MA / PgDip / PgCert w badaniach mieszkaniowych

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA / PgDip / PgCert w badaniach mieszkaniowych

London South Bank University

PgCert / PgDip / MA Housing Studies to profesjonalny kurs, który poszerzy Twoją wiedzę zawodową i umiejętności wykonywania zawodu na wyższych stanowiskach w zawodach związanych z mieszkalnictwem i mieszkalnictwem.

Dobrej jakości mieszkanie jest jednym z najbardziej podstawowych potrzeb w zakresie tworzenia kwitnących społeczności i zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia jednostek, dlatego rynek pracy wokół mieszkań daje wiele możliwości absolwentom.


Najważniejsze powody, aby studiować ten kurs

 • Unikalna oferta:
  Jedyny program studiów mieszkaniowych oferujący program studiów licencjackich i magisterskich w regionie południowo-wschodnim.


 • Akredytacja CIH:
  Pełna profesjonalna akredytacja.


 • Koncentracja na zatrudnieniu:
  Rozwija wiedzę i umiejętności wymagane do wykonywania zawodu w praktyce.


 • Linki pracodawców:
  Zespół ściśle współpracuje z pracodawcami w zakresie praktyk, nauczania i innych.


 • Elastyczne:
  Opcje studiów obejmują pełne i niepełnoetatowe.


 • Specjaliści akademiccy:
  Dedykowani, zaangażowani i doświadczeni naukowcy.

Styl nauczania ma na celu zapewnienie wsparcia poprzez wykłady, warsztaty i głośniki z praktyki, a także ukierunkowane czytanie i regularne spotkania z postępów uczniów i wykładowców. Wszystkie moduły są oceniane na podstawie zajęć, a nie egzaminów.

Będziesz uczyć się różnych systemów mieszkaniowych i odwiedzić kraj europejski, aby zbadać praktyki mieszkaniowe - obecnie uczniowie odwiedzają Amsterdam w Holandii.

Kurs jest profesjonalnie akredytowany przez Chartered Institute of Housing.


Szybka droga do kwalifikacji zawodowych

W przypadku osób posiadających istotne doświadczenie można zdobyć kwalifikację PgCert w ciągu zaledwie dwóch semestrów (wrzesień-czerwiec) w harmonogramie publikacji w niepełnym wymiarze godzin. Został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie są pewni swojej zdolności do zapisania się na pełnych mistrzów, ale zachęca się do postępu po ukończeniu.

Element Mistrza wymaga złożenia 20 000 rozpraw słownych w trzecim roku.


Akredytacje


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Pierwszy rok koncentruje się na polityce mieszkaniowej i zmieniającej się roli specjalisty ds. Mieszkaniowych. Zbadaj kwestie mieszkaniowe i planowania, i uruchom społeczny biznes.

W drugim roku poznacie ekonomię i finanse mieszkaniowe; prawo mieszkaniowe; oraz wzajemne relacje między mieszkaniem a zdrowiem. Podczas studiów drugiego roku ukończycie studium porównawcze brytyjskich i holenderskich systemów mieszkalnych podczas europejskiej wizyty studyjnej w Holandii.

Rok 1 (PgCert)

 • Nowy mieszkaniec profesjonalista
 • Prawo mieszkaniowe
 • Prowadzenie firmy społecznej
 • Planowanie mieszkaniowe

Rok 2 (PgDip)

 • Obudowa, zdrowie i opieka społeczna
 • Porównywalne zakwaterowanie i wizyta studyjna
 • Ekonomia i finansowanie mieszkaniowe

Rok 3

 • Rozprawa


Nagroda

Nagroda PgCert wymaga ukończenia 60 punktów, które ukończysz w pierwszym roku. W przypadku PgDip w drugim roku wymagane są dodatkowe 60 punktów. Aby uzyskać pełne wyróżnienie magisterskie, kończysz rozprawę podczas trzeciego roku, osiągając 180 punktów.


Oszacowanie

Moduły są oceniane przez szereg zajęć, projekty i projekty oparte na praktyce, prezentacje i dysertacji. Nie ma egzaminów na ten program.


Moduły dostępne jako CPD

10 modułów kredytowych "New housing professional" i "Housing law" są dostępne jako samodzielne kursy CPD. Skontaktuj się z Diane Paice, dyrektorem kursu, aby złożyć wniosek lub aby uzyskać więcej informacji: paiced@lsbu.ac.uk .


Możliwość zatrudnienia

Oprócz studiów podyplomowych jest to także kwalifikacja zawodowa akredytowana przez Chartered Institute of Housing dla osób pragnących rozwijać swoją karierę zarówno w publicznych, jak i prywatnych organizacjach mieszkaniowych.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Nauczać i uczyć

Wszyscy uczniowie biorą udział w wycieczce w drugim roku do Holandii, aby pomóc związać teorię z praktyką. Odwiedzisz holenderskie organizacje mieszkaniowe i władze lokalne, a po powrocie opracujesz porównawcze studium przypadku do oceny.

Nauczanie odbywa się poprzez seminaria, wykłady i warsztaty. Kurs jest pełen naszej platformy blended learning, Moodle. Udostępnione zostaną samouczki online, dzięki którym zwiększysz swoje umiejętności w samodzielnym zarządzaniu studiami. To wspiera bardziej tradycyjne metody nauczania.

Nauczanie uzupełniają wizyty w terenie i mówcy z praktyki zawodowej.


Wymagania wstępne


PgCert

Ten kurs jest szybką ścieżką dla doświadczonych specjalistów, którzy chcą skonsolidować swoje doświadczenie zawodowe z aktualną nauką i zdobyć kwalifikacje zawodowe.

 • 2: 2 UK Wyróżnienie z wyższym wykształceniem i znaczącymi mieszkaniami lub innymi stosownymi doświadczeniami
 • Osoby nie będące absolwentami będą brane pod uwagę, jeżeli mają znaczne doświadczenie na wyższych stanowiskach w organizacji mieszkaniowej lub mieszkaniowej. Będą oni rozmawiać z dyrektorem kursu na temat wniosku.


PgDip / MA

Ten kurs jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą uzyskać kwalifikacje zawodowe.

 • 2: 2 UK Wyróżnienie w odpowiednim temacie; lub
 • 2: 2 w jakimkolwiek przedmiocie z istotnymi warunkami mieszkaniowymi lub innymi istotnymi doświadczeniami
 • Osoby nie będące absolwentami będą brane pod uwagę, jeśli mają znaczne doświadczenie w organizacji mieszkaniowej lub mieszkaniowej. Będą oni rozmawiać z dyrektorem kursu na temat wniosku.

Czekamy na równoważne kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w zakresie języka angielskiego dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.5 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.


Typowe tło wnioskodawców

Nasi studenci są zwykle na poziomie oficera lub średniego szczebla zarządzania, którzy chcą skonsolidować swoje doświadczenie zawodowe z uporządkowanym uczeniem się w trakcie kursu, aby awansować w swoim zawodzie i przyjąć bardziej strategiczną politykę i rolę kierowniczą.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą