Zarządzanie MA / PgCert / PgDip Equine firm

Dzięki połączeniu podstawowych czystych modułów biznesowych opracowanych przez dobrze zachowane Bristol Business School i koni poszczególnych modułów biznesowych, programy te zostały zaprojektowane tak, aby rozwijać swoją wiedzę na temat przemysłu końskiego. IZ będzie również pomóc w identyfikacji możliwości kariery dostępne w przemyśle z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem.

W całym programie omówimy rolę Jeździectwo jako sport, analizować strukturę przemysłu koni, zarówno w kraju jak i za granicą, a debatować aktualne zagadnienia związane ze strategią rozwoju przemysłu końskiego.

Jako doktorant koni Business Management, zostanie przydzielony osobisty opiekuna naukowego, który jest tam, aby udzielać porad i wsparcia podczas swojego czasu w Hartpury. Wsparcie dla podyplomowych studiów umiejętności dostępne są również w okresie indukcji.

Zawartość

  • Zarządzanie Finanse i informacje
  • Zaspokajania potrzeb klientów
  • Sport Marketing Strategiczny
  • Zasady i praktyka Equestrian
  • Zarządzanie Stosowanej końskiego Przemysłu
  • Postępy w zarządzaniu Jeździeckiej
  • Metody badawcze i praca dyplomowa

Nauczania, uczenia się i oceny

Tradycyjne wykłady będzie tylko jedna część kursu. Dowiesz się także poprzez pracę konsorcjum, grupy i poszczególnych prezentacji i dyskusji, grup studenckich prowadzone seminaria, analizy i stosowania case studies i empirycznej nauki i symulacji, w tym roleplays. Zaproszeni z przemysłem i organizacjami zawodowymi również przyczyniają się do programu. Metody te stworzyć środowisko, które jest przyjemne, zróżnicowane i niezwykle skuteczne.

Praca

Jako doktorantka z naszych programów zarządzania koni roboczych, masz potencjał, aby realizować szereg kariery; w szczególności te odnoszące się do przemysłu końskiego, ogólnego zarządzania przedsiębiorstwem, a zwłaszcza koni zarządzaniu przedsiębiorstwem lub zarządzania wydarzeń koni. Alternatywnie, można zdecydować się podążać kariery naukowej i postępu na doktora.

Wymagania wstępne

Oceniamy wszystkie aplikacje na ich indywidualne zasługi, jednak zazwyczaj poszukuje:

  • 2: 2 lub wyższy stopień wyróżnieniem w Business Management koni, koński Nauki lub Business Management


Inne zatwierdzone akredytacji lub kwalifikacji zawodowych
Odpowiednie doświadczenie przemysłu opartego na danym obszarze
Należy pamiętać, że wnioskodawcy mogą być zobowiązani do udziału w wywiadzie, a każda aplikacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

Długość Program

Postgraduate Certificate to program w niepełnym wymiarze godzin, prowadzony od września do czerwca jednego roku akademickiego. Postgraduate Diploma in Business Management koni mogą być badane w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. To może być jeden rok w pełnym wymiarze czasu program, lub może to być trasa progresja od Postgraduate Certificate, w tym przypadku jest to jeden rok programu w niepełnym wymiarze czasu. Obie opcje uruchomić od września do czerwca jednego roku akademickiego.

Program Masters mogą być badane w pełnym wymiarze czasu nauczył programie i zakończone w okresie dwunastu miesięcy (od września do sierpnia). Jeśli ten program jest progresja z Postgraduate Diploma in Business Management koni zostanie on studiował w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Hartpury College, University of West England »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa