Read the Official Description

Komponenty mistrza turystyki i hotelarstwa

Multidyscyplinarny charakter tego powszechnie uznanego poziomu przywództwa w biznesie, z naciskiem na międzynarodową branżę hotelarską i turystyczną, umożliwia studentom rozwijanie uniwersalnych umiejętności przywódczych i stosowanie ich w każdej branży.

Program Master in Tourism (części 1 i 2) zapewni absolwentom wiedzę i kompetencje, aby krytycznie analizować i badać wiele sektorów w międzynarodowej branży hotelarsko-turystycznej z różnych perspektyw przywództwa i funkcjonalnych.

Co najważniejsze, zachęci absolwentów do opracowania odpowiednich i skutecznych odpowiedzi przywódczych na strategiczne szanse i wyzwania, które z kolei zapewnią im przewagę konkurencyjną na szybko rozwijającym się i zmieniającym się rynku. Część 1 prowadzi do uzyskania dyplomu podyplomowego, podczas gdy część 2, która obejmuje napisanie dysertacji, prowadzi do uzyskania tytułu magistra międzynarodowego gościnności

20-MODUŁY KREDYTOWE:

  • Współczesna hotelarstwo i marketing turystyczny
  • Międzynarodowa gościnność
  • Stosowane przywództwo

15-MODUŁY KREDYTOWE:

  • Strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi
  • E-biznes
  • Zaawansowane metody badawcze
  • Zarządzanie finansami

60 DYREKCJA KREDYTOWA

MA Wymagania przyjęcia

Studenci, którzy chcą wziąć udział w programie Master w międzynarodowym programie Hospitality and Tourism Management w Alpine Center, powinni mieć niezbędne umiejętności akademickie i doświadczenie zawodowe, aby z powodzeniem ukończyć program. Najczęściej kandydaci będą mieli dyplom z wyróżnieniem w pokrewnym temacie i / lub doświadczeniu branży hotelarskiej i turystycznej. Ponieważ wszystkie lekcje i oceny będą prowadzone w języku angielskim, kandydaci będą musieli osiągnąć wymagany standard.

Program taught in:
Język angielski
Swiss Alpine Center
Last updated February 22, 2018
Ten kurs jest
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa