Nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej mobilne: terminy takie jak "przestrzeń" i "odległość" ulegają fundamentalnej transformacji dzięki mediom cyfrowym. Obecnie istnieje cały sektor przemysłu poświęcony komunikacji i produkcji informacji, marek i doświadczeń w przestrzeniach medialnych.

University of Applied Sciences Europe zapewnia umiejętności przekształcania komunikacji w przestrzeniach wirtualnych i fizycznych w inspirujące i trwałe doświadczenia. W programie Master przestrzeni Media Spaces dowiesz się, jak analizować i lokalizować przestrzenne, ruchome i nielinearne formy ekspresji oraz jak zastosować je w swoich własnych koncepcjach przestrzennych. Będziesz w doskonałej pozycji do tworzenia złożonych i zaawansowanych rozwiązań projektowych i technologicznych dla wyzwań o charakterze interdyscyplinarnym, dzięki kompetencjom mediów dźwiękowych, które będziesz mieć jako absolwent.

Nasz uniwersytet koncentruje się na Twoim rozwoju. Dlatego uczymy w małych grupach edukacyjnych w przyjaznej i osobistej atmosferze. Będziemy nadzorować Twój indywidualny proces rozwoju i pomożemy Ci zdefiniować swoje talenty i mocne strony, jednocześnie pomagając Ci rozwinąć własny wizualny podpis. Nauczą Cię renomowani wykładowcy z branży kreatywnej i uczyć się w centralnie położonym kampusie, wyposażonym w najnowsze technologie (studio fotograficzne, sprzęt VR, druk

Young woman touching sensitive screen while selecting surface option. Female standing at big display with advanced innovative device with infographics design elements.Person with futuristic technology

Twoje opcje kariery z dyplomem w przestrzeniach medialnych

Absolwenci studiów magisterskich w przestrzeniach Media Spaces mogą analizować i lokalizować przestrzenne, ruchome i nieliniowe formy ekspresji, a następnie stosować wyniki, aby stworzyć własną koncepcję przestrzeni. Dzięki solidnym kompetencjom medialnym mogą opracowywać oparte na wzornictwie i technicznie zaawansowane rozwiązania dla złożonych, wielodyscyplinarnych wyzwań.

Ponadto mają doskonałą wiedzę na temat metod planowania, organizacji i technologii produkcji oraz środków umożliwiających pomyślną realizację projektów. Mogą to być instalacje, scenografia, miejsca do zabawy i ruchome obrazy 3D, systemy prowadzenia, prezentacje marek, architektura i projektowanie wnętrz, projektowanie wystaw i wydarzeń, wizualizacja „przestrzeni danych” i generowanie naukowych wizualizacji.

Ponadto program studiów magisterskich w Media Spaces kwalifikuje absolwentów do pracy w interdyscyplinarnych, międzykulturowych i międzynarodowych zespołach projektowych oraz do kierowania nimi, a także do bycia przedsiębiorcą lub freelancerem w dziedzinie projektowania artystycznego. Stanowi także idealną podstawę dla wysokiej jakości kariery przywódczej w dziale mediów w firmie lub na ścieżce kariery akademickiej.

Program - kursy interdyscyplinarne, projekty i wiele więcej

Program magisterski Media Spaces to program studiów oparty na projektach, idealny dla studentów, którzy ukończyli studia licencjackie na poziomie uniwersyteckim w dziedzinie artystycznej, projektowej lub medialnej. Na University of Applied Sciences Europe będziesz miał wyjątkową okazję, aby wnieść własne umiejętności i doświadczenie w projektowaniu oraz zrobić z nich coś znaczącego - czy to w projektowaniu komunikacji, projektowaniu mediów, architekturze, scenografii, zarządzaniu projektami czy mediach teoria.

Dwa pierwsze semestry składają się z interdyscyplinarnych badań projektowych, teorii różnych mediów i wydarzeń procesowych, a także katalogu kursów obowiązkowych. Będziesz pracował w zespole przez cały semestr nad wspólnym wyzwaniem i przejdziesz przez typowe etapy projektu, tak jak w swojej przyszłej karierze: od badań, planowania i tworzenia koncepcji po realizację, dokumentację i prezentację.

Cały 3. semestr poświęcony jest pracy magisterskiej. Ten moduł obejmuje ukończenie twojej pracy magisterskiej, która składa się z części projektowo-praktycznej i części akademickiej.

Program oferuje dogłębne, praktyczne podejście, które daje nieograniczone możliwości odkrywania nowych, hybrydowych pomysłów i odkrywania nowych obszarów kariery - przede wszystkim w sferze multimediów cyfrowych.

Złóż podanie w University of Applied Sciences Europe

Możesz ubiegać się o rok z góry na semestr zimowy, który rozpoczyna się 1 września. Czekamy na Ciebie!

Procedura rekrutacji obejmuje około 45-minutowy wywiad osobisty oraz przegląd Twojej propozycji i portfela. Twoja znajomość języka angielskiego również zostanie przetestowana.

Komisja kwalifikacyjna dokonuje przeglądu wniosku i dokumentów na podstawie następujących kryteriów (według ważności):

  • Treść i forma propozycji pracy dyplomowej.
  • Znaczenie stopnia licencjata w zależności od programu studiów magisterskich i kwoty punktów (ekwiwalent 210 punktów ECTS).
  • Treść, układ i trafność portfolio do tematu.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Zobacz 11 więcej kursów w University of Applied Sciences Europe »

Ostatnia aktualizacja Sierpień 25, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Wnioskodawcy z UE: 950 € / miesiąc - Wnioskodawcy spoza UE: 1,050 € / miesiąc
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa