MA koni zarządzania przedsiębiorstwem

Informacje ogólne

Opis programu

Zarządzanie MA / PgCert / PgDip Equine firm

Dzięki połączeniu podstawowych czystych modułów biznesowych opracowanych przez dobrze zachowane Bristol Business School i koni poszczególnych modułów biznesowych, programy te zostały zaprojektowane tak, aby rozwijać swoją wiedzę na temat przemysłu końskiego. IZ będzie również pomóc w identyfikacji możliwości kariery dostępne w przemyśle z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem.

W całym programie omówimy rolę Jeździectwo jako sport, analizować strukturę przemysłu koni, zarówno w kraju jak i za granicą, a debatować aktualne zagadnienia związane ze strategią rozwoju przemysłu końskiego.

Jako doktorant koni Business Management, zostanie przydzielony osobisty opiekuna naukowego, który jest tam, aby udzielać porad i wsparcia podczas swojego czasu w Hartpury. Wsparcie dla podyplomowych studiów umiejętności dostępne są również w okresie indukcji.

Zawartość

  • Zarządzanie Finanse i informacje
  • Zaspokajania potrzeb klientów
  • Sport Marketing Strategiczny
  • Zasady i praktyka Equestrian
  • Zarządzanie Stosowanej końskiego Przemysłu
  • Postępy w zarządzaniu Jeździeckiej
  • Metody badawcze i praca dyplomowa

Nauczania, uczenia się i oceny

Tradycyjne wykłady będzie tylko jedna część kursu. Dowiesz się także poprzez pracę konsorcjum, grupy i poszczególnych prezentacji i dyskusji, grup studenckich prowadzone seminaria, analizy i stosowania case studies i empirycznej nauki i symulacji, w tym roleplays. Zaproszeni z przemysłem i organizacjami zawodowymi również przyczyniają się do programu. Metody te stworzyć środowisko, które jest przyjemne, zróżnicowane i niezwykle skuteczne.

Praca

Jako doktorantka z naszych programów zarządzania koni roboczych, masz potencjał, aby realizować szereg kariery; w szczególności te odnoszące się do przemysłu końskiego, ogólnego zarządzania przedsiębiorstwem, a zwłaszcza koni zarządzaniu przedsiębiorstwem lub zarządzania wydarzeń koni. Alternatywnie, można zdecydować się podążać kariery naukowej i postępu na doktora.

Wymagania wstępne

Oceniamy wszystkie aplikacje na ich indywidualne zasługi, jednak zazwyczaj poszukuje:

  • 2: 2 lub wyższy stopień wyróżnieniem w Business Management koni, koński Nauki lub Business Management


Inne zatwierdzone akredytacji lub kwalifikacji zawodowych
Odpowiednie doświadczenie przemysłu opartego na danym obszarze
Należy pamiętać, że wnioskodawcy mogą być zobowiązani do udziału w wywiadzie, a każda aplikacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

Długość Program

Postgraduate Certificate to program w niepełnym wymiarze godzin, prowadzony od września do czerwca jednego roku akademickiego. Postgraduate Diploma in Business Management koni mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. To może być jeden rok w pełnym wymiarze czasu program, lub może to być trasa progresja od Postgraduate Certificate, w tym przypadku jest to jeden rok programu w niepełnym wymiarze czasu. Obie opcje uruchomić od września do czerwca jednego roku akademickiego.

Program Masters mogą być badane w pełnym wymiarze czasu nauczył programie i zakończone w okresie dwunastu miesięcy (od września do sierpnia). Jeśli ten program jest progresja z Postgraduate Diploma in Business Management koni zostanie on studiował w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Ostatnia aktualizacja Luty 2016

Informacje o uczelni

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... Czytaj więcej

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. Pokaż mniej