MA / MMU / PgDip (kompozycja)

Informacje ogólne

Opis programu

MA / MMU / PgDip (Skład)


DLACZEGO MMU / MA?

MMU / MA jest nauczany w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu kurs podyplomowy, że widzi kontynuować specjalizacji w obu produkcji, wydajności, skład, lub wydajności i składu, i wykazać krytycznego zaangażowania z dyscypliny viva voce przez (MMU) lub pisemną krytykę (MA).

Praca na zasadzie jeden do jednego z naszych pracowników wydajności i / lub kompozytorów i zaangażowanie w Creative lekarzy, można uzyskać silną akademickie i zawodowe rozumienie swojej praktyce, a co to ma być sukces lekarz muzyka w 21 wieku ,

Studenci wydajności są zachęcani do rozwijania i innowacyjne wyzwanie (ocenianej przez repertuar motywów publicznych), a studenci Skład otrzymują wsparcie na przygotowanie portfeli oryginalnych kompozycji i złożenie realizacje.


KURS

MMU / MA następuje ten sam program studiów jako PgDip, ale z dodatkowym modułem na koniec, zakończone - dla studentów Performance - ostateczne wyniki w obecności panelu ekspertów i zaproszonych gości lub, dla studentów skład, Ostateczna składu portfela, który musi wykazać, artystycznej wizji i tożsamości wschodzącego kompozycyjny.

W swojej końcowej projektu, oczekuje się wykazania umiejętności i profesjonalizm zostały opracowane i są odpowiedzialne za wszystkie aspekty realizacji Twojego projektu; na przykład, jako student kompozycji, bierze odpowiedzialność za wszystkich wykonawców i inżynierów nagrań, a jako student wydajności, wyglądasz po wszystkich aspektów wydajności, w tym planowanie, organizację, koordynację zasobów (ludzkich / fizyczne), nagłośnienie , scenografia i próba.

Nawiązując do tego, studenci MMU viva voce zobowiązują się do wykazania odpowiedniego poziomu krytycznego zaangażowania z ich badań specjalistycznych i kandydaci MA produkcji towarzyszący krytykę.


Kursy mistrzowskie, seminaria i konferencje

Program cały rok od międzynarodowych kursach mistrzowskich dostarczonych przez ekspertów pomaga nazwisk i wspierać rozwój twórczy. Ostatni goście obejmowały Snarky Puppy, Charles McPherson, David Toop, Will Hick, Jason Rebello Trio, Donavan Hepburn, Deborah York, Emma Johnson, Enrico Rava i Ralph Salmins.

Jako doktorantka w Leeds College of Music można również uczestniczyć w seminariach i specjalne wydarzenia na Uniwersytecie w Bradford, umieszczając Cię w jeszcze szerszy, współpracy podyplomowego społeczności.

Możesz również złożyć dokumenty i części do naszych dwóch corocznych konferencji, Międzynarodowy Festiwal Muzyki na innowacje w produkcji i kompozycji (iFIMPaC) oraz Międzynarodowa Konferencja Edukacja Jazz Leeds - ponownie, dając kluczową platformę do zaprezentowania się do potencjalnych pracodawców i współpracowników.


TWOJE opiekunów

Twoje nauczyciele mają duże doświadczenie w pracy w branży muzycznej i są pasjonatami badań prowadzonych praktyk.

Ich trening wokalny kredyty należą do Paloma Faith, Danny McNamara i Kevin Rowland (Kim Chandler), wygrywając liczne konkursy międzynarodowe (Jakob Fichert), współpracuje z kompozytorami takimi jak Trevor Wishart, Pete Stollery i Alejandro Vinao (Dale Perkins) i nagrywania etykiet w tym trybie, NMC, cadyka (nieklasyczne i Damien Harron).


TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Poprzez łączenie Ci przemysłu i sztuki oparte figur, oferujemy specjalne wsparcie badań i przygotować się do solidnej kariery.

Nasi absolwenci studiów podyplomowych Label to Liść podpisany pianista i kompozytor Matthew Bourne (BBC Radio Jazz Award dla innowacji, Perrier Jazz Award), James Hamilton (dwukrotny zwycięzca Jazz Yorkshire, Nagroda dla Contemporary Jazz na Kompozycji Nagrody Basca Brytyjski kompozytor), Gemma Dziki (Lancashire Młody Kompozytor Roku) i David Lawrie, którego projekt MA Liars, Charlatans, Jinxmongers (na głos z akompaniamentem) otrzymał niezależną uwolnienie.

Utrzymujemy silne relacje z naszych absolwentów, często zapraszając ich z powrotem do pracy w naszym sezonu koncertowego.

Ostatnia aktualizacja Sie 2015

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relati ... Czytaj więcej

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relationships with Leeds City College and the University of Bradford help us provide opportunities for the local, national and international communities to engage with music and music-making of the highest standards. Pokaż mniej