MA Lingwistyka stosowana: TESOL

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd kursu

Program przeznaczony jest dla wykwalifikowanych i zamierzających nauczycieli języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami. Przyciąga studentów z różnych części świata, którzy przynoszą ze sobą różnorodne wykształcenie i doświadczenia. Daje nam to szansę na zwiększenie międzykulturowego zrozumienia i wiedzy na temat kontekstów nauczania i uczenia się na całym świecie. Ponadto, korzystając z forów internetowych, staramy się zapewnić praktyczne możliwości interakcji z profesjonalistami językowymi na całym świecie.

Krytycznie zastanawiamy się nad teoriami i badaniami nad tym, jak najlepiej nauczyć się i nauczać dodatkowego języka. Naszym celem jest pomoc w doskonaleniu własnych umiejętności badawczych i zachęcanie do prezentowania i publikowania swoich ustaleń do nauczania języka angielskiego i lingwistyki stosowanej.

Będziesz uczyć doświadczonego zespołu pracowników, w tym autorów przełomowego nowego wprowadzenia do lingwistyki stosowanej, przeznaczonego dla zaawansowanych uczniów dyscypliny (Hall, Smith

Nasi uczniowie mówią nam, że York St John University MA Applied Linguistics: TESOL jest wyzwaniem i przydatnym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać, aby powitać Cię w naszym programie w najbliższej przyszłości.

Struktura kursu

Masters Degree in Applied Linguistics: TESOL kwalifikuje Cię do nauczania języka angielskiego jako obcego lub drugiego języka w dowolnym miejscu na świecie (szczególne wymagania będą się różnić w zależności od szkoły i kraju). Tak więc, jeśli chcesz zróżnicowaną i ekscytującą karierę lub jeśli już uczysz angielskiego i chcesz przygotować się na większą odpowiedzialność, ten program może być dla Ciebie.

Doświadczonym nauczycielom języka angielskiego można udzielać punktów na podstawie ich kwalifikacji i doświadczenia. Niezależnie od tego, jakie doświadczenie oferujesz programowi, naszym celem jest pomoc w rozwijaniu Twojej praktyki zawodowej i dalszej karierze w nauczaniu języka angielskiego w domu lub za granicą. Naszym celem jest umożliwienie rozwoju indywidualnych zainteresowań w kontekście obecnej i przyszłej praktyki w klasie.

Specyfikacja programu

Dalsze informacje na temat tego kursu są dostępne w specyfikacji programu. Należy pamiętać, że specyfikacja programu odnosi się do treści kursu, który jest obecnie studiowany przez studentów na uniwersytecie. W przypadku nowych programów specyfikacja programu zostanie udostępniona online przed rozpoczęciem kursu.

Wsparcie w nauce

York St John University ciężko pracuje, aby stworzyć integracyjne środowisko dla wszystkich naszych studentów. Oferujemy szereg usług wsparcia nauki, aby pomóc uczniom podczas studiów.

Wymagania wstępne

Kwalifikacje

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe Certificate / Diploma / MA muszą zwykle posiadać:

  • Stopień (zwykle 2,2 lub wyższy) zatwierdzonego uniwersytetu lub instytucji.
  • Równoważna kwalifikacja możliwa do zaakceptowania dla York St John University .
  • IELTS 6.5, z nie mniej niż 6,0 w poszczególnych elementach lub równoważny (studenci zagraniczni).

Opłaty i finansowanie

Wielka Brytania

Opłata za naukę w 2018 roku na tym studium podyplomowym wynosi 6000 funtów dla studentów z Wielkiej Brytanii / UE, Jersey, Guernsey i Isle of Man.

W przypadku opcji na część etatu zobacz Opłaty

Pożyczka podyplomowa: Nowa pożyczka podyplomowa jest już dostępna, aby pomóc Ci zapłacić za kurs magisterski dla studentów rozpoczynających się w roku akademickim 2018-19.

Międzynarodowe (spoza UE) 2018 - 19

Opłata za studia za 2018 rok wjazdu na to studia podyplomowe wynosi 12 500 £ dla studentów zagranicznych.

Ze względu na przepisy imigracyjne studenci zagraniczni na wizie czwartej muszą studiować w pełnym wymiarze godzin.

Jak się zgłosić

Możesz aplikować bezpośrednio na kurs za pośrednictwem naszych odnośników Apply Now. Wybierz wariant kursu, który zamierzasz podjąć (np. W pełnym lub niepełnym wymiarze godzin), ponieważ link przeniesie Cię do niestandardowego formularza dla danego kursu. Musisz utworzyć login i hasło oraz wypełnić formularz online. Prosimy o kontakt z dwoma sędziami przed złożeniem wniosku, ponieważ automatyczne zgłoszenie zostanie zatwierdzone zaraz po złożeniu wniosku, a Twoje zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone, dopóki obie referencje nie zostaną wprowadzone.

Wnioski o styczeń 2018 muszą zostać złożone i zakończone do 29 stycznia 2018 r.

Wnioski złożone we wrześniu 2018 r. Należy złożyć i wypełnić do 5 października 2018 r.

Ostatnia aktualizacja Sty 2018

Informacje o uczelni

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Pokaż mniej
York , Londyn + 1 Więcej Mniej