Read the Official Description

Przegląd

Ten kurs jest odpowiedni, jeśli szukasz drogi do rozwoju kariery w szybko rozwijającej się dziedzinie edukacji w języku chińskim w Wielkiej Brytanii lub na całym świecie.

Jest to również dla obecnych nauczycieli języka chińskiego, którzy chcą czerpać wiedzę i doświadczenie, a także dla nauczycieli innych przedmiotów, którzy chcą się przenieść na ten obszar, a także dla osób zainteresowanych kształceniem, zarządzaniem lub szkoleniem nauczycieli zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Nasze nauczanie jest oparte na wiodących badaniach i oferujemy opcjonalne moduły, które odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia w dziedzinie językoznawstwa i edukacji nauczycieli języków obcych. Będziesz uczyć się w nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie środowisku edukacyjnym w ramach różnorodnej i tętniącej życiem społeczności uczącej się drugiej i obcej edukacji językowej, podstawowej, średniej i wyższej.

Oferujemy szeroki zakres wsparcia, w tym interaktywne, oparte na współpracy metody nauczania, indywidualne samouczki, możliwości rozwijania zainteresowań zawodowych i badawczych, dostęp do obszernych materiałów do nauki oraz bezpłatne wsparcie dla rozwijania biegłości w nauce języka angielskiego.

Przez ten kurs będziesz:

 • zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie badań i bieżących problemów w nauczaniu języków obcych i uczeniu się
 • rozwijać krytyczne rozumienie rozwoju teorii i praktyki TCSOL
 • przygotować się do projektowania i dostarczania programów języka chińskiego w różnych lokalnych i globalnych kontekstach nauczania
 • uzyskać międzynarodowy tytuł magistra
 • przygotować się do kariery w chińskim nauczaniu, projektowaniu kursów lub szkoleniu nauczycieli w zakresie edukacji i odpowiednich zawodów, w sektorze prywatnym lub publicznym
 • Przygotuj się na rozpoczęcie studiów doktoranckich w zakresie lingwistyki stosowanej, edukacji i nauk społecznych

Możesz mieć okazję odwiedzić szkoły, zaangażować się w praktyki pedagogiczne, wziąć udział w rozmowach prowadzonych przez zaproszonych mówców i uczestniczyć w warsztatach zewnętrznych.

Tutorzy

Przygotowanie i wsparcie z języka angielskiego akademickiego

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, aby podnieść swoje umiejętności językowe do wymaganego poziomu, możesz być w stanie wziąć udział w kursie w Centrum Nauczania Języka Angielskiego, który jest akredytowany przez British Council dla nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.

Uczniowie, którzy z powodzeniem ukończyli kurs przygotowawczy do wymaganego poziomu, mogą przejść do studiów podyplomowych bez powtarzania IELTS lub równoważnego. Możesz ubiegać się o wspólną ofertę , co oznacza, że ​​będziesz musiał wystąpić o wizę tylko raz.

Kluczowe fakty

Szczegóły kursu

Element wykładowy tego kursu składa się z czterech modułów 30-kredytowej, a także z 60-kredytowej dysertacji. Można go ukończyć na okres jednego roku w pełnym wymiarze godzin lub dwa lata w niepełnym wymiarze godzin plus ośmiomiesięczny dysertacji. Istnieją punkty wyjścia PGDip i PGCert.

Oszacowanie

Każdy moduł 30-kredytowy jest oceniany za pomocą pisemnego zlecenia o objętości 6000 słów. Aby ukończyć mistrzów, musisz uzyskać zaliczenie 50 na każde zadanie.

Rozprawa o objętości 15 000 słów jest oryginalnym dziełem i powinna być powiązana z jednym z wybranych modułów na zatwierdzonym temacie.

Moduły

Rdzeń

 • Nauczanie języka: metodologia i program nauczania
 • Zrozumienie chińskiego uczenia się L2 i ucznia
 • Odkrywanie TCSOL w kontekście

Opcjonalny

 • Ocena w edukacji językowej
 • Zarządzanie nauczaniem języka i rozwijanie nauczycieli
 • Materiały i technologia w edukacji językowej
 • Nauczanie języków młodszym uczniom

Oczekuje się, że będziesz czytać, rozumieć i krytycznie angażować się w badania prezentowane na te tematy.

Moduł dysertacji
 • Rozprawa

Ten znaczący element stypendium w ramach kursu będzie zazwyczaj oparty na zainteresowaniach i umiejętnościach, które opracowałeś w trakcie modułów już studiowanych. Wybierasz temat w porozumieniu z liderem kursu i odpowiednim przełożonym.

Rozkład jazdy

Możesz zobaczyć przykładowy rozkład jazdy , ale może on ulec zmianie z roku na rok, a Twój harmonogram na żywo będzie dostępny za pośrednictwem różnych internetowych systemów rozkładów jazdy.

Oferowane przez nas moduły są inspirowane zainteresowaniami badawczymi naszych pracowników iw związku z tym mogą się zmieniać z powodu, na przykład, rozwoju badań lub zmian legislacyjnych. Ta lista to przykład typowych modułów, które oferujemy, a nie lista ostateczna.

Kariera

Miejsca docelowe kariery dla naszych absolwentów obejmują doradców, doradców edukacyjnych, nauczycieli języków obcych, nauczycieli szkół podstawowych i średnich oraz instruktorów zawodowych i instruktorów. Wielu z naszych absolwentów jest już zatrudnionych, jednocześnie podejmując studia w niepełnym wymiarze godzin w celu rozwoju zawodowego w wybranej przez nich karierze.

Zatrudnienie i średnia pensja początkowa

99,5% podyplomowych z Wyższej Szkoły Edukacji, którzy byli dostępni do pracy, zabezpieczyło pracę lub kontynuowało naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. 22 500 funtów to średnia pensja początkowa, z czego najwyższa wynosi 38 000 funtów. *

* Znane kierunki studiów stacjonarnych w domu podyplomowym 2016/17. Wynagrodzenia są obliczane na podstawie mediany osób zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin w Wielkiej Brytanii.

Kariera i rozwój zawodowy

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje perspektywy zawodowe, czy rozwinąć swoją wiedzę, studia podyplomowe z University of Nottingham mogą pomóc Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

Nasza wielokrotnie nagradzana usługa Careers and Employability Service oferuje specjalistyczną pomoc i porady podczas nauki i życia po ukończeniu studiów. Pomogą Ci odkrywać i planować kolejne kroki w karierze, dzięki regularnym wydarzeniom , sesjom umiejętności przeprowadzanym przez pracodawcę, możliwościom stażu i indywidualnym dyskusjom.

Wymagania wstępne

2: 2 (lub odpowiednik międzynarodowy), najlepiej z pewnym doświadczeniem w nauczaniu w klasie, lub z komponentem metodologii nauczania języka z poprzedniego kursu.

Kandydaci, których pierwszym językiem nie jest chiński, powinni również posiadać certyfikat poziomu 5 HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi / Chinese Proficiency Test) lub posiadać dyplom z dyscypliny o znacznej zawartości języka chińskiego

Wymagania w języku angielskim

IELTS: 6,5 (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie)

Program taught in:
Język angielski
Last updated October 7, 2018
Ten kurs jest
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Part-time
Full-time
Cena
7,785 GBP
7 785 £ (Wielka Brytania / UE) - 17 910 £ (międzynarodowa)
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa