MA Metody badań historycznych i Intensywnej Język

SOAS University of London

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA Metody badań historycznych i Intensywnej Język

SOAS University of London

MA Historyczne Metody Badań i Intensywny Język

Czas trwania : w pełnym wymiarze godzin: 2 lata; Studia stacjonarne: 4 lata

Entry Reauirements : Minimalna zasada drugiego stopnia wyróżnia stopień (lub równowartość); istotne tło w obszarze specjalizacji

Początek programu : wrzesień

Tryb obecności : Full Time lub Part Time

Kim jest ten program?

Obok studiów obowiązkowych student musi ukończyć 255 kredytów modułów nauczanych (60 punktów).

Program jest dostosowany dla studentów, którzy chcą przystąpić do dalszych badań na poziomie doktoranckim na temat związany z historią Bliskiego i Środkowego Wschodu, Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Wschodniej i Afryce, ale także sens jako samodzielny program dla tych, którzy chcą odkryć konkretny temat lub pytanie w krótszym okresie czasu.

Dwuletni szlak intensywne języka jest skierowany do studentów, którzy chcą zaangażować się w kraju, w profesjonalnej, jak i akademickiej sposób, jak intensywny kurs językowy pozwoli im dotrzeć do niemal sprawny znajomości języka.

Możliwości kariery obejmują:

  • Dalsze badania historyczne (PhD)
  • stanowiska badawcze w instytucjach rządowych, organizacji pozarządowych, dziennikarstwa, etc.

Jest to jedyny program studiów magisterskich w historycznych metod badawczych koncentruje się na badaniu Azji i Afryki w Wielkiej Brytanii. Zapewnia on wyjątkową okazję do opracowania i przeprowadzenia projektu badawczego pod kierunkiem specjalistów regionalnych, a zatem idealne przygotowanie do pewnego stopnia badawczego. może również być stosowany z intensywnym szlaku języka na dwa lata, a zatem czyni ten program unikalny w Europie.

Struktura

Studenci uczestniczą 4 jednostki szkoleniowe w okresie ich programu studiów (tj 2 lub 4 lata). Obejmuje Źródła kurs podstawowy i projektowanie Badawczej w Badań Historycznych (1 jednostka), który wykładał na zasadzie jeden do jednego przez promotora pracy doktorskiej, obowiązkowego kursu Metody badawcze w historii ze szczególnym uwzględnieniem Azji i Afryki (1 szt ), drobne kursu lub kursów (do wartości 1 jednostki) z listy zatwierdzonych opcji i / lub kursu językowego na Wydziale języków i Kultur, a rozprawa 10.000 słów (1 jednostka).

W intensywnych ścieżkach językowych uczniowie biorą w pierwszym roku 2 intensywne jednostki językowe i jedną jednostkę historii. Latem będą uczestniczyć w letniej szkole za granicą (lokalizacja zależna od języka). Po powrocie będą zabierać 1 jednostkę językową i 2 jednostki historii i wykonać prace nad rozprawą (1 jednostka). Na przykład, Rok 1: 2 oddziały intensywnej język + obowiązkowy kurs metod badawczych w historii ze szczególnym uwzględnieniem Azji i Afryki; Rok 2: 1 oddziale intensywnej język + kurs podstawowy Sources and Design Research in Badań Historycznych (1 jednostka) + drobne kursy do wartości 1 jednostki + dysertacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,225 GBP
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Wrześ. 1, 2020
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Wrześ. 1, 2020