MA Nauczanie Języka Chińskiego Dla Mówców Innych Języków

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA Nauczanie Języka Chińskiego Dla Mówców Innych Języków

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Przegląd

Ten kurs jest bardzo istotny, jeśli obecnie lub chcesz uczyć języka chińskiego dla osób posługujących się innymi językami.

Dołączycie do naszej różnorodnej i tętniącej życiem społeczności uczącej się drugiej i niemieckiej edukacji, podstawowej, średniej i wyższej, a także wyruszysz w drogę rozwoju kariery zawodowej w szybko rozwijającym się obszarze edukacji chińskiej w Wielkiej Brytanii lub na całym świecie.

Ten kurs jest odpowiedni dla nauczycieli języka chińskiego, którzy chcą czerpać wiedzę i doświadczenie, a także dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą się przenieść na ten obszar, a także dla osób zainteresowanych kursowaniem, zarządzaniem lub szkoleniem nauczycieli zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Przez ten kurs będziesz:

 • zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie badań i bieżących problemów w nauczaniu języków obcych i uczeniu się
 • rozwijać krytyczne rozumienie rozwoju teorii i praktyki TCSOL
 • przygotować się do projektowania i dostarczania programów języka chińskiego w różnych lokalnych i globalnych kontekstach nauczania
 • uzyskać międzynarodowy tytuł magistra
 • przygotować się do kariery w chińskim nauczaniu, projektowaniu kursów lub szkoleniu nauczycieli w zakresie edukacji i odpowiednich zawodów, w sektorze prywatnym lub publicznym
 • Przygotuj się na rozpoczęcie studiów doktoranckich w zakresie lingwistyki stosowanej, edukacji i nauk społecznych

Możesz również wziąć udział w wydarzeniu poświęconym zaręczynom z absolwentami, którzy podzielą się swoimi historiami dotyczącymi kontekstu nauczania, ścieżki kariery, epizodów w klasie i ciągłego rozwoju zawodowego.

Tutorzy

 • Dr Xin Gao (kontakt do pytań akademickich)

Kluczowe fakty

 • 200 lat doświadczenia w dziedzinie edukacji
 • Czwarty w Wielkiej Brytanii i 22. światowy ranking edukacji w rankingu QS World University według tematu 2017
 • 3 miejsce w Wielkiej Brytanii w najnowszym programie badawczym Excellence Excellence, a 84% naszych badań uznano za najlepsze na świecie lub na poziomie międzynarodowym

Szczegóły kursu

Element wykładowy tego kursu składa się z czterech modułów 30-kredytowej, a także z 60-kredytowej dysertacji. Można go ukończyć na okres jednego roku w pełnym wymiarze godzin lub dwa lata w niepełnym wymiarze godzin plus ośmiomiesięczny dysertacji. Istnieją punkty wyjścia PGDip i PGCert.

Oszacowanie

Każdy moduł 30-kredytowy jest oceniany za pomocą pisemnego zlecenia o objętości 6000 słów. Aby ukończyć mistrzów, musisz uzyskać zaliczenie 50 na każde zadanie.

Rozprawa o objętości 15 000 słów jest oryginalnym dziełem i powinna być powiązana z jednym z wybranych modułów na zatwierdzonym temacie.

Zastosowanie

Aby upewnić się, że Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone na czas, zwróć uwagę na następujące daty:

Wielka Brytania i UE

 • Data rozpoczęcia: 24 września 2018 r
 • Termin składania wniosków: 3 września 2018 r

Międzynarodowy

 • Data rozpoczęcia: 24 września 2018 r
 • Termin składania wniosków: 13 sierpnia 2018 r

Moduły

Rdzeń

 • Nauczanie języka: metodologia i program nauczania
 • Zrozumienie chińskiego uczenia się L2 i ucznia
 • Odkrywanie TCSOL w kontekście

Opcjonalny

 • Ocena w edukacji językowej
 • Zarządzanie nauczaniem języka i rozwijanie nauczycieli
 • Materiały i technologia w edukacji językowej
 • Nauczanie języków młodszym uczniom

Rozprawa

 • Rozprawa

Oferowane przez nas moduły są inspirowane zainteresowaniami badawczymi naszych pracowników iw związku z tym mogą się zmieniać z powodu, na przykład, rozwoju badań lub zmian legislacyjnych. Ta lista to przykład typowych modułów, które oferujemy, a nie lista ostateczna.

Kariera

Miejsca docelowe kariery dla naszych absolwentów obejmują doradców, doradców edukacyjnych, nauczycieli języków obcych, nauczycieli szkół podstawowych i średnich oraz instruktorów zawodowych i instruktorów. Wielu z naszych absolwentów jest już zatrudnionych, jednocześnie podejmując studia w niepełnym wymiarze godzin w celu rozwoju zawodowego w wybranej przez nich karierze.

Zatrudnienie i średnia pensja początkowa

99,2% podyplomowych z Wyższej Szkoły Edukacji, którzy byli dostępni do pracy, zabezpieczyło pracę lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. 22.797 £ to średnia pensja początkowa, z czego najwyższa to 44 000 £ *.

* Znane kierunki studiów stacjonarnych w domu podyplomowym 2015/16. Wynagrodzenia są obliczane na podstawie mediany osób zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii.

Kariera i rozwój zawodowy

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje perspektywy zawodowe, czy rozwinąć swoją wiedzę, studia podyplomowe z University of Nottingham mogą pomóc Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

Nasza wielokrotnie nagradzana usługa Careers and Employability Service oferuje specjalistyczną pomoc i porady podczas nauki i życia po ukończeniu studiów. Pomogą Ci odkrywać i planować kolejne kroki w karierze, dzięki regularnym wydarzeniom, sesjom umiejętności przeprowadzanym przez pracodawcę, możliwościom stażu i indywidualnym dyskusjom.

Wymagania wstępne

2: 2 (lub odpowiednik międzynarodowy) lub odpowiednie kwalifikacje zawodowe, najlepiej z teorią i metodologią nauczania języka

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 6,5 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 9, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,290 GBP
7 290 GBP (UK / EU) - 16 695 GBP (międzynarodowa)
Locations
Wielka Brytania - Nottingham, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Nottingham, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą