Read the Official Description

MA starożytnego Bliskiego Wschodu Języki

Kod programu: Q9S1 Czas trwania: Dwa lub trzy lata (w niepełnym wymiarze godzin, tylko w ciągu dnia)

Minimalne wymagania kwalifikacyjne: Minimalna drugiej klasy stopnia górnej wyróżnieniem (lub równoważny) oraz znajomość akadyjsku. UWAGA: Ze względu na niepełnym wymiarze godzin, program ten jest obecnie niedostępny dla studentów wymagających Tier 4 wizy

Polityka wywiad: Kandydaci będą normalnie wywiad

Początek programu: Spożycie września only SOAS mgr starożytnego Bliskiego Wschodu Języki oferuje intensywny program text-czytania i nauki języka dla tych, którzy już mają dobrą znajomość języka akadyjskim - zwykle co najmniej dwuletnie doświadczenie. Stopień ma na celu poszerzenie doświadczenia studenta w ogromnej spuścizny pisemnej dokumentacji w akadyjskim i innych językach starożytnej Mezopotamii i Anatolii. Program jest stworzona, aby służyć jako poziom pośredni pomiędzy SOA trzyletniego BA w starożytnym Bliskim Studiów Wschodnich (lub równoważnej kwalifikacji) i podyplomowych badań Assyriological na poziomie MPhil i doktoranckie. Można, oczywiście, być podjęte dla jego własnego dobra.

Struktura

Stopień składa się z trzech nauczane przedmioty wybrane z listy magisterskiej i doktorskiej na uzgodniony temat. Kursy, które są dostępna na SOAS w akadyjskim, sumeryjskich i Hetytów są w poniższym wykazie.

Zamiast jednego z tych kursów kandydatów SOA może, jeśli kwalifikacje przyjąć jedną z poniższych tematów z programów magisterskich prowadzonych przez University College w Londynie:

  • Hebrajskiego i innych języków semickich północny zachód (MA w języku hebrajskim i Studiów Żydowskich)
  • Historia starożytna, obecnie Zmiana i ciągłość starożytnego Bliskiego Wschodu (magister historii starożytnej, 91AHG003)
  • Archeologia (MA w Archeologii wschodniej części Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu)

Nie wszystkie kursy wymienione są dostępne co roku. Wejście do kursów prowadzonych przez University College jest przedmiotem zatwierdzenia wydziału akademickiego w pytaniu (Departament hebrajskim i Judaistyki, Wydziału Historii i Instytutu Archeologii).

Kurs dostępny w SOAS

  • Mezopotamskie Języki i Literatura A: trzeciego tysiąclecia - 15PNMC021 (1 jednostka) - cały rok - Not Running 2016/2017
  • Mezopotamskie Języki i Literatura B: drugie millenium BC - 15PNMC022 (1 jednostka) - cały rok - Not Running 2016/2017
  • Mezopotamskie Języki i Literatura C: pierwsze millenium pne - 15PNMC023 (1 jednostka) - cały rok
  • Sumeryjski Język - 15PNMC024 (1 jednostka) - cały rok - Not Running 2016/2017
  • Chrześcijanie i muzułmanie w Syryjski Tekstów - 15PSRC175 (1 jednostka) - cały rok
  • Chetyta Język - 15PNMC025 (1 jednostka) - cały rok - Not Running 2016/2017

Nauczanie i nauka

Informacje o kursie

Kursy są wymienione w strukturze Programu element menu w lewej części tej strony. Każdy kurs uczy się dwóch lub trzech godzin tygodniowo w małych klasach zwykle jeden do pięciu studentów. Kursy w języku i literaturze obejmują czytanie, tłumaczenie i omówienie zestawu tekstów. Gruntowne przygotowanie jest niezbędne.

Rozprawa

Rozprawa będzie na temat, zgodził się z nauczycielami ucznia i będzie obejmować około 10.000 słów. Może on przybrać formę dłuższy esej na temat zatwierdzonych lub wydanie z wprowadzeniem i komentarzem tekstu wcześniej bez edycji lub grupy tekstów. Termin składania prac upływa 15 września w roku badania.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Sierp. 2019
Wrześ. 2019
Duration
2 - 3 lat
Part-time
Cena
9,225 GBP
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Wrześ. 1, 2020
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Wrześ. 1, 2020