych i praktycznych kwestiach leżących u podstaw badań i badań w dziedzinie polityki i stosunków międzynarodowych. Będziesz uczyć się 3 obowiązkowych podstawowych modułów nauczania, 4 modułów opcjonalnych i dysertacji w ciągu 12 miesięcy.

Kluczowe korzyści z nauki dla MA / MR w polityce i stosunkach międzynarodowych obejmują; małe klasy, specjalistyczny nadzór nad nowatorskimi zagadnieniami i debatami, dynamiczna społeczność akademicka, silne relacje studencko-pracownicze oraz stymulowanie seminariów i warsztatów pozalekcyjnych. Personel i studenci regularnie organizują wydarzenia badawcze, które zapewniają ważne możliwości uczenia się, tworzenia sieci i debaty kolegialnej na temat współczesnych problemów politycznych i filozoficznych. Np. Prowadzimy coroczny cykl wykładów z Królewskiego Instytutu Filozofii, półroczne Europejskie Konsorcjum ds. Badań Politycznych, polityka środowiskowa dla doktorantów, aw ostatnich latach zorganizowaliśmy szereg seminariów finansowanych przez ESRC (Economic and Social Research Council).

Szkoła polityczna, filozofia, stosunki międzynarodowe i środowisko to wielodyscyplinarna szkoła, która skupia naukowców prowadzących badania w celu tworzenia światowej klasy badań. Badania SPIRE zostały ocenione jako jedne z najsilniejszych w Wielkiej Brytanii ze względu na jego wpływ na najnowszą strukturę badawczą Wielkiej Brytanii - 2014.

Jak nauczany jest kurs

Będziesz uczyć się 3 obowiązkowych podstawowych modułów nauczania, 4 modułów opcjonalnych i dysertacji w ciągu 12 miesięcy. W ramach modułów obowiązkowych będziesz mieć elastyczność i możliwość wyboru modułu Pathway , który jest specyficzny dla obszaru, który najbardziej Cię interesuje. Opcjonalne moduły uzupełnią obowiązkowe moduły podstawowe i zapewnią dostęp do dogłębnych debat naukowych, perspektywy teoretyczne i praktyczne zagadnienia istotne, w szczególności, Pathway specyficznych dla tematów. Ukończysz studia z niezależną rozprawą. Rozprawa jest formalnym pisemnym projektem akademickim zawierającym od 15 000 do 20 000 słów (dla osób wybierających MA) oraz od 15 000 do 20 000 słów (dla osób wybierających MR). Podczas gdy MA i MRES mają podobne ogólne cele, MRes ma wyższy komponent dedykowanych modułów szkoleniowych w zakresie badań zaprojektowanych w celu wyposażenia was w dodatkowe umiejętności wymagane do prowadzenia badań w naukach społecznych. Zgodzisz się na temat swojej pracy doktorskiej z przełożonym, który poprowadzi Cię i wesprze Cię przez cały projekt. Będzie opierał się na twoich własnych zainteresowaniach badawczych, które rozwijasz podczas nauczania modułów. Opiekunowie zostaną przydzieleni przez dyrektora programowego, który dopasuje Twoje zainteresowania do wiedzy akademickiej pracowników w szkole.

Moduły SPIRE są nauczane przez specjalistów badawczych, oferując im wiedzę na temat poszczególnych przedmiotów i dostarczając program w atrakcyjny sposób. Program zapewni ci możliwość rozwijania własnych zainteresowań badawczych i badawczych w ramach tych ram, zapewniając jednocześnie dostęp do nauki o szerokim zakresie ważnych zagadnień w wybranym przez Ciebie kierunku. Program jest realizowany poprzez sesje szkoleniowe dla każdego modułu i obejmuje wykłady, pracę w małych i dużych grupach oraz niezależne badania prowadzone. Będziesz przede wszystkim nauczał w formie seminarium i poprzez oceny, które rozwiną twoje niezależne umiejętności badawcze.

Oszacowanie

Większość modułów zostanie oceniona za pomocą różnorodnych zajęć, w tym esejów, krytyki, raportów i prezentacji.

Akademickie wymagania wejścia

Powinieneś mieć pierwszy lub dobry stopień z wyróżnieniem drugiej klasy lub jego odpowiednik. Twoje studia licencjackie powinny odbywać się w polityce, stosunkach międzynarodowych lub dowolnych przedmiotach z zakresu nauk społecznych (np. Prawo lub socjologia) lub przedmiotach humanistycznych (np. Historia, filozofia, język angielski lub języki nowożytne).

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla studentów zagranicznych

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem, wymagane będą dowody znajomości języka angielskiego (IELTS 6.0 lub równoważny, z minimum 5,5 w każdym pod-teście).

Kariera

Absolwenci SPIRE śledzą szeroki zakres zawodów w sektorze publicznym, prywatnym i wolontariackim. Kariery obejmują; Dziennikarstwo, bankowość, rząd, IR Consulting i organizacje pozarządowe. Absolwenci SPIRE często wracają do Keele'a, aby porozmawiać z naszymi obecnymi studentami, a także znaleźć się w naszym Spotlight on International Relations (seria wykładów absolwentów stosunków międzynarodowych i przyjaciół). Wśród ostatnich prelegentów znaleźli się Jonty Bloom (korespondent BBC), John Duncan OBE (były brytyjski ambasador i gubernator Wysp Dziewiczych) i Fidellis Swai (były UNHCR w Somalii).

Uniwersytet ma zespół ds. Kariery i zatrudnienia, który może udzielić porad i wskazówek dotyczących przyszłej kariery. Zespół oferuje specjalistyczne warsztaty, na przykład "Opcje ze Studiami Podyplomowymi" i Przeprowadzanie doktoratu ", a także może spotkać się z Tobą indywidualnie, aby udzielić wskazówek i wsparcia, które pomogą Ci rozwinąć swoją karierę. Prowadzimy także regularne targi kariery na terenie kampusu oraz nieformalne wydarzenia, podczas których można spotkać się z pracodawcami. Będziesz mieć również dostęp do naszej bazy danych ofert pracy i zasobów cyfrowych, takich jak internetowe testy psychometryczne.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Czytaj więcej

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Pokaż mniej