MA Międzykulturowa komunikacja biznesowa i marketing

Informacje ogólne

Opis programu

132029_pexels-photo-1367269.jpeg Rebrand Cities / Pexels

Dlaczego warto wybrać ten kurs

Aby pracować w międzynarodowym kontekście marketingowym, musisz zrozumieć swoich odbiorców i jak do nich dotrzeć. Nasz kurs międzykulturowej komunikacji biznesowej i marketingu MA łączy siły badawcze i dydaktyczne naszej Szkoły Literatury i Języków z wiedzą Surrey Business School, oferując ekscytujące połączenie umiejętności i doświadczenia, które mogą przyspieszyć twoją karierę.

Z biegiem lat nasze międzykulturowe i profesjonalne kursy komunikacji z powodzeniem przeszkoliły absolwentów, którzy przeszli owocne kariery w różnych organizacjach międzynarodowych, w szczególności w reklamie, zarządzaniu międzynarodowym, zasobach ludzkich, mediach i public relations. Inne możliwe ścieżki kariery obejmują coaching i doradztwo międzykulturowe oraz analizę rynku i opracowywanie strategii.

Co będziesz studiować

Kurs rozwija zrozumienie efektywnych procesów marketingowych i tego, w jaki sposób język może być wykorzystywany do efektywnej komunikacji biznesowej w kontekście międzynarodowym. Kurs pozwoli ci rozwinąć międzynarodowy i międzykulturowy punkt widzenia i przygotować cię do dobrze prosperującej kariery w zróżnicowanych językowo i kulturowo środowiskach marketingowych i biznesowych.

W ramach studiów ukończysz projekt oceniający aspekty biznesowe, komunikacyjne lub marketingowe wybranej przez Ciebie firmy, umożliwiając Ci zastosowanie wiedzy i umiejętności w nowym kontekście.

Wymagania wstępne

Co najmniej 2: 2 brytyjskie wyróżnienie z dowolnego przedmiotu lub uznana równoważna międzynarodowa kwalifikacja.

Wymagania w języku angielskim

IELTS Academic: 6,5 ogólnie z 6,5 na piśmie i 6,0 w pozostałych elementach.

Jeśli obecnie nie osiągasz poziomu wymaganego dla Twojego programu, oferujemy intensywne przedsesyjne kursy języka angielskiego, mające na celu doprowadzenie Cię do poziomu znajomości języka angielskiego wymaganego do nauki.

Transfer kredytowy

University of Surrey uznaje, że wielu studentów podejmuje studia wyższe z cenną wiedzą i umiejętnościami rozwijanymi w różnych kontekstach zawodowych, zawodowych i społecznych. Jeśli dotyczy to Ciebie, proces zwany uznawaniem wcześniejszego uczenia się (RPL) może pozwolić Ci wejść na kurs w punkcie odpowiednim dla twojej poprzedniej nauki i doświadczenia lub dołączyć do rozpoczęcia kursu bez formalnych wymagań wstępnych. Oznacza to, że możesz zostać zwolniony z niektórych elementów studiów w trakcie kursu, na który się ubiegałeś, i możesz otrzymać zaliczenie na podstawie swoich wcześniejszych kwalifikacji / doświadczenia. W przypadku niektórych kursów obowiązują ograniczenia RPL, w przypadku niektórych roszczeń mogą być naliczane opłaty.

Opłaty

Pełny etat - 1 rok

UK / UE 7700 £
Za granicą 18 000 £

W niepełnym wymiarze godzin - 2 lata

UK / UE 3 900 £
Za granicą 9 000 £

Proszę zanotować:

  • Opłaty te dotyczą wyłącznie studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2020–21. Opłaty za nowych uczestników są corocznie weryfikowane.
  • Jeśli uczestniczysz w dwuletnim programie Euromasters lub MSZ w pełnym wymiarze godzin lub dwuletnim lub trzyletnim programie magisterskim w niepełnym wymiarze godzin (z wyłączeniem kształcenia modułowego / samodzielnego / kształcenia na odległość), roczna opłata jest płatna w roku 1 i rok 2 programu.
  • Roczne opłaty wzrosną o 4% za każdy kolejny rok studiów, zaokrąglając w górę do najbliższych 100 £, z zastrzeżeniem wszelkich nadrzędnych obowiązujących wymogów prawnych.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Czytaj więcej

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Pokaż mniej