Program 49 poradnictwa szkolnego spełnia wymagania niedawno wydane przez Kalifornijską Komisję Państwową ds. Kształcenia Nauczycieli (CTC) dla osób poszukujących kariery w poradnictwie szkolnym w szkołach K-12.

OPCJA: Po pierwszym semestrze w USF, studenci zapisani w 49-kredytowej School Counseling / Pupil Personnel Services (PPS) Credential Program mają możliwość zapisania się w programie Dual Concentration z 60 kredytami w School Counselling i Professional Clinical Counselling.

Absolwenci programu uzyskują tytuł Master of Arts (MA) i są uprawnieni do uzyskania referencji w zakresie Pupil Personnel Services (PPS). Mogą być zatrudnieni:

 • w publicznych lub prywatnych placówkach oświatowych,
 • w agencjach społecznościowych,
 • jako konsultanci szkół, programów edukacyjnych i innych instytucji służących potrzebom edukacyjnym młodzieży.

Mogą również zdecydować się na uzyskanie stopnia doktora.

opis programu

Program doradztwa szkolnego to wyjątkowy, innowacyjny program edukacyjny służący przygotowaniu doradców do zaspokajania potrzeb społecznych, emocjonalnych i akademickich dzieci, młodzieży i młodych dorosłych w placówkach edukacyjnych.

Program podkreśla:

 • wielokulturowy rozwój młodzieży i doradztwo
 • rozwiązywanie problemów, zorientowanie na cel, doradztwo
 • orientacja na sprawiedliwość społeczną
 • systemy ekologiczne w kontekście miejskim

Studenci uczą się teorii i skutecznych, pragmatycznych interwencji z młodzieżą w szkołach. Program ma orientację społeczną, mającą na celu promowanie równości, szacunku dla różnorodności, kreatywności, współczucia i wzmocnienia społeczności.

"Kiedy zapytam, czy czuję się" gotowy ", aby wejść na pole poradnictwa szkolnego, zawsze zastanawiam się, w jaki sposób Program poradnictwa szkolnego USF przygotował mnie do pracy z uniwersalnymi problemami, przed jakimi borykają się nastolatki, a także te, które są szczególnie związane z niedostateczną młodością w mieście. szkoły. "- Andrea Davis, Szkoła Psychologiczna Alumna

Program nauczania jest projektowany sekwencyjnie

 • W pierwszym roku koncentrujemy się na teorii i praktyce poradnictwa, kwestiach prawnych i etycznych, rozwoju dzieci i młodzieży, doradztwie multikulturowym, badaniach, doradztwie grupowym oraz zapobieganiu i interwencji w szkołach.
 • Drugi rok poświęcony jest strategii rozwiązywania problemów, uczeniu się i instruktażowi, doradzaniu uczniom o wyjątkowych potrzebach, doradztwu akademickim i zawodowym, ocenie i ocenie programu oraz konsultacji z rodzicami, nauczycielami i szkołami.

Partnerstwo nauki w terenie i nauki w klasie stanowi rdzeń programu. Uczniowie rozpoczynają prace terenowe w szkołach podczas zajęć w semestrze pierwszego semestru i spełniają wymagania terenowe podczas trzech semestrów zajęć w terenie. W każdym semestrze zajęcia terenowe prowadzone są pod nadzorem doświadczonego instruktora PPS.

Wymagania wstępne

 • Wypełniona aplikacja online z bezzwrotną opłatą za zgłoszenie w wysokości 55 USD.
 • Jeden zestaw nieoficjalnych transkrypcji z każdego uniwersytetu / uczelni wcześniej uczestniczył. W przypadku wnioskodawców z USA dyplom musi pochodzić z akredytowanej uczelni / uczelni wyższej. Kandydat, który uzyskał stopień naukowy, musi uzyskać oficjalną weryfikację stopnia ukończenia studiów od Sekretarza instytucji lub urzędnika szkoły. Studia licencjackie są wymagane, aby ubiegać się o program magisterski. Do ubiegania się o przyjęcie na studia doktoranckie wymagany jest stopień magistra. Uwaga: jeśli zostaniesz przyjęty, przed zapisaniem musisz przesłać oficjalne stenogramy.
 • Wnioskodawcy i kandydaci poświadczający: Minimum GPA w wysokości 2,75.
 • Doktoranci: Minimum GPA 3,0 z programu dla absolwentów.
 • Dwa aktualne, podpisane listy polecające, stwierdzające przydatność do pracy dyplomowej.
 • Aktualny życiorys.
 • Oświadczenie o zamiarze

Odwiedź naszą stronę bezpośrednio tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat programu doradztwa szkolnego

Zasoby finansowe

Federalna pomoc finansowa, państwowe i uniwersyteckie zasoby są dostępne jako fundusze dla nowo przyjętych i obecnych studentów USF School of Education.

Aby zrównoważyć koszty nauki w szkołach wyższych, wiele kursów Szkoły Edukacji oferowanych jest późnym popołudniem i wieczorem, i / lub w naprzemienne weekendy. Większość studentów uważa, że ​​mogą utrzymać pełnoetatową pracę, jednocześnie zdobywając dyplom, tytuł magistra lub stopień doktora. Jeśli jednak Twój program wymaga spędzenia czasu w klasie (np. Ucznia) lub ukończenia praktyki w terenie lub praktyki, takie zobowiązania będą kolidować z normalnym dniem pracy.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o środkach finansowych na ten program

Program prowadzony przez:
Język angielski
University of San Francisco - School of Education

Zobacz 9 więcej kursów w University of San Francisco - School of Education »

Ostatnia aktualizacja July 3, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
955 USD
za sztukę.