MA / PgDip / PgCert W Badaniach Mieszkaniowych

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA / PgDip / PgCert W Badaniach Mieszkaniowych

London South Bank University

PgCert / PgDip / MA Housing Studies to profesjonalny kurs, który poszerzy Twoją wiedzę zawodową i umiejętności wykonywania zawodu na wyższych stanowiskach w zawodach związanych z mieszkalnictwem i mieszkalnictwem.

Dobrej jakości mieszkanie jest jednym z najbardziej podstawowych potrzeb w zakresie tworzenia kwitnących społeczności i zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia jednostek, dlatego rynek pracy wokół mieszkań daje wiele możliwości absolwentom.


Najważniejsze powody, aby studiować ten kurs

 • Unikalna oferta:
  Jedyny program studiów mieszkaniowych oferujący program studiów licencjackich i magisterskich w regionie południowo-wschodnim.


 • Akredytacja CIH:
  Pełna profesjonalna akredytacja.


 • Koncentracja na zatrudnieniu:
  Rozwija wiedzę i umiejętności wymagane do wykonywania zawodu w praktyce.


 • Linki pracodawców:
  Zespół ściśle współpracuje z pracodawcami w zakresie praktyk, nauczania i innych.


 • Elastyczne:
  Opcje studiów obejmują pełne i niepełnoetatowe.


 • Specjaliści akademiccy:
  Dedykowani, zaangażowani i doświadczeni naukowcy.

Styl uczenia się ma na celu zapewnienie wsparcia poprzez wykłady, warsztaty i głośniki z praktyki, a także ukierunkowane czytanie i regularne spotkania z postępów uczniów i wykładowców. Wszystkie moduły są oceniane na podstawie zajęć, a nie egzaminów.

Będziesz uczyć się różnych systemów mieszkaniowych i odwiedzić kraj europejski, aby zbadać praktyki mieszkaniowe - obecnie studenci odwiedzają Amsterdam w Holandii.

Kurs jest profesjonalnie akredytowany przez Chartered Institute of Housing.


Szybka droga do kwalifikacji zawodowych

W przypadku osób posiadających istotne doświadczenie można zdobyć kwalifikację PgCert w ciągu zaledwie dwóch semestrów (wrzesień-czerwiec) w harmonogramie publikacji w niepełnym wymiarze godzin. Został zaprojektowany w celu odwołania się do tych, którzy nie są pewni swojej zdolności do zapisania się na pełnych mistrzów, ale zachęca się do postępu po ukończeniu.

Element Mistrza wymaga złożenia 20 000 rozpraw słownych w trzecim roku.


Akredytacje


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Pierwszy rok koncentruje się na polityce mieszkaniowej i zmieniającej się roli specjalisty ds. Mieszkaniowych. Zbadaj kwestie mieszkaniowe i planowania, i uruchom społeczny biznes.

W drugim roku poznacie ekonomię i finanse mieszkaniowe; prawo mieszkaniowe; oraz wzajemne relacje między mieszkaniem a zdrowiem. Podczas studiów drugiego roku ukończycie studium porównawcze brytyjskich i holenderskich systemów mieszkalnych podczas europejskiej wizyty studyjnej w Holandii.

Rok 1 (PgCert)

 • Nowy mieszkaniec profesjonalista
 • Prawo mieszkaniowe
 • Prowadzenie firmy społecznej
 • Planowanie mieszkaniowe

Rok 2 (PgDip)

 • Mieszkalnictwo, opieka zdrowotna i społeczna
 • Porównywalne zakwaterowanie i wizyta studyjna
 • Ekonomia i finansowanie mieszkaniowe

Rok 3

 • Rozprawa


Nagroda

Nagroda PgCert wymaga ukończenia 60 punktów, które ukończysz w pierwszym roku. W przypadku PgDip w drugim roku wymagane są dodatkowe 60 punktów. Aby uzyskać pełne wyróżnienie magisterskie, kończysz rozprawę podczas trzeciego roku, osiągając 180 punktów.


Oszacowanie

Moduły są oceniane przez szereg zajęć, projekty i projekty oparte na praktyce, prezentacje i dysertacji. Nie ma egzaminów na ten program.


Moduły dostępne jako CPD

10 modułów kredytowych "New housing professional" i "Housing law" są dostępne jako samodzielne kursy CPD. Skontaktuj się z Diane Paice, dyrektorem kursu, aby złożyć wniosek lub aby uzyskać więcej informacji: paiced@lsbu.ac.uk .


Możliwość zatrudnienia

Oprócz studiów podyplomowych jest to także kwalifikacja zawodowa akredytowana przez Chartered Institute of Housing dla osób pragnących rozwijać swoją karierę zarówno w publicznych, jak i prywatnych organizacjach mieszkaniowych.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Nauczać i uczyć

Wszyscy uczniowie biorą udział w wycieczce w drugim roku do Holandii, aby pomóc związać teorię z praktyką. Odwiedzisz holenderskie organizacje mieszkaniowe i władze lokalne, a po powrocie opracujesz porównawcze studium przypadku do oceny.

Nauczanie odbywa się poprzez seminaria, wykłady i warsztaty. Kurs jest pełen naszej platformy blended learning, Moodle. Udostępnione zostaną samouczki online, dzięki którym zwiększysz swoje umiejętności w samodzielnym zarządzaniu studiami. To wspiera bardziej tradycyjne metody nauczania.

Nauczanie uzupełniają wizyty w terenie i mówcy z praktyki zawodowej.


Wymagania wstępne


PgCert

Ten kurs jest szybką ścieżką dla doświadczonych specjalistów, którzy chcą skonsolidować swoje doświadczenie zawodowe z aktualną nauką i zdobyć kwalifikacje zawodowe.

 • 2: 2 UK Wyróżnienie z wyższym wykształceniem i znaczącymi mieszkaniami lub innymi stosownymi doświadczeniami
 • Osoby nie będące absolwentami będą brane pod uwagę, jeżeli mają znaczne doświadczenie na wyższych stanowiskach w organizacji mieszkaniowej lub mieszkaniowej. Będą oni rozmawiać z dyrektorem kursu na temat wniosku.


PgDip / MA

Ten kurs jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą uzyskać kwalifikacje zawodowe.

 • 2: 2 UK Wyróżnienie w odpowiednim temacie; lub
 • 2: 2 w jakimkolwiek przedmiocie z istotnymi warunkami mieszkaniowymi lub innymi istotnymi doświadczeniami
 • Osoby nie będące absolwentami będą brane pod uwagę, jeśli mają znaczne doświadczenie w organizacji mieszkaniowej lub mieszkaniowej. Będą oni rozmawiać z dyrektorem kursu na temat wniosku.

Czekamy na równoważne kwalifikacje z całego świata. Kwalifikacje w zakresie języka angielskiego dla studentów zagranicznych: ocena IELTS 6.5 lub Cambridge Proficiency lub Advanced Grade C.


Typowe tło wnioskodawców

Nasi studenci są zwykle na poziomie oficerów lub średniego szczebla, którzy chcą skonsolidować swoje doświadczenie zawodowe z uporządkowanym uczeniem się w trakcie kursu, aby awansować w zawodzie i przyjąć bardziej strategiczną politykę i rolę kierowniczą.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja May 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Londyn, Anglia
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Londyn, Anglia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą